Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

ozotek    71
26 minut temu, grzes14405 napisał:

Od jutra 1 z przodu.😄

Na co  i skąd takie info ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Dzwoniłem po składach do tej krajowej spółki to ceny bez zmian. Jedynie chemirol czeka na dostawy ale przewidują że cena zbliżona jak wszędzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek323    4
4 godziny temu, maxi12 napisał:

Brałeś tam coś? Wszystko okej? Może sam bym coś zamówił, w miarę blisko a 500 złotych taniej niż inni to jednak jest różnica. 

Zamówiłem wczoraj  zrana 4  big bagi i po południu  już  miałem. Fakt mam do nich 7 km. Ale jeszcze  znimi nie handlowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fendt308lsa    425

Po ile u was mocznik, superfosfat i sulpotasowa? Macie jakiegoś sprawdzonego dostawcę na terenie podlaskiego? Z góry dzięki za odpowiedź 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398
6 godzin temu, mds212 napisał:

Tu wiekszosc dzieciakow nie pamieta jak w 20008 czy 9 polifoska byla prawie po 2k a pszenica po 600 zl a paliwo po 5 zl i stawka an godzine etz 5 zl wiec godzine robiles na litr paliwa :D

A teraz pszenica 900 zł polifoska prawie 5000 zł ropa ponad 7 zł a stawka godzinowa 25 zł. Poprostu cena pszenicy zaj....ta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770
1 minutę temu, szzone napisał:

A teraz pszenica 900 zł polifoska prawie 5000 zł ropa ponad 7 zł a stawka godzinowa 25 zł. Poprostu cena pszenicy zaj....ta.

Szkoda gadać. Dosłownie dramat się robi. Takiej rozjechanej relacji cen nie mieliśmy nigdy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia202    294

Poczytaj z tego co wiem to z solą potasowa będzie  ciężko bo zrobili kontrolę i się okazało że to rosyjska sól była pakowana mimo embarga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alandil    270

Spotkałem się z opinią, że mocznik z importu bez inh gorzej się rozpuszcza do oprysku i lepiej dopłacić do polskiego. Ile w tym prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Yara 27N Niemcy 1600 zł jeżdżą Polacy przy granicy nie ma problemu ze sprzedażą

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    520

Zamawiał ktoś nawóz z tego sklepu Agrochemu? Ile tam na przesyłkę paletową się czeka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308
2 godziny temu, szzone napisał:

A teraz pszenica 900 zł polifoska prawie 5000 zł ropa ponad 7 zł a stawka godzinowa 25 zł. Poprostu cena pszenicy zaj....ta.

Ten rok będzie pierwszym u mnie gdzie będzie zero NPK na jesień, tylko wapno dolomitowe. 100 000 zł za auto Poli 6 nie ma szans .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Ja w przyszłym sezonie pod zboża zero npk zero materiału siewnego kwalifikatu. Wapnowanie co 2lata idzie. Walnę 200- 250kg mocznika i coś urośnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes14405    2
6 godzin temu, witejus napisał:

Co jedynka z przodu?

Dostałem info,że jutro saletra poniżej 2000 netto . północ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes14405    2
29 minut temu, Rafalk1990 napisał:

Od Agrochemu Poniżej 2000netto ?  Czy jakiś innych?

Lokalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozotek    71
5 minut temu, grzes14405 napisał:

Lokalny skład

Raczej mało prawdopodobne, chyba że pozbywają się zapasów z tak dużą stratą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
1 godzinę temu, grzes14405 napisał:

Dostałem info,że jutro saletra poniżej 2000 netto . północ 

Nie wiem ile ale dziś lokalny sprzedawca /kolega podpowiedział że będzie obniżka w tym tygodniu ...👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19713

I u mnie jeden ze sprzedających wręcz odradzał zakup nawozu pod kukurydzę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj