Polecane posty

Michciubar    84
1 godzinę temu, mysza103 napisał:

Jak by nie Protesty najpierw AGRO UNI a potem innych to do tej pory cały czas bez żadnego zwolnienia pszenica techniczna by nadal szła , i dopłat również żadnych by nie było , bo niby po co by mieli komu coś dawać jak nikt nie protestuje , to znaczy że nic złego się nie dzieje

 

Myślisz że ta pszenica techniczna dalej nie idzie koleją,zboze dalej idzie ale w mniejszych ilościach jak przed strajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2465

Pewnie że idzie , ale bez strajków , by szło jak szło , albo i więcej , bo niektórzy nawet do tej pory by nie wiedzieli że wcześniej szło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michciubar    84
3 minuty temu, mysza103 napisał:

Pewnie że idzie , ale bez strajków , by szło jak szło , albo i więcej , bo niektórzy nawet do tej pory by nie wiedzieli że wcześniej szło 

Prykaz z góry jest na granicy żeby przymykać oko znając zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2274
20 minut temu, Michciubar napisał:

Myślisz że ta pszenica techniczna dalej nie idzie koleją,zboze dalej idzie ale w mniejszych ilościach jak przed strajkami

Zawsze szłoooooo

I nie tylko z ukry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    275

prowadzę hodowle na początku czerwca sprzedałem pszenicę i złożyłem wniosek o dopłatę do sprzedanej pszenicy, czy jeżeli kupię teraz jęczmień na paszę od sąsiada, wystawię mu fakturę VAT, to czy nie stracę prawa do dopłaty ( on będzie składał wniosek na sprzedany mi jęczmień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
13 godzin temu, jahooo napisał:

rząd w sytuacji kryzysowej zachował się jak kierowca , który puszcza kierownice wjeżdżając na oblodzoną drogę, a jak auto zaczyna wjeżdżać do rowu, to wciska do oporu hamulec.

widać, jest to skuteczna taktyka, bo wszyscy żrecie się między sobą, zamiast pluć na winnego tej sytuacji

a co do pomocy - ja jestem chrześcijaninem i uczono mnie, że należy pomagać potrzebującym, czasem nawet oddać ostatnią koszulę, widzę jednak, że niektórzy to tacy chrześcijanie, co jak człowiek cierpi, to by mu poduszkę spod głowy wyciągnęli, żeby szybciej umarł :/

 

Komu chcesz pomagać?  

https://www.facebook.com/reel/927085681683440?s=yWDuG2&fs=e

 

5 godzin temu, witejus napisał:

Uważasz księdza za idiotę?ksiądz by z głodu umarł gdyby za darmo chował, chrzcił itp, koszty tego co ksiądz weźmie to niewielki % całości.A pretensje miej do sk...a Thuska który ukradł 50% zasiłku pogrzebowego i do tych sk...w co rządzą po nim że nie przywrócili co najmniej do poprzedniej wysokości

Jakiego głodu? Mają pensję mają z czego żyć....pogrzeb u mnie w parafi 2800zł chrzest był 200, ślub nie wiem dokładnie.

3 godziny temu, Strongman napisał:

Że chzest pieniędzy nie biorą.

Tiaaa🙆‍♂️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4212
3 godziny temu, Strongman napisał:

Że chzest pieniędzy nie biorą.

Taaa, to jest handel Sakramentami Świętymi i skończą tam gdzie straszą tym ludzi. Ksiądz jest od służenia ludziom, a nie od zarabiania na nich na każdym kroku, pomieszało im się do czego są powołani.

Edytowano przez Desperado
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2274
22 godziny temu, jahooo napisał:

rząd w sytuacji kryzysowej zachował się jak kierowca , który puszcza kierownice wjeżdżając na oblodzoną drogę, a jak auto zaczyna wjeżdżać do rowu, to wciska do oporu hamulec.

widać, jest to skuteczna taktyka, bo wszyscy żrecie się między sobą, zamiast pluć na winnego tej sytuacji

a co do pomocy - ja jestem chrześcijaninem i uczono mnie, że należy pomagać potrzebującym, czasem nawet oddać ostatnią koszulę, widzę jednak, że niektórzy to tacy chrześcijanie, co jak człowiek cierpi, to by mu poduszkę spod głowy wyciągnęli, żeby szybciej umarł :/

 

Od kiedy to chrześcijaństwo jest wyznacznikiem pomocy?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541

Widzę że ceny pszenicy stały się przedmiotem rozważań teologicznych😆

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

Od kiedy powstały zakony templariuszy, krzyżaków itp. wszędzie gdzie byli nastawał pokój i dobrobyt.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
11 minut temu, Tomek90 napisał:

Od kiedy to chrześcijaństwo jest wyznacznikiem pomocy?? 

piszę, że tak mnie wychowano jako chrześcijanina, w każdej praktycznie religii jest nacisk na pomoc potrzebującym, ja pisze o sobie i o tym, co mi przekazano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541
5 minut temu, jahooo napisał:

tak mnie wychowano jako chrześcijanina,

12 godzin temu, jahooo napisał:

ale czarne knury znowu podniosa cenniki

Takie to ,,chrześcijańskie wychowanie"🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
1 minutę temu, witejus napisał:

Takie to ,,chrześcijańskie wychowanie"🤦‍♂️

mylisz widzę wiarę z obrzędowością i służalczością - twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541

Twoje ,,wychowanie" to raczej Leninowskie niż chrześcijańskie.

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravoj    1301
23 godziny temu, marek1977 napisał:

 

chrome_screenshot_1688465208641.png

Ja prdle co za cena. W Kauflandzie, mrówce, Brico  wszystko 100% podrożało a pszenica po cenie z 2018 roku. Chory kraj. Nie zmienię dachu w chałupie przez następne dwa lata. 

Albo nie kupować żarcia bo drogie albo nie sprzedawać pszenicy bo tania.

  • Thanks 1
  • Sad 1

Być jak Adam Cisowski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1783
4 godziny temu, witejus napisał:

Widzę że ceny pszenicy stały się przedmiotem rozważań teologicznych😆

Jak tanio to każdy plantator ma żale do wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanalia2    158

o matko Boska Częstochowska ten chrzescijanin ten leming!!!. Pionierzy ja was pogodze. W poniedziałki , środy i piątki PIS po chrzescijańsku będziemy do krzyża przybijać  we wtorki, czwartki i soboty PIS bedziemy na pal nabijać tak po barbarzyńsku w stylu leminga , a w niedziele i święta PIS będziemy kastrować ( zwyczaj i chrześcijański i np. Arabski za cudzołustwo).

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlikk18    67
7 godzin temu, witejus napisał:

Widzę że ceny pszenicy stały się przedmiotem rozważań teologicznych😆

Bo tylko wiara na lepsze jutro trzyma nas rolników przy życiu 🤣🤣🤣

2 godziny temu, ravoj napisał:

Ja prdle co za cena. W Kauflandzie, mrówce, Brico  wszystko 100% podrożało a pszenica po cenie z 2018 roku. Chory kraj. Nie zmienię dachu w chałupie przez następne dwa lata. 

Albo nie kupować żarcia bo drogie albo nie sprzedawać pszenicy bo tania.

Niech jeszcze podatków, zusów i innych bajerów dorzuca 

  • Like 1

Bydło Mięsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541
3 godziny temu, tmk1974 napisał:

Przytaczasz Leszczynę?

Co chcesz?przecie to wybitna ,,ekonomistka" u Tuska i Kopaczki🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak złożyłem wniosek na epuap z jeczmienia to mogę dodać jeszcze rzepak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246
4 godziny temu, ravoj napisał:

Ja prdle co za cena. W Kauflandzie, mrówce, Brico  wszystko 100% podrożało a pszenica po cenie z 2018 roku. Chory kraj. Nie zmienię dachu w chałupie przez następne dwa lata. 

Albo nie kupować żarcia bo drogie albo nie sprzedawać pszenicy bo tania.

pszenzyto  w CELUJKACH 600 ZL BRUTO

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj