Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
STIG13    907

Zwykła rozmowa o samochodach, nikt tu się nie podnieca, chyba że źle czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694
49 minut temu, slawek74 napisał:

jakaś porażka Cię dopadła? bądź dzielny walcz 💪

No porażka bo jak lecę do Monaco na swój jacht to mam problem wrócić na dojenie wieczorem 

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196

za listopad powinno być trzy dwójki netto


komizmo napisał:

49 minut temu, slawek74 napisał:

jakaś porażka Cię dopadła? bądź dzielny walcz 💪

No porażka bo jak lecę do Monaco na swój jacht to mam problem wrócić na dojenie wieczorem 

a pracownicy nie ogarną 🤔


bierz przykład z mojego sąsiada doi 3x..... znaczy 3x na dwa dni 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Może posłuchał Billa Gatesa, że wkrótce ludzie będą pracować tylko trzy dni w tygodniu. Prawdziwy wizjoner nim stało się to modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2205
1 godzinę temu, FarmerDyzio napisał:

ale to źle że będziemy pracować tylko 3 dni w tygodniu ?

A przez 4 dni będziemy grać w nowe GTA 😀🙃👍

Screenshot_2023-12-01-16-41-38-93_f9ee0578fe1cc94de7482bd41accb329.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sean_Layton    118

Skoro o autach mowa , możecie się pochwalić jakie było wasze pierwsze auto 😎.

 

Mój pierwszy i jedyny samochód to Honda Accord VI generacji po lifcie 1.8 benzyna vtec 136 koni , sedan. 
 

Mam go od listopada zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

przecież zaraz każdy powie ze ma mybacha gls czy inne cudo ;d 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109
20 minut temu, Sean_Layton napisał:

Skoro o autach mowa , możecie się pochwalić jakie było wasze pierwsze auto 😎.

 

Mój pierwszy i jedyny samochód to Honda Accord VI generacji po lifcie 1.8 benzyna vtec 136 koni , sedan. 
 

Mam go od listopada zeszłego roku.

Mój pierwszy samochód to był golf 2 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sean_Layton    118

Kiedyś jakieś 6lat temu starszy kolega miał matiza i to w sumie było pierwsze auto jakim miałem okazję się przejechać , wtedy dla takiego 14 latka (czyli mnie)  to było coś przejechać się autem 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibifarmer    217
35 minut temu, Tigon napisał:

przecież zaraz każdy powie ze ma mybacha gls czy inne cudo ;d 

Mam maybacha Gls i inne cudo. 

44 minuty temu, Bercik92 napisał:

A przez 4 dni będziemy grać w nowe GTA 😀🙃👍

 

Możemy zagrać online.

Zbieramy mleczarski gang gta. 

Możecie tam rozstrzygnąć swoje konflikty na cyfrowe pięsci. Ewentualnie kogoś rozjechać 😎

Edytowano przez Zibifarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dantur96    323

Słyszał ktoś o Pyle z kruszywa wapiennego? Gość mi oferuję patelnię za 1200 zł . Tylko nwm co to za towar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2204
43 minuty temu, Sean_Layton napisał:

Skoro o autach mowa , możecie się pochwalić jakie było wasze pierwsze auto 😎.

 

Mój pierwszy i jedyny samochód to Honda Accord VI generacji po lifcie 1.8 benzyna vtec 136 koni , sedan. 
 

Mam go od listopada zeszłego roku.

 maluch ,coś  92r ,a póżniej też maluch  ,a ja skromne 190  cm  ,,a co dalej,,nie pamiętam''😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    375
25 minut temu, Sean_Layton napisał:

Kiedyś jakieś 6lat temu starszy kolega miał matiza i to w sumie było pierwsze auto jakim miałem okazję się przejechać , wtedy dla takiego 14 latka (czyli mnie)  to było coś przejechać się autem 😃

No ja w wieku 16 lat sam przejechałem się ,,maluchem,,i to też było coś a dzisiaj jakbym miał w to g.wno wsiąść to nie wiem...😂a pierwszym samochodem jakim jeździłem po zdaniu prawka to był polonez caro chyba z 1990 roku i to już było w porównaniu do malucha niebo a ziemia...😁

Edytowano przez MariuszDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
3 godziny temu, grzesiekxy napisał:

A ja tam od moich 30 muciek z wydajnością 7 tyś kupiłem sobie dwa nowe suvy, jeden dla mnie drugi żoneczce i nie rozumiem czym Wy tu się podniecacie....?

a może pochwalisz się co to za SUV-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2205
44 minuty temu, MariuszDe napisał:

No ja w wieku 16 lat sam przejechałem się ,,maluchem,,i to też było coś a dzisiaj jakbym miał w to g.wno wsiąść to nie wiem...😂a pierwszym samochodem jakim jeździłem po zdaniu prawka to był polonez caro chyba z 1990 roku i to już było w porównaniu do malucha niebo a ziemia...😁

W 1990 była przejściówka. A caro zaczęli produkować od 1991r. Pierwszym samochodem który w życiu prowadziłem to był polonez caro z mojego rocznika kolejny smaochod którym jeździłem po zdaniu prawka to był VW Vento a pierwszy który kupiłem to skoda octavia niestety to nie był mój wymarzony samochód 😏

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko06060    23

Ktoś porównywał cenę przy tych samych parametrach i ilościach w mlekovicie, mlekpolu, polmleku itp dużych mleczarniach? Obecnie oddaje do mlekovity ale jakoś bez szału wychodzi. I nie wiem czy jak będzie szansa to nie zmienić tego całego "lydera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
1 godzinę temu, dantur96 napisał:

Słyszał ktoś o Pyle z kruszywa wapiennego? Gość mi oferuję patelnię za 1200 zł . Tylko nwm co to za towar 

Słyszałem a nawet widziałem na własne oczy towar. Szybko trzeba rozwozić bo jak deszcz na to pójdzie to tylko dobra koparka pozostaje do załadunku. Efektów nie znam, aczkolwiek zauważyłem, że gościowi zaczęło rosnąć po tym.

Edytowano przez Rolniik122

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj