Skocz do zawartości

zetorr6441

Members
  • Postów

    2921
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zetorr6441

  1. zetorr6441

    Ochrona kukurydzy

    Macie coś sprawdzonego na rdest powojowaty ? Nikosulfuron 60gr z mezotrion 120gr go nie rusza . Dragatar też nie bardzo
  2. Dostał już ktoś pierwsza ratę z ostatniego naboru?
  3. Też mam w lubelskiem 22pkt , pełna pula bez kilkuset zł. Miejsce Ok 10tys ale narazie cisza
  4. Bierz co dają oby kasa nie przepadła. Potem zawsze można aneksem próbować zmienić na inny bądź inna maszynę
  5. Lg rosaleen Lg honoreen Siał ktoś? Jak wyszły na tle innych odmian ? W coboru kolejny rok wysoko i stabilnie
  6. Dostał już ktoś kasę z naboru 2025? Mam już umowę i ciekawi mnie po jakim czasie będzie przelew
  7. U mnie wystarczyło oświadczenie że się zgadza
  8. Sworznie od sikownika i zasuwy
  9. Dastan U mnie już lux chodzi . WD załatwił sprawę. Zamyka otwiera i błąd już nie wyświetla. Ponoć olej byłby lepszy.
  10. Mial ktoś ten problem? Po wyskoczeniu błędu lewa strona nie domyka do końca. Ale to jest do zniesienia bo zostaje 3-6% także nawoz nie ucieka. Do tego co któryś przejazd nie otwiera lewej strony co jest kłopotliwe bo trzeba cofać. Mds 17.1 Quantron
  11. Po gorzowskiej miałem przez dwa lata Tipico z saatbau . Ogólnie odmiana bardzo dobra wyrosła pięknie ale do sianych terminowo 260-270 fao to ona potrzebuję 3 tygodni także na ten rok szukam czegoś innego
  12. Po co te pkt ? Przecież kasy jest dla wszystkich
  13. Mam jako zestaw do siewu bezpośredniego i w mulcz. Przeszło na kx. Zmieniałem też pojemność skrzyni z 800 na 850l i to był główny powód aneksu. Nie wiem czy wogole się kapneli że na innej bronie . Żadnych wyjaśnień nie wymagali .
  14. Zestaw siewny amazone był na bronie talezowej a poszło na aktywnej
  15. Poprawki mają tytuł,, wezwanie do uzupełnień... '' Ja Ok tygodnia . Poszło bezproblemowo
  16. Ma już może ktoś umowę z ostatniego naboru?
  17. Patrzyłeś tytuł?
  18. Wychodzi na to że wszystkie wnioski z pozytywna weryfikacja dostana 🙂
  19. To pilnuj żeby nie był celem operacji. Bo inaczej nie ruszysz
  20. Jak monumento na tle konkurencji?
  21. zetorr6441

    Lucerna

    Nie przesadzisz i nie zaszkodzi tylko czy jest sens ? Według przedstawicieli omya 2.5t to max
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v