Weź zmień kalkulator bo w niektórych rejonach gdzie wystąpiła susza i przymrozki wiosenne może połowę tego zbiorą a Ty liczysz na 7 i jeszcze po 800 ale jak się posłucha tych co im co roku sypie 12 to nie dziwię się że podajesz skromnie już 7 a duże gospodarstwa przy zróżnicowanej glebie jaka w naszym kraju występuje muszą nieźle się napracować żeby osiągnąć średnia 6 ton z całego gospodarstwa i musi zagrać też pogoda.