Polecane posty

Mateusz1q    1844

Alfa 3/4 ma mentalność oszczędzania na wszystkim i pracowania po 14h żeby tylko dokupić dwa hektary pod lasem, albo nowego grata. Na szczęście każdy ma wybór 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3951
9 minut temu, alfa napisał:

@Kowalsky30 nie kościółem też człowiek tylko żyje  zwykle zakupy imprezy bale wycieczki itp za tą ciężka prace należy się jeździć dobrymi furami i nie kupuje się jej po to żeby pod kościołem pokazać bo to dla mnie ma być wygodnie bezpiecznie i komfortowo . Mówisz taczka gnój wywalać no nie wiem co kto woli tylko że życie to wredna bestia będziesz zapierdalal całe życie babral gówno itp i nagle bach nie ma ciebie i rodziną znajomi przychodza do ciebie 1 listopada a człowiek nawet dobrym samochodem nie pojeździł łacha z wysokiej pułki nie założył i do dobrej restauracji i wczasy nie pojechał . Tak u mnie nie dawno w rodzinie było chłop oszczędzał wszystko w gospodarkę 48 lat i do piasku . Także wolę drogie fury drogie ubrania drogie restauracje i że tak powiem piękne kobiety bo nie wiesz co będzie jutro 

Oby żona tylko o tych pięknych kobietach się nie dowiedziała ,bo nie będziesz miał miłej pogadanki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1131
najgorzej jak podjedziesz autem premium zapłacić za dzierżawę. Na następny rok wydzierżawiający na pewno podniesie czynsz...
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1204
6 minut temu, krzychu121 napisał:

Oby żona tylko o tych pięknych kobietach się nie dowiedziała ,bo nie będziesz miał miłej pogadanki 😄

@krzychu121Ja na swoim ona przychodna hehe zobaczymy kto wygra  😃  żartuje oczywiście 🙂 @FarmerDyzio no to chyba nie jest powód zeby nie kupić premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
37 minut temu, FarmerDyzio napisał:

najgorzej jak podjedziesz autem premium zapłacić za dzierżawę. Na następny rok wydzierżawiający na pewno podniesie czynsz...

dlatego jeżdze płacić dzierżawy rowerem 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13004
1 godzinę temu, FarmerDyzio napisał:

najgorzej jak podjedziesz autem premium zapłacić za dzierżawę. Na następny rok wydzierżawiający na pewno podniesie czynsz...

Masz trochę racji, ale to nie tylko o auta idzie, wystarczyły w zeszłym roku dobre ceny zbóż i qq i od razu sobie przypomnieli że w sumie za niski czynsz bo tak te ceny wszystkiego idą w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    578

GUS wyliczył zysk z hektara na ponad 5,5 tys w tym roku. Żebym wiedział że  jestem tak bogaty to też bym kupił auto premium. A tak łopla kupiłem 😁

Edytowano przez Troker1979
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
6 minut temu, MariuszDe napisał:

Inter Milk za Listopad + 5 groszy w następnych miesiącach prognozowane kolejne podwyżki 

Łazorko za Listopad +10 groszy .

Coś jest na rzeczy bo przedstawiciel wspomniał że będą następne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12225
Rolniik122 napisał:

37 minut temu, FarmerDyzio napisał:

najgorzej jak podjedziesz autem premium zapłacić za dzierżawę. Na następny rok wydzierżawiający na pewno podniesie czynsz...

dlatego jeżdze płacić dzierżawy rowerem 😅

albo starym oplem 😉


Troker1979 napisał:

GUS wyliczył zysk z hektara na ponad 5,5 tys w tym roku. Żebym wiedział że  jestem tak bogaty to też bym kupił auto premium. A tak łopla kupiłem 😁

słabo się rządzisz 🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Łazorko za Listopad +10 groszy .

Coś jest na rzeczy bo przedstawiciel wspomniał że będą następne. 

No niby mają być, u nas za październik było +10 za listopad +5 a u was za październik nic a za listopad i grudzień po +10 czyli wychodzi na to że u mnie dla wyrównania ceny za grudzień będzie + 5 😁bo oni naprawdę podobną cenę maja.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696
15 minut temu, michal_19 napisał:

Mlekovita jednorazowa premia roczna 15gr

W jakim sensie? Do miesiąca listopada, grudnia czy cały rok?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6785
29 minut temu, rolnik0465 napisał:

Jakie sms z mlekowity i Polmleku może jakieś wróżby przy andrzejkach 🤣

Polmlek jeszcze nic nie przysłał a już wszystkie paznokcie poobgryzane 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3951

Mlekowita z polmlekiem chyba jakas umowę mają między sobą że zawsze przysyłają informacje ostatniego dnia miesiąca i to tuż przed 16 albo i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109

Już wolę te 10 groszy Mlekpolu niż 15 jednorazowe Mlekovity 😉

Mam nadzieję że Mlekpol zaskoczy pozytywnie pod koniec grudnia i dorzuci jeszcze coś do grudnia tak jak miało to miejsce w tym miesiącu względem Listopada 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaro70    123
11 minut temu, zetorr6441 napisał:

Potwierdzam 

Mlekowita  jednorazowo+15gr na grudzień 

To ile teraz mlekpol do przodu względem mlekovity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził 

13 minut temu, zetorr6441 napisał:

Potwierdzam 

Mlekowita  jednorazowo+15gr na grudzień 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj