Polecane posty

CASd    65

Pszenica paszowa w górę o 50 zł lubelskie teraz 1200brutto skup Kowalczyk Łopiennik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
4 godziny temu, jacek1296 napisał:

Pany, mam pytanie: jak sprzedam płody ukraińcowi i on je wywiezie na ukrainę to będzie w porządku?

A były takie przypadki?a jeśli są to do momentu gdy im potrzeba i nie demoluje im rynku.Embarga na eksport mięsa do nich do dziś nie znieśli tylko blokowali tory domagając się czegoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19920    69
31 minut temu, mzk napisał:

 Tak ,tak to Unia sprzedała PGR-y za grosze ,to Unia przejadały zyski z Ursusa nie inwestując w rozwój ,to Unia zamiast rozwijać mleczarnie okradała je .Ludzie co z wami jest nie tak ,widzicie wroga ,którego nia ma  zamiast patrzeć  co poprawić u siebie .

Czy to Unijny urzędnik obiecał ,że zboże nie bedzie tańsze ,czy debil kowalczyk z niby Polskiego rządu -co wspiera Ukrainę i Rosję

Kolejny euroentuzjasta...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    181
5 minut temu, karol19920 napisał:

Kolejny euroentuzjasta...

 Realista ,ja widziałem te rozkradane przez Polaków cukrownie ,chłodnie ,mleczarnie ,to nie Unijny komisarz kradł ,to Polacy okradali własne dobra narodowe . Winienie Uni za własna kradzież , to takie Kaczyńskie -wini Balcerowicza a sam go popierał.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Cukrownie to Niemcy przejęli i zniszczyli, był taki minister rolnictwa Gabriel Janowski, który próbował zatrzymać to złodziejstwo, to mu coś podali i potem co raz w tv puszczali jak się chwieje, gdyby nie On dzisiaj by Polskiego Cukru nie było.

Na moim terenie zniszczono praktycznie wszystkie zakłady związane z rolnictwem mleczarnie, cukrownie, zakłady mięsne ...

Ile zakładów zniszczono ... Elwro we Wrocławiu przejęli Niemcy, dokładnie Siemens ... dzisiaj nawet jedna ściana, z zakładu który był czołówką światową, nie pozostała.


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    181
Napisano (edytowany)
9 minut temu, tracker napisał:

Cukrownie to Niemcy przejęli i zniszczyli, był taki minister rolnictwa Gabriel Janowski, który próbował zatrzymać to złodziejstwo, to mu coś podali i potem co raz w tv puszczali jak się chwieje, gdyby nie On dzisiaj by Polskiego Cukru nie było.

Na moim terenie zniszczono praktycznie wszystkie zakłady związane z rolnictwem mleczarnie, cukrownie, zakłady mięsne ...

Ile zakładów zniszczono ... Elwro we Wrocławiu przejęli Niemcy, dokładnie Siemens ... dzisiaj nawet jedna ściana, z zakładu który był czołówką światową, nie pozostała.

Zanim niemcy przejeli to Polacy nie płaciły za buraki - mi w ostatnim roku Sitzucker wypłacił - tak Polacy rozkradli cukrownie Chłodnia powołała spólkę (Akcje dała rolnikom )  i zaczęła handlować lodami ,zamiast warzywa przetwarzać .,z mleczarni nawet mury nie zostały ,jedynie prezes GS-u uwłaszczył się na chłopskim majątku i trwa do dziś 

 Dziś trzeba pisać prawdę ,to nie Unia zniszczyła to Balcerowicz ,Kaczyński ,Mazowiecki ,Tusk i im podobni ( Janowskiego pamiętam ja go ućpali i głupka z niego zrobili  -jemu zawdzieczamy Polski Cukier)  A kaczor co chciał zrobić z Lepera - aferzystę ,ale Leper był bardziej inteligentny 

Edytowano przez mzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek123456    66
53 minuty temu, CASd napisał:

Pszenica paszowa w górę o 50 zł lubelskie teraz 1200brutto skup Kowalczyk Łopiennik 

cena rośnie nie sprzedawać

może wróci do starych cen

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245
1 godzinę temu, CASd napisał:

Pszenica paszowa w górę o 50 zł lubelskie teraz 1200brutto skup Kowalczyk Łopiennik 

gdzie Kowalczyk w Łopienniku ma ten skup ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
1 godzinę temu, marks50 napisał:

To piknie panocku że będą strajki , napewno sie wybiorę a i chętnych przybywa bo zaczeli zauważać wywieszone flagi i dopytywać o co chodzi ? tak więc protesty to sprawa rozwojowa . teraz trzeba zadbać by dołożono postulat o bezwzglednym zakazie zniesienia ceł oraz tu nowość jakich kolwiek limitów bezcłowych  które będą tylko przykrywką dla przemytu zbóż technicznych . Skoro nie szanują rolnika przy tranzycie , okłamują że to tranzyt. potem wymysły że to zboże techniczne , badania na granicy to fikcja .Nie wiem jak to by wyglądało od strony prawnej ale dziś Polska jest zarejestrowana jako "firma " w USA , majaca swój numer jak i poszczególne resorty w państwie . Ciekawe czy było by możliwe podać np. ministerstwo rolnictwa Polski do sądu na zasadzie jak podaje się firme do sądu . Skoro już nas tak zszufladkowali  że nawet policja jest rejestrowana w taki sam sposób to ciekawe czy prawnie można by było podać ministerstwo rolnictwa z Kowalczykiem na czele za to że jako jednostka o osobowości prawnej nadużywa przepisów , wprowadza jawnie w błąd , czy manipuluje rynkiem np. zbóż . Rolnicy są na prawie o czym wie Kowalczyk dlatego nie chce konfrontacji z rolnikami bo jedynie bedzie mógł przyznać rację rolnikom . jak by to wyglądało to w szczegółach musiał by już prawnik rozkminiać nie mniej tak dziś wygląda świat , tak obecnie konstruuja przepisy że firmy mogą podawać całe państwa o odszkodowania i straty .Kontekst jest taki czy grupa społeczna moze podać ministerstwo do sądu o arbitraż czy ewentualny proces .

Byłem wczoraj w Krakowie i jadąc po drodze widziałem flagi na domach rolników , bardzo mnie to ucieszyło, ze informacja o proteście się rozchodzi !

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1381

Kowalczyk już w tamtym tygodniu płacił 1200 nawet tutaj pisała dziewczyna od nich 

6 minut temu, jahooo napisał:

gdzie Kowalczyk w Łopienniku ma ten skup ?

chodzi o Łopiennik koło Borzechowa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3481

@Wicherek Blokowanie informacji jest dużym ,problemem ,np . dziś się z agropierdół dowiedziałem ze w Belgii protestują rolnicy a o Polskich protestach cisza . Zasięgi  w internecie tez przycinają bo w sumie na YT nie wyswietlał mi się filmik z protestu w Hrebennym dopiero jak ktoś go wrzucił tutaj to odtworzyłem , jedynie Tik Tok nie zawodzi . Flagi natomiast nikt nie ocenzuruje ,nie przytnie zasięgu :) 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Nie wiem co będzie później, może coś zdrożeje ale kończące sie środki na koncie zachęcają do sprzedania choć jednego auta. Na port.

 

pszenica.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067

Oni jak za komuny pokazują ze rolnicy na zachodzie mają źle , a u nas jest kraj mlekiem i miodem płynący

16 minut temu, marks50 napisał:

@Wicherek Blokowanie informacji jest dużym ,problemem ,np . dziś się z agropierdół dowiedziałem ze w Belgii protestują rolnicy a o Polskich protestach cisza . Zasięgi  w internecie tez przycinają bo w sumie na YT nie wyswietlał mi się filmik z protestu w Hrebennym dopiero jak ktoś go wrzucił tutaj to odtworzyłem , jedynie Tik Tok nie zawodzi . Flagi natomiast nikt nie ocenzuruje ,nie przytnie zasięgu :) 

 

2 minuty temu, Pigmei napisał:

Nie wiem co będzie później, może coś zdrożeje ale kończące sie środki na koncie zachęcają do sprzedania choć jednego auta. Na port.

 

pszenica.jpg

A jak takiego białka nie będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)

To zadziałają zgodnie z  tabelą potrąceń  dołączoną do umowy

potrącenia.jpg

Edytowano przez Pigmei
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276
Napisano (edytowany)

Już nawet młody Hajzer nie wytrzymał i zgnił z tej mąki ze świerszczy 😅popsuł lewakom dzień dobry TVN 

Edytowano przez VonVegans
  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908
2 godziny temu, pawelek98 napisał:

unia czy nie unia jest ch....o

ale nie pisz że unia nie miała wpływu na zamykanie polskich nie niemieckich cukrowni, polskich nie niemieckich stoczni itd

i że wpompowując miliardy euro do nas wypompowała 2 razy tyle

a co do cen zbóż nie jak ludzie nie dadzą rady to niech rzucają to glebę , trudno nie umiesz nie masz możliwości rozwoju to po co się męczyć

ale jest pewne nikt dziś z 20ha bez hodowli nie przeżyje a za 5 lat będzie to 50,

Od kilkudziesięciu lat słyszę  że za grosze będą biedniejsi zapiera lać  u obszarników i jakoś  do tej pory kolejek nie widzę  a z tego co się  domyślam ich na to nie stać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
37 minut temu, Pigmei napisał:

To zadziałają zgodnie z  tabelą potrąceń  dołączoną do umowy

Cenią się sk...ny, 30 zł za 1% wilgotności kukurydzy🙆‍♂️, o dopłacie ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze moment i zaczniecie pisać tu po Ukraińsku 

  • Haha 2

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65
1 godzinę temu, hurt napisał:

Kowalczyk ma skup w Łopienniku ?

Tak Łopiennik Górny Gmina Borzechów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9245
9 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Jeszcze moment i zaczniecie pisać tu po Ukraińsku 

а чего тебе надо ?

 

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj