Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirro    6510
23 minuty temu, jahooo napisał:

Zdrowym psychicznie ludziom można zezwolić na broń

Generalnie zdrowi psychicznie broni nie potrzebują. Najlepiej kiedy traktujesz ją jak narzędzie, które kupujesz do konkretnej roboty. 

7 minut temu, jahooo napisał:

widać jesteś stary komuch ale bez pleców

Tak szczerze, to nawet w kwicie nie bardzo bym wiedział co wpisać, dlaczego ta broń  mi potrzebna.:lol:Przez długi czas przyrosła mi do łapy a teraz nie czuję potrzeby posiadania. Choć na początku było trudno się odzwyczaić.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9344
5 minut temu, mirro napisał:

Generalnie zdrowi psychicznie broni nie potrzebują. Najlepiej kiedy traktujesz ją jak narzędzie, które kupujesz do konkretnej roboty. 

dlatego ci, co potrzebują, powinni być konkretnie trzepani przez psychologa plus przeszłość - nawet mandaty wchodzą w grę, bo jak ktoś nie potrafi przestrzegać prawa, to w domniemaniu może to mieć negatywny wpływ na posiadanie przez ciebie broni

to tyle o paranoi urzędniczej

a tak naprawdę, to każdy niekarany obywatel w pełni władz umysłowych powinien mieć prawo zakupu broni i posiadania jej w domu, natomiast jakakolwiek wpadka w tym temacie - czyli noszenie broni publicznie, posługiwanie się poza strzelnicą itp automatycznie powinny takiego delikwenta dożywotnio dyskwalifikować

obecnie nie ma większego problemu z tym, żeby sobie postrzelać na strzelnicach, a noszenie broni do obrony własnej niestety w naszym kraju musi być normowane, bo jak się widzi szeryfów na drodze , to włos się jeży albo ewentualnie łysina marszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I dzie bedziesz strzylał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973
mirro napisał:

Generalnie zdrowi psychicznie broni nie potrzebują. Najlepiej kiedy traktujesz ją jak narzędzie, które kupujesz do konkretnej roboty. 

Taka stara prawda. Chcesz broń? Zapisz się do klubu sportowego, zrób pozwolenie. Jak będzie potrzebna do roboty to i tak musisz złamać prawo, nawet przy obronie. Zostań instruktorem na strzelnicy to se tłoka jakiegoś kupisz do celów szkoleniowych... Mi brakuje bo ruchów już niemam. Zresztą - na robotę ma się odrębny zestaw narzędzi.


jahooo napisał:

dlatego ci, co potrzebują, powinni być konkretnie trzepani przez psychologa plus przeszłość - nawet mandaty wchodzą w grę, bo jak ktoś nie potrafi przestrzegać prawa, to w domniemaniu może to mieć negatywny wpływ na posiadanie przez ciebie broni

Nieda się. Żyłka pierdząca puści i ani zauważysz jak gość co go tylko trzymasz robi się zielony... nawet u najbardziej zaprzysiężonych pacyfistów. Sankcje są wystarczajace.


witejus napisał:

2 minuty temu, DTaras napisał:

Umią zapierdylać

Wyjątki potwierdzają regułę, nie jest to mój wymysł ani kpina czy szyderstwo, czytałem na ten temat dość obszerne opracowanie

Ani ja nie zaprzeczam.


Ulman napisał:

54 minuty temu, Takeda napisał:

ale ty tak poważnie? Już widzę te strzelaniny na drogach przy liberalizacji prawa do posiadania broni, Januszy za kółkiem jest wystarczająca ilość, dzisiaj się okładają czym popadnie, a tak będzie jeden do drugie strzelał za zajechanie drogi itp.

Nie będzie strzelał bo będzie duże prawdopodobieństwo że ten drugi też ma klamkę.

Mało wiesz... Jak gość naprzeciw ma klamkę instynkt każe być szybszym.


mirro napisał:

sporządzania ładunków wybuchowych

A garnki nimi wypełniałeś z przeklepaną pokrywką i wkładką z miedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    347
1 godzinę temu, witejus napisał:

Wyjątki potwierdzają regułę, nie jest to mój wymysł ani kpina czy szyderstwo, czytałem na ten temat dość obszerne opracowanie

tak tak, podobne opracowania mieli niemcy o żydach, panie brunatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8625
11 minut temu, Takeda napisał:

tak tak, podobne opracowania mieli niemcy o żydach, panie brunatny

🔨

57 minut temu, mirro napisał:

No popatrz. A mi z urzędu wydać takiego glejtu nie chcą. Mimo badań, sprawdzenia przez SKW i paru innych kwitów dopuszczających do np sporządzania ładunków wybuchowych.:lol:I jak tu żyć?

Jest kto konkretny do odstrzelenia?😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624
42 minuty temu, DTaras napisał:

Mało wiesz... Jak gość naprzeciw ma klamkę instynkt każe być szybszym.

 

 

 

Tyle tylko że zanim gość z naprzeciw wyjmie klamkę to się mocno zastanowi czy ty nie wyjmiesz swojej. W Szwajcarii broni po chałupach jest w opór i jakieś dramaty się tam nie dzieją.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8625
50 minut temu, jahooo napisał:

powinni być konkretnie trzepani przez psychologa plus przeszłość - nawet mandaty wchodzą w grę, bo jak ktoś nie potrafi przestrzegać prawa, to w domniemaniu może to mieć negatywny wpływ na posiadanie przez ciebie broni

To połowa policjantów miałaby w kaburach ogórki😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9344
1 minutę temu, witejus napisał:

To połowa policjantów miałaby w kaburach ogórki😂

Niestety, taka prawda - połowa nie przeszłaby normalnych badań psychologicznych. To nie jest nasza sztandarowa formacja, raczej zbieranina przypadkowych delikwentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8625
1 minutę temu, jahooo napisał:

połowa nie przeszłaby normalnych badań psychologicznych.

Nie wiem czy przez badania ale przez łamanie przepisów ruchu drogowego, ile ja się tego napatrzyłem w Krakowie, w innych miastach pewnie nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    347
5 minut temu, Ulman napisał:

 W Szwajcarii broni po chałupach jest w opór i jakieś dramaty się tam nie dzieją.

W Norwegii domów nie zamykali dopóki nie nazjeżdżało tam Polaków.

Nie porównuj, Szwajcarów do polskiej nacji, bo niestety kulturę na co dzień mają o wiele wyższą niż tą którą reprezentują nasze Janusze, grażynki i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Może przez chwilę mielibyśmy selekcję naturalną ale per saldo nic złego by się nie stało. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973
Ulman napisał:

42 minuty temu, DTaras napisał:

Mało wiesz... Jak gość naprzeciw ma klamkę instynkt każe być szybszym.

 

 

 

Tyle tylko że zanim gość z naprzeciw wyjmie klamkę to się mocno zastanowi czy ty nie wyjmiesz swojej. W Szwajcarii broni po chałupach jest w opór i jakieś dramaty się tam nie dzieją.

Broni jest ale amuny już nie wydają... Co Ty mi tu o Szwajcarii. Fajny kraj i owszem. Wzór jeśli idzie o uszczegóławianie zasad. Mentzen by zaczął marsze organizować... Ale nie. Zamknęliby go za brak pozwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Pozwolenia na co?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1973

Na zajęcie kawałka chodnika. Może przerysowałem. Ale weź i wystaw pojemnik z odpadami nie w ten dzień co trzeba albo przytnij żywopłot po 12. W Szwajcarii istnieje coś takiego jak urzędowe ostrzeżenie i jak nie masz gdzie zaparkować to czasem mandat wychodzi taniej ale sankcjonowana jest też recydywa. Za kilka takich numerów przyjdzie wezwanko po reprymendę i odbiór mandatu na kilka tysięcy franków... Giwerę masz w domu ale aby ją przenieść musisz mieć pozwolenie albo wezwanie na ćwiczenia. Niema letko ale ładna kraina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681
3 godziny temu, jacus napisał:

byles koniem,potem kucem,nastepnie kucykiem a teraz to konikiem na biegunach..

 

https://www.populationof.net/pl/angola/

on chyba studiował ale szmatę na podłodze na studiach 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Roman, skąd wziąłeś te swoje dane?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

z Internetu 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Daj źródło które podaje takie bzdury.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

a sprawdzałeś ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Sprawdzałem ale od razu rzuca się w oczy że to bzdura. Wiesz czemu?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4681

a na Wikipedii ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Nie, na wikipedii nie sprawdzałem ale nie musiałem. Popatrz na te liczby , pomyśl chwilę i nie rób z siebie kompletnego głupka

Dnia 16.07.2023 o 21:54, Roman176 napisał:

Angola Angola  12 127 071 2006 roku       

2022  liczba  34 795 287         

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078
3 godziny temu, Ulman napisał:

Konkurujesz z Romanem w robieniu z siebie głupka? 

z toba to by bylo trudne pasikoniku😂.

w robieniu z siebie durnia jestes mistrzem..z wiedza tez kiepsko..

2 godziny temu, Ulman napisał:

Tyle tylko że zanim gość z naprzeciw wyjmie klamkę to się mocno zastanowi czy ty nie wyjmiesz swojej. W Szwajcarii broni po chałupach jest w opór i jakieś dramaty się tam nie dzieją.

naprawde ?? to ze ty o czyms nie masz pojecia nie swiadczy ze tego nie ma..

byles w szwajcari tak jak ja ??

pare sekund 

https://www.google.com/search?q=strzelanina+szwajcaria&oq=strzelanina+szwajcaria&aqs=chrome..69i57j0i22i30.6506j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

2 godziny temu, witejus napisał:

Nie wiem czy przez badania ale przez łamanie przepisów ruchu drogowego, ile ja się tego napatrzyłem w Krakowie, w innych miastach pewnie nie lepiej.

niedawno proboalem dogonic radiowoz w zabudowanym ,przy 80 odpuscilem 😂

2 godziny temu, Ulman napisał:

Może przez chwilę mielibyśmy selekcję naturalną ale per saldo nic złego by się nie stało. 

ty sam robisz taka selekcje-nierozmnazajac sie i slusznie 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5624

Oooo,  koalicja gamoni się zawiązała Autokarowy globtroter z termosem  z pierdziszewa dolnego  i  lewicowy prawicowiec, matematyczny analfabeta i alkoholik. Dobrze się uzupełniacie😆

Może ty wiesz czemu dane Romana są dla myślącego człowieka już na pierwszy rzut oka bzdurą?  On się chyba bidny zawiesił podczas rozmyślań a może już nawet zresetował🥂🍻🤮


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj