superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

kubamako66    560

co takim claas 510 Myślice i 7.7tys mth od gospodarza cena brutto 135 z uszkodzoną turbina lub 160 tyś po naprawie przez serwis perkoz skrzynia dyna 6, przednia oś rok temu przeszłą remont przez serwis ijest sztywna,  klima jest, amortyzowana kabina, śruba hydrauliczna 3 party wyjść tylko brak pneumatyki opony przód nowie a tył oryginał, wszystkie eko filty osunięte i schamowany rok temu i 120 km jest  tylko silnik na comonrailu jak to chodzi ile wytrzymuje bez remontu bo to już remont tego trocheje kosztuje ? nie jest głupia oferta i jak by wszytko było tak jak mówi właściciel to może warto się nim zainteresować ?

328543212_912944526416783_2599432490107801875_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1012

Jaki powód sprzedaży? Ktoś ma go dość, po takich przejściach, ciekawe jak ta ekologia jest usunięta, jeśli jakiś partacz tam pchał ręce to będzie tykająca bomba z kolejnymi remontami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Może nie z olx, ale przykład jak się robi w uja kupujących. 

Od dłuższego czasu rozglądam się za telefonem, tak w granicach 1.5k i jedne z modeli, kotre przez to mi cały czas reklamy podrzucają to Samsung A33 i A53. Mniejszy kosztował 1499zl cały czas (nawet z początku mniej), a większy miał cały czas cenę regularna 1699 (z małymi wahaniami). Dziś wchodze w media ekspert a tam cena mniejszego z dnia na dzień na 1749, a drugiego 2099. Dziady nie mają skrupułów nic. Ciekaw jestem tylko czy to po prostu podwyżka, czy podwyżka na zasadzie takiej, że w marcu wroca do normalnej ceny, ale napiszą, że promocja i że najniższa cena z ostatnich 30dni, to ta, na którą teraz podwyższyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    560
jaco512 napisał:

Jaki powód sprzedaży? Ktoś ma go dość, po takich przejściach, ciekawe jak ta ekologia jest usunięta, jeśli jakiś partacz tam pchał ręce to będzie tykająca bomba z kolejnymi remontami.

gość sprzedaję bo dostał prow na nowego new holand t6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791
daron64 napisał:

Może nie z olx, ale przykład jak się robi w uja kupujących. 

Od dłuższego czasu rozglądam się za telefonem, tak w granicach 1.5k i jedne z modeli, kotre przez to mi cały czas reklamy podrzucają to Samsung A33 i A53. Mniejszy kosztował 1499zl cały czas (nawet z początku mniej), a większy miał cały czas cenę regularna 1699 (z małymi wahaniami). Dziś wchodze w media ekspert a tam cena mniejszego z dnia na dzień na 1749, a drugiego 2099. Dziady nie mają skrupułów nic. Ciekaw jestem tylko czy to po prostu podwyżka, czy podwyżka na zasadzie takiej, że w marcu wroca do normalnej ceny, ale napiszą, że promocja i że najniższa cena z ostatnich 30dni, to ta, na którą teraz podwyższyli.

za miesiąc przecenia ten mniejszy na 1649 i wtedy zrobią z tego okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

https://www.manuel-tracteur.info/sommairesWww/Renault/GuideInstructionsRenault70-12_70-14SP/?id=555 Szukam instrukcji obsługi do renault 70.14 sp i pytanie zamówic z tej strony czy lepiej nie ryzykować?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

Użytkował ktoś taki rozwadniacz? zdaje to egzamin? https://allegro.pl/oferta/rozwadniacz-opryskiwacza-kompletny-11619318479

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Grzechooo napisał:

za miesiąc przecenia ten mniejszy na 1649 i wtedy zrobią z tego okazję.

Tak właśnie podejrzewam. No i jak ktoś nie jest na bieżąco z cenami to wala ludzi w ch*ja jak mogą.

 

 

A tak zmieniając temat. Rzeźbie te przecinarke i tak część mam pospawana, walki, mocowania probione i tak jutro mam nadzieję, że wszystko złoże zrobię przymiarkę jak dokładnie blat, jak się wyrobie to "imadło" i może zaczne osłony (chyba najgorsze z.tego wszystkiego to będzie) no i po weekendzie malowanie i elektryka i jakieś wykończenia, czyli mam nadzieję w przyszłym tygodniu skończyć to w wolnych chwilach). Ale nie o tym - nóżki mam narazie tylko polapane. Całość spawalem na wypoziomowanym stole, no i oczywiście ramę blatu mi trochę ściągnęło (ale nie widać bez mierzenia), ale zdjalem to i postawiłem na nóżkach i mierze jak tam piony poziomy i zacząłem się zastanawiac - jak robicie takie pierdoły, to np taki odchyl poprawiacie (to najgorsze miejsce jakie znalazłem u góry poziomicy już jest blat, więc to max odchyl jaki wyszedl)? Na oko to z daleka jak wiem, że nie jest super, to to widze, ale jak ktoś nie wie, to nie zauważy. Tu akurat jeszcze to troche ściągnę do pionu. Ale tak się zastanawiam jak to inni robią - bo widzę, ze najwięcej z tej całej roboty to mi zajmuje wymierzanie tego wszystkiego i właśnie takie drobne poprawki. 

 

IMG_20230202_172202_copy_900x1600.jpg

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
37 minut temu, daron64 napisał:

Tak właśnie podejrzewam. No i jak ktoś nie jest na bieżąco z cenami to wala ludzi w ch*ja jak mogą.

 

 

 

 

 

Ja kupuję elektronikę na allegro , x-kom lub komputronik, telefony też

mediaexpert jest przereklamowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Na x komie akurat telefony są co najmniej w takich samych cenach jak w sieciowkach. Ja kupuję tam gdzie jest najtaniej. Czasem na allegro, czasem na x komie, czasem w sieciowkach - roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25746

No i wyczaiłeś gdzie tani A53?

Bo o takim dla córki myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Wszędzie tak samo. 1699. Poza tym media. Ale jak chcesz go kupić to się spiesz, bo pewnie i reszta podniesie.

Od listopada spędzę ogłoszenia, to ceny są mniej więcej cały czas takie same. Tylko zmieniają nazwę "promocji"

Ale.przyemysl jeszcze wybór, bo różne opinie ma. Jak dla młodej dziewuchy go bym poszukał czegoś z lepszym aparatem, bo to pewnie dla niej ważniejsze niż bateria. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3638

Wyleczyłem się z Samsungów 

Wszystkie smartfony w domu to Motorola, chwalimy je sobie 

 

Panowie warto to zainteresowania?

https://www.olx.pl/d/oferta/pila-tarczowa-krajzega-pila-stolowa-380-v-3-fazy-electo-beckum-1-8-kw-CID628-IDSmvhB.html 

Mamy dużą krajzege ale boje się na niej pracować (kiedyś miałem na niej wypadek...) ii tak sobie myślę że trzeba się odważyć i na czymś nie dużym gałęzie ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3684
2 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

Wyleczyłem się z Samsungów 

Wszystkie smartfony w domu to Motorola, chwalimy je sobie 

 

Panowie warto to zainteresowania?

https://www.olx.pl/d/oferta/pila-tarczowa-krajzega-pila-stolowa-380-v-3-fazy-electo-beckum-1-8-kw-CID628-IDSmvhB.html 

Mamy dużą krajzege ale boje się na niej pracować (kiedyś miałem na niej wypadek...) ii tak sobie myślę że trzeba się odważyć i na czymś nie dużym gałęzie ciąć

Nie zbijasz piątki tylko 4,5? 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25746
33 minuty temu, daron64 napisał:

Wszędzie tak samo. 1699. Poza tym media. Ale jak chcesz go kupić to się spiesz, bo pewnie i reszta podniesie.

Od listopada spędzę ogłoszenia, to ceny są mniej więcej cały czas takie same. Tylko zmieniają nazwę "promocji"

Ale.przyemysl jeszcze wybór, bo różne opinie ma. Jak dla młodej dziewuchy go bym poszukał czegoś z lepszym aparatem, bo to pewnie dla niej ważniejsze niż bateria. 

No właśnie priorytet to jak najlepsze zdjęcia. Obecnie ma S8 ale już zawiesza się. Urodziny ma w kwietniu ale w sumie mógłbym przyspieszyć na walentynki zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

Kiedyś to było dla mnie śmieszne z tymi palcami. Do tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428
5 minut temu, Agrest napisał:

No właśnie priorytet to jak najlepsze zdjęcia. Obecnie ma S8 ale już zawiesza się. Urodziny ma w kwietniu ale w sumie mógłbym przyspieszyć na walentynki zakup

Sławek jak to już dużą dziewczynka to niech sobie sama wybierze a ty zapłać. Nie szukaj tu info co lepsze. Ona będzie wiedziała z czego będzie najbardziej zadowolona.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3638
8 minut temu, migacz napisał:

Kiedyś to było dla mnie śmieszne z tymi palcami. Do tego roku.

Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, tytanowyJanusz napisał:

Co się stało?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25746
5 minut temu, 6465 napisał:

Sławek jak to już dużą dziewczynka to niech sobie sama wybierze a ty zapłać. Nie szukaj tu info co lepsze. Ona będzie wiedziała z czego będzie najbardziej zadowolona.

No tak, pokazała mi tego składanego na pół za 5999🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3638
3 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

 

A wiesz co łączy stringi ze wszystkimi krajzegami i kątówkami bez osłonek??? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428

Oj co to na Ciebie.  Traktorów i kombajnów na kupiłeś to ten tel. za 6k to na ciebie jak na byka kartofel 😁

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, tytanowyJanusz napisał:

A wiesz co łączy stringi ze wszystkimi krajzegami i kątówkami bez osłonek??? 😛

dajesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj