Ja też nie zazdroszczę im zarobków tylko moim zdaniem na nasz kraj to ceny mają kosmos a Ty robisz sam pewnie bo Cię na nich nie stać 🤣🤣 wyobraź sobie teraz ktoś zarabia najniższą krajową i przyjdzie fachowiec wyceni robotę swoją kupisz materiał i mała łazienka wyjdzie 30 tysięcy i 2 lata musi pracować żeby zrobić remont łazienki 🤣