superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

Grzechooo    794
daron64 napisał:

Nijak 🤷 dopiero odebrałem auto z hakiem od mechanika, ale zaraz znowu muszę wstawiać, do tego mróz, także i tak znajomy by nic nie zrobił

nie pochwaliłeś się jeszcze co zepsułeś w samochodzie🤔

mariuszd93 napisał:

Jak myślicie panowie, mocno przegiąłem z ceną...😅

https://m.olx.pl/d/oferta/sprzedam-przyczepe-d-55-CID757-IDRFF6g.html

daję 10 i zabieram🤭

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12459

Chodzi o felgi. To nie od d55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10050
2 godziny temu, mariuszd93 napisał:

Jak myślicie panowie, mocno przegiąłem z ceną...😅

https://m.olx.pl/d/oferta/sprzedam-przyczepe-d-55-CID757-IDRFF6g.html

Obejrzałem ostatnio kilka hl/Autosan i jeśli jest prosta, nie połamana to cena nie jest dziwna... Niestety... 

Po 20-27 cenili za 6011 które wyglądały tylko na zdjęciach, ramy połamane, spawane tak jak kosiarki kuhna 🤭 

Inna 8011 po remoncie miała być. Co złapali za kawałek złomu to wspawane do ramy, pomalowane błoto na siłowniku, brak osłon bębnów hamulcowych, no ale plandeka nowa założona i lampy. 25 tysięcy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066
Napisano (edytowany)

 

ta przyczepa to jak zetor im starsza tym drozsza 😂

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066
Dnia 3.02.2023 o 06:59, mf362 napisał:

Małżonka się nie załapała na wspólne zdjęcie? 

Ładna rodzinka , dzieci nadają sens życia. Jest dla kogo żyć. 

ktos musial zdjecie zrobic 😂

ja mialem wiekszy rozrzut, teraz juz dorosle , byc moze kiedys sami zostaniemy...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794

Pany, szybkie pytanie (liczę na szybką odpowiedź) W opryskiwaczu jak zakładamy do zbiornika jakiś króciec to uszczelka z wewnątrz czy z zewnątrz zbiornika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085
1 minutę temu, Grzechooo napisał:

Pany, szybkie pytanie (liczę na szybką odpowiedź) W opryskiwaczu jak zakładamy do zbiornika jakiś króciec to uszczelka z wewnątrz czy z zewnątrz zbiornika?

Z zewnątrz. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2381
Grzechooo napisał:

Pany, szybkie pytanie (liczę na szybką odpowiedź) W opryskiwaczu jak zakładamy do zbiornika jakiś króciec to uszczelka z wewnątrz czy z zewnątrz zbiornika?

u mnie jest tu i tu


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    796
Napisano (edytowany)

Mogę gdzieś znaleźć pistolet do pompowania kół z podziałką do 3 bar? Chodzi mi i o precyzję pompowania, na tak krótkiej skali będzie czytelniej. Manometry do samego pomiaru są takie ale nie mogę znaleźć pistoletu z taką skalą. Albo czy ewentualnie pistolety z elektronicznymi miernikami zdają egzamin i czy są precyzyjne?

Przed chwilą, KlimekPL napisał:

 

 

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9297
18 minut temu, KlimekPL napisał:

Mogę gdzieś znaleźć pistolet do pompowania kół z podziałką do 3 bar? Chodzi mi i o precyzję pompowania, na tak krótkiej skali będzie czytelniej. Manometry do samego pomiaru są takie ale nie mogę znaleźć pistoletu z taką skalą. Albo czy ewentualnie pistolety z elektronicznymi miernikami zdają egzamin i czy są precyzyjne?

 

Możesz wymienić wskaźnik w pistolecie, na przykłąd na taki manometr-acetylen-25bar-m12x15.jpg

 

Generalnie w pistoletach te wskaźniki są wkręcane, a ich zwyczajowa dokłądność to +/1 5% od skali na zegarze, im więcej bar na skali, tym większy błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Teraz to napewno od ciebie jej nie kupię. 😤

To nie ta, tamta już sprzedana, poszła za 18 , ale zabudowa była w gorszym stanie, rama zresztą też 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
3 minuty temu, Grzechooo napisał:

wszystkie które mają plombę urzędu miar i wag są dokładne.

Tu też chodzi o średnicę zegara na tych tanich są małe manometry gdzie nie jesteś wstanie poprawnie odczytać różnicy pomiędzy 1,1bar a 1,2bara. Porównywałem kiedyś w pracy odczyt ciśnienia oleju z zegara 60mm średnicy i 160mm średnicy wynik znacząco się różnił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj