Polecane posty

Gość   
Gość
39 minut temu, tommy66692 napisał:

To współczuję 

Tak to jest jak się budapren je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

agrochest 1300 netto z odbiorem konsumpcja


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4138
9 minut temu, melon10641 napisał:

 

Wicherek ja piszę teraz z Tobą o zakładzie masy a ty coś majaczysz o jakiś dokumentach i w dodatku ściemniasz.

Kompromitujesz się. 

zakład.JPG

Kolego , na protest  ludzie różne rzeczy ofiarowują bezpłatnie  , jeden daje grochówkę drugi naczynia trzeci kawę czwarty kiełbasę  a masa może przywieść pączki bo to tłusty czwartek. Proponuję Mu honorowe rozwiązanie , zakładanie się nie ma sensu bo nie ma sposobu siłowego zmuszenie do wpłaty przegranej , jestem na 100 % pewny że cena referencyjna będzie   ! i to jest najważniejsze żeby wszyscy zdawali sobie z tego sprawę 

Dodam że ja juz wdałem na te protesty więcej jak 1000 zł 

A to nie koniec to początek

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

Jak si wam układa współpraca z fimą Agrol.k z Golubia -Dobrzynia współpracuje z nimi ktoś może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
14 minut temu, APPACZ1 napisał:

Jak si wam układa współpraca z fimą Agrol.k z Golubia -Dobrzynia współpracuje z nimi ktoś może 

Tata moj bierze wszystko od nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2372
APPACZ1 napisał:

Jak si wam układa współpraca z fimą Agrol.k z Golubia -Dobrzynia współpracuje z nimi ktoś może 

prócz nękania telefonami i wciskania na siłę nie mam żadnych zastrzeżeń

  • Like 2

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2292
2 godziny temu, miwigos napisał:

Jak mają zaszkodzić kto się na nie załape , może przygraniczne województwa, na południu , Podlasie już nie

Czemu ja nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1499

Nam ten minister potrzebny jak k**wie majtki 😂

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1324
16 minut temu, robi57362 napisał:

prócz nękania telefonami i wciskania na siłę nie mam żadnych zastrzeżeń

Musiałem po blokować z pięć numerów od nich , bo nie szło się opędzić.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

Ja dziś zakończyłem z nimi współprace definitywnie dlatego pytam czy ktoś miał do czynienia bo może ma inne odczucia ale dla mnie to nieporozumienie jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    897
1 godzinę temu, zachodnihobbysta napisał:

lubuskie pszenica 1100 a pszenżyto 1000 netto

gdzie tak slabo placa?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zigi94    288
APPACZ1 napisał:

Ja dziś zakończyłem z nimi współprace definitywnie dlatego pytam czy ktoś miał do czynienia bo może ma inne odczucia ale dla mnie to nieporozumienie jakieś

a co Ci zrobili? sprzedawałem tam tylko soję ale nie miałem zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody311    4
13 minut temu, APPACZ1 napisał:

Ja dziś zakończyłem z nimi współprace definitywnie dlatego pytam czy ktoś miał do czynienia bo może ma inne odczucia ale dla mnie to nieporozumienie jakieś

A czym Ci podpadli jak mozna wiedzieć? Ja od nich troche w tamtym roku opryskow, no i tak jak piszą inni teraz co jakis czas wydzwaniają i namawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daro20    522
50 minut temu, APPACZ1 napisał:

Jak si wam układa współpraca z fimą Agrol.k z Golubia -Dobrzynia współpracuje z nimi ktoś może 

Rok temu u mnie też stracili uważanie. Zadzwoniła pani czy coś nie potrzebuje, zgadaliśmy się że priaxor (potrzebowałem 35l) wychodził u nich w korzystnej cenie. Zamówiłem i po godzinie telefon z historyjkami żeby tylko nie sprzedać. Po rozmowie wywnioskowałem że czekają na podwyżki oprysków i dopiero będzie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

Po współpracy zakupie nawozów zauważyłem brak kompetencji naciąganie w sumie wyciąłem wnioski że rolnika to mają w du...pie całkowicie mają wyje..ne na niego liczy się tylko kasa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
1 godzinę temu, APPACZ1 napisał:

Po współpracy zakupie nawozów zauważyłem brak kompetencji naciąganie w sumie wyciąłem wnioski że rolnika to mają w du...pie całkowicie mają wyje..ne na niego liczy się tylko kasa 

Oczywiście że tak. Do końca stycznia mi wciskała kit że nawozy będą droższe i żeby brać bo później nikt nie przywiezie. Nie kupiłem i nie odbieram nawet tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    444
1 godzinę temu, APPACZ1 napisał:

Po współpracy zakupie nawozów zauważyłem brak kompetencji naciąganie w sumie wyciąłem wnioski że rolnika to mają w du...pie całkowicie mają wyje..ne na niego liczy się tylko kasa 

W pobliżu masz TDAGRO wydaje się być w porządku firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Kris1976
      Exciting prizes await! Enter now.
    • Przez Kevinekk
      Elevate your dating game with the top site for hassle-free connections.
      Free relationships, easy and simple
      True Females
      Exemplary casual Dating
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez riderZ056
      Luck is knocking on your door, enter this giveaway now!
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj