Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roman176    4616

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
8 minut temu, Pafnucy12 napisał:

okropnie tą inflację rozpędził pis...

nie pis tylko Putin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

cytat  

W sumie od początku roku zarejestrowano 8859 szt. nowych ciągników i jest to gorszy wynik niż w analogicznym okresie 2021 roku o 1336 szt. Spadek rejestracji rok do roku to już 13,1 %.5 paź 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

ale i tak rekordowo popatrz jak kupowali kiedyś 

co to się dzieje Niemcy lubią Johna Deere’a

https://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/rynek-traktorow-w-niemczech-john-deere-po-nim-fendt-i-deutz-fahr,127559.html

6 minut temu, Pafnucy12 napisał:

W sumie od początku roku zarejestrowano 8859 szt. nowych ciągników i jest to gorszy wynik niż w analogicznym okresie 2021 roku o 1336 szt. Spadek rejestracji rok do roku to już 13,1 %.5 paź 2022

za rządów PO akurat bardziej chodzi mi o lata nie przekraczaliśmy rejestracji 1900  a teraz ile to wzrosło ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jaaasne... jest źle, ale zobaczta, tam jeszcze gorzej... 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

teraz to jest bida aż w d*pie się przewraca wiesz ile czekałem na przyczepę z bidy aż 1.5 roku zakupiłem 2 w kapsie zostało 50 k 

Edytowano przez Roman176

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25679

Amortyzacja to się zowie.

2 stare sztuki właśnie sprzedałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Roman176 napisał:

 

za rządów PO akurat bardziej chodzi mi o lata nie przekraczaliśmy rejestracji 1900  a teraz ile to wzrosło ? 

może sprawdz ile za tonę pszenicy można było kupić paliwa albo nawozów?? a ile teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4616
12 godzin temu, DTaras napisał:

Roman - niewiem co Ci chodzi po głowie ale jako, że już jestem leniwy, cycki wszystko same robią włącznie z tym że majtki zdejmują. I tamte sprawy mnie zadziwiać nigdy nie przestaną. Poza tym związki na odległość nigdy się nie udają i mam żonę. To nic z tego chłopaku.

spokojnie ja wole cycki i sam majtki zdejmować 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6412
8 godzin temu, Roman176 napisał:

spokojnie ja wole cycki i sam majtki zdejmować 

No tak, majtki nie pokrzywy. 🤣

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
10 godzin temu, Agrest napisał:

Amortyzacja to się zowie.

2 stare sztuki właśnie sprzedałem.

Restrukturyzacje  gospodarstwa przeprowadzasz ? Traktory sprzedane , przyczepy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616

Porzeczka płaciła to wydaje te miliony xD

26 minut temu, jarecki napisał:

Restrukturyzacje  gospodarstwa przeprowadzasz ? Traktory sprzedane , przyczepy .

 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594

Wiek emerytalny w Polsce i w Europie trwa walka o podnoszenie lat pracy , kto pierwszy podniesie do 70 lat .

Wiek emerytalny kobiet i mężczyzn w krajach Europy. Dane na 2020 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
13 godzin temu, Dublin napisał:

A to źle że dajom? To co według Ciebie ma robić dobry rząd? Zabierać?

Przecież cały czas zabiera i to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594

Co ci zabrali tak się spytam ?.

Bo mi nic nie zabrali wręcz przeciwnie dali .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
1 minutę temu, galan99 napisał:

Co ci zabrali tak się spytam ?.

Pewnie tonę truskawek mu zarekwirowali

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594

Węglowy minimalny ślad , co to oznacza .

Był Covid - częściowo zniewolił ludzi , pozbawiła ludzi kasy , pracy .

Teraz następny etap ślad węglowy , banki pozbawią ludzi gotówki i nie tylko .

Rolników pozbawią dochodów szybko .

JAK WCZEŚNIEJ WSPOMINAŁEM ŻE BĘDĄ LUDZIE ŻARLI ROBALE , TO TERAZ UNIA SPEŁNIŁA MARZENIA BĘDZIE MĄKA , CZY TO KONIEC CZARÓW NIE .

https://www.facebook.com/watch?v=1175879603296737

Edytowano przez galan99
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
mirro napisał:

A obecnie idzie walka o pozwolenie na postawienie obok chłodni małej farmy fotovolt, Na normalne przyłączenie tego sieci nie ma szans, tylko tłumaczymy się autokonsumpcją. No i gmina robi za***iste problemy bo akurat ten kawałeczek to 2/3 klasa gleby. Koszt coś koło 2,5 mln PLN. No to se miejsce na to wybrali... Trzeba zrobić tak, jak u nas - jak jest uprawa i ziemia na papierze wygląda jak uprawna to urzędnik jakiś mniej bojący i do rozmowy przystępuje z otwarty na propozycje. Tylko u nas to nie druga klasa i wystarczą pszczoły i łąka. Trzebaby metodę dostosować chyba... Może się uda. Nie lepiej z istniejącym się dogadywać panelem lub wiatrakiem? Szpec proponował że rozetnie puchę, wywali bebechy i pospawa zpowrotem. Szpec to niech sie sam rozetnie i potem pospawa puchę. Wcześniej niech se czegoś tam nakładzie w dobrej jakości zamiast wyjętych trocin.


mirro napisał:

Na razie napisałem że będę uprawiał truskawki.🤣

U nas dali facelię i pasiekę na trzeciej klasie ....


i wcale konstrukcja nie wysoka jakaś - normalna. Pomiędzy panele dali.


witejus napisał:

3 godziny temu, DTaras napisał:

A ponieważ to biomasa i odnawialna to nikt na przeciw mieć nic nie będzie...

Jaka qwa biomasa?!!!!zakaz palenia drewnem w coraz większej części Polski

A pelletem? Z czego jest pellet?


jacus napisał:

od marca ma wzrosnac oplata za parkowanie w krakowie, takze w niedziele w centrum ma byc oplata- zeby wsioki nie przyjezdzaly, oplata dla mieszkanca to 20 zl na miesiac.

do scislego centrum i tak nie da sie wjechac bez zezwolenia, strefa i zakazy , jedynie elektryki moga wjechac nawet na rynek.

na ferie-od 1- maja ograniczyc mocno liczbe kursow, do zbilansowania mpk  w tym roku brakuje drobne 400 milionow-maja z parkingow sciagnac.

w wielu krajach europy sa strefy czystego transportu i zlomem nie wjedziesz..

 

Nooo to teraz już se muszą metro ukopać...


jacus napisał:

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/ordo-iuris-radzi-hotelowe-lozka-tylko-dla-malzenstw-prawnik-reaguje/j0777qf,07640b54

ilu z was juz nigdzie nie pojedzie ??

zreszta 10 dni we wloszech jest tansze niz 10 dni nad polskim morzem.... kurna chyba do albanii pojade ..

Tylko jacuś żony nie bierz...


witejus napisał:

8 minut temu, Pafnucy12 napisał:

okropnie tą inflację rozpędził pis...

nie pis tylko Putin

Uuu to teraz PiS chodzi dawać na mszę za Putina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
17 minut temu, DTaras napisał:

Z czego jest pellet?

otóż to, doskonale pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Tak Ci jeszcze podpowiem, że na maszynę co tak drobno mieli to od półtora bańki w zwyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dublin    225

Złożyłem zamówienie na węgiel przez gov a z gminy dzwoniom, żeby przynieść papierowy wniosek bo tam niema ile węgla chcem i jaki a w gov nie ma takiej możliwości, a wójt sam kazał elektronicznie.


Zamiast lajka oddaj głos na Pana Jarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Przy czym jeżeli drewno to jest jedyne źródło ciepła a i dzień niesmogowy to wszyscy mogą jarać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Dublin napisał:

Złożyłem zamówienie na węgiel przez gov a z gminy dzwoniom, żeby przynieść papierowy wniosek bo tam niema ile węgla chcem i jaki a w gov nie ma takiej możliwości, a wójt sam kazał elektronicznie.

Znowu się zdenerwowałeś że kaleczysz  tak mowę polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Ale to teraz na pis bo strona rządowa. Oj Panu Jarku się oberwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj