Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GRZES1545    8985

Jadąc z Lubelskiego nad zatokę  średnio 6,50zł do Stolicy,  dalej na północ miejscami na shell i innych nawet po 6,35 za b7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, GRZES1545 napisał:

Jadąc z Lubelskiego nad zatokę  średnio 6,50zł do Stolicy,  dalej na północ miejscami na shell i innych nawet po 6,35 za b7.

Jakiś zakup że taka trasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
15 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Jakiś zakup że taka trasa?

Gdzie  tam, na koniec wakacji krótki wypad nad nasze morze z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pioter, 22 ary tyle czasu kopałem...

IMG_20230901_105654.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
Dnia 31.08.2023 o 10:11, mysza103 napisał:

To co za granicą jednak jest drożej ? wreszcie ktoś to napisał że na stacjach polskich jest taniej niż za granicą . Też kupuję hurtowo , ale że są braki , albo cena sporo wyższa niż na stacjach , to sobie kupuję po prostu na stacji i tyle , na dziś kupione po 6,41 minus 12 groszy rabatu = 6,29

Tam tez więcej zarabiają a to się wiąże z tym, że trzeba tez płacić tam pracownikom branży paliwowej więcej itd itd. Co z tego, że u nas jest taniej jak przeciętny obywatel też zarabia mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607

Spokojnie, do 15 października na Orlenach będzie poniżej 7, a 16 będzie Cud na Orlenie v2 i zmiana ceny na 9zl ... Bo się okaże , że tej arabskiej ropy, co to mieliśmy mieć jej tak dużo, to jednak nie mamy a kochający PRL Jarek wprowadzi talony na benzynę i ON ...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Odbierdolta się od obsrajtka i predzesa bo gdyby nie łoni to bysta końmi albo starą do pługa zaprzęgli jak chop dawniej

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3914

Dziś telefon od hurtownika że dostali nowy przydział i mogą przywieźć po 6,35 . Chociaż jak pani mówiła dla wszystkich z listy nie starczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
3 godziny temu, Janusz napisał:

Już i na giełdzie Brent zbliża się do 90 dolarów za baryłkę...

Był czas że  i koło  200 kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9514    22

Panowie a jest ktoś tu na forum co nie przywiezli mu paliwa bo nie ma i kropka ?

Edytowano przez tomek9514
Xyz
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek    8
6 godzin temu, hubertuss napisał:

Tam tez więcej zarabiają a to się wiąże z tym, że trzeba tez płacić tam pracownikom branży paliwowej więcej itd itd. Co z tego, że u nas jest taniej jak przeciętny obywatel też zarabia mniej.

Zarabiał mniej zarabia mniej i będzie zarabiał mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
6 godzin temu, Tomasz0611 napisał:

Spokojnie, do 15 października na Orlenach będzie poniżej 7, a 16 będzie Cud na Orlenie v2 i zmiana ceny na 9zl ... Bo się okaże , że tej arabskiej ropy, co to mieliśmy mieć jej tak dużo, to jednak nie mamy a kochający PRL Jarek wprowadzi talony na benzynę i ON ...

I dobrze pół roku ze mnie się nabijaliście z mojego bio  a teraz ja jestem jak ten szejk a koledzy rozpaczają .Zadzwoniłem dziś do hurtownika powiedział że w ciągu 3 miesięcy nie widzi szans na poprawę wręcz rysował czarny scenariusz -on jest ale cena ?dnia

  • Haha 4
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, v11 napisał:

I dobrze pół roku ze mnie się nabijaliście z mojego bio  a teraz ja jestem jak ten szejk a koledzy rozpaczają .Zadzwoniłem dziś do hurtownika powiedział że w ciągu 3 miesięcy nie widzi szans na poprawę wręcz rysował czarny scenariusz -on jest ale cena ?dnia

Ty na tym swoim potężnym przedsiębiorstwie-gospodarstwie,  to masz czas coś robić?.

Czy więcej masz kasy za to popieranie PiS? Dużo tak płacą?

....tak tylko z ciekawości ja...

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
Przed chwilą, Pafnucy12 napisał:

Ty na tym swoim potężnym przedsiębiorstwie-gospodarstwie,  to masz czas coś robić?.

Czy więcej masz kasy za to popieranie PiS? Dużo tak płacą?

Łoś ciul toś mnie rozszyfrował i zegnajcie przelewy na konto w Szwajcarii  .A ak dobrze szło teraz będę musiał startować do sejmu z Kielec 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, v11 napisał:

Łoś ciul toś mnie rozszyfrował i zegnajcie przelewy na konto w Szwajcarii  .A ak dobrze szło teraz będę musiał startować do sejmu z Kielec 

Upssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

I z czego mam teraz żyć ? jak przez Ciebie prze dupią wybory bo moje wsparcie poszło się j.........ć -Zamiast spać musisz rozszyfrowywać tajemnice rządowe ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
11 minut temu, Pafnucy12 napisał:

Oj niechcący...😒

Rzekł Putin do Prigożyna 

Tu nie ma co reagować na posty -sprawa się rypła i jak teraz wystąpić mam przed najwyższym prezesem  no jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aroo22    329

Dzisiaj też dzwoniłem pytać o ON to hurt drożej niż na lokalnej stacji. 7zl już przebiło Na razie podziękowałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Żeby nie było tak jak u znajomej, namawiałem na kupno ziemi 2 lata temu prawie pod domem za 80 tysięcy to mi powiedziała że jeszcze na głowę nie upadła, a teraz po 100 tysięcy by kupowała nawet i 10 km od gospodarstwa a może i dalej🤣🤣.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
1 godzinę temu, v11 napisał:

Rzekł Putin do Prigożyna 

Tu nie ma co reagować na posty -sprawa się rypła i jak teraz wystąpić mam przed najwyższym prezesem  no jak 

jak to nie wiesz ze przed prezesem to na kolanach i to tylem ..

jaka cena-dziwne powylaczali banery przy drogach i nie wiem..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj