asaledr

Dopłaty za susze

Polecane posty

Gość   
Gość
2 minuty temu, dexter1908 napisał:

Komuś udało się pobrać poprawnie pdf?

mi się udało, ale to z 10 dni temu.   żem baran nie wydrukował , a tera ni hu, hu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086
2 minuty temu, Pafnucy napisał:

mi się udało, ale to z 10 dni temu.   żem baran nie wydrukował , a tera ni hu, hu.

Jak pobrałeś to masz chyba zapisane w pobranych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak myslałem. tylko że nie wiem gdzie to było. dziś szukałem i znaleźć nie mogę.

słabo ogarniam internety.

 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086

Rozwijasz pasek w komputerze, najczęściej prawy górny róg. Na którejś pozycji, najczęściej po historii masz ikonę pobrane. Klikasz i wybierasz plik który chcesz otworzyć

Albo mój komputer i tam ikona pobrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jest coś, tylko coś mi głupieje.

dzięki

jutro dokładnie popatrzę. cos jakieś aktualizacje mi wyskakują.. 

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

tak z ciekawości. od której godziny?😄

Ja jestem za prawdziwym gospodarzem kraju, tylko tak się składa że na horyzoncie nie widzę nic, poza PiSem, który coś próbuje robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Desperado napisał:

poza PiSem, który coś próbuje robić.

robią robią, ale czy to dobre posunięcia?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
40 minut temu, hubertuss napisał:

Nie wiem czy jesteś czy nie jesteś czy sam wiesz za kim jesteś za kim nie jesteś Ale na słowa prawdy, ze rząd odpowiada za bałagan w obsadzanej przez niego na kierowniczych stanowiskach agencji reagujesz jak byś był za pisem. Świętego dla ciebie pisu nie wolno krytykować. Podczas gdy większość rozumie, że za bałagan w instytucjach obsadzanych z klucza partyjnego odpowiada pis i jego ludzie.

Chyba za młody jesteś by wiedzieć co było za PO, no to o czym mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2403

wow jest postep udało mi sie zalogować jest protokół nawet pobrał sie tylko ni uja nie chce się otworzyć biale tlo caly czas


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
Przed chwilą, Pafnucy napisał:

robią robią, ale czy to dobre posunięcia?

 

Nie wszystkie, ale jak w sobotę stać Jaśnie Wielmożnego Pana Pafnucego na zapiekanki, czyli nie jest najgorzej.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362

No ja Ci nie sponsorowałem, sam fakt stać Cię, rząd nie jest od sponsorowania zapiekanek do ciula wafla.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Desperado napisał:

rząd nie jest od sponsorowania zapiekanek do ciula wafla.

taaaak?    a Ryśkowe picce??/  (Jego pisownia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362

Zaimponował mi @Bogdan_ja ten przynajmniej jest na poziomie, nie było suszy nie składał, kasę ma.

Rysiu wie o co jest gra, to nie głupi facet w socjalu, ale teraz udaje głupka, że nic nie wie, nic nie składał, nic się nie udziela, bo doskonale wie że każde doradztwo skutkuje potencjalnym zmniejszeniem suszowego, szczwana bestia.   :P

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26086
14 minut temu, Desperado napisał:

Nie wszystkie, ale jak w sobotę stać Jaśnie Wielmożnego Pana Pafnucego na zapiekanki, czyli nie jest najgorzej.   :P

A może to jest ta pomoc bliźniemu o jakiej ciągle piszesz?

Ty chcesz by zabierać dobrze radzącym sobie w życiu, a Pafnucy zwyczajnie dzieli się wypracowanym groszem z panią z budki z zapiekankami. Ona pewno ma rodzinę dzieci. Im więcej takich pafnucych tym ona lepszy byt będzie mogła zapewnić swojej rodzinie, kupić nowe buty, kurtkę zimową, bilet do kina. Dalej idąc im więcej właścicieli restauracji stać będzie na zakup nowej pary butów tym lepszy byt właścicielka mieć będzie itd...

To jest koło zamachowe gospodarki.

 

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362

No a czy ja mam coś przeciwko żeby nie kupować? dasz biednym socjal, przecież w skarpetę nie włożą, tylko pójdą do sklepu.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sie mie podoba Twój tok myślenia.

realny pieniądz robi pieniądz. te dodrukowane, zwiększają inflację.

1 minutę temu, Agrest napisał:

A może to jest to pomóc bliźniemu o jakiej ciągle piszesz?

Ty chcesz by zabierać dobrze radzącym sobie w życiu, a Pafnucy zwyczajnie dzieli się wypracowanym groszem z panią z budki z zapiekankami. Ona pewno ma rodzinę dzieci. Im więcej takich pafnucych tym ona lepszy byt będzie mogła zapewnić swojej rodzinie, kupić nowe buty, kurtkę zimową, bilet do kina. Dalej idąc im więcej właścicieli restauracji stać będzie na zakup nowej pary butów tym lepszy byt właścicielka mieć będzie itd...

To jest koło zamachowe gospodarki.

 

 

Przed chwilą, Desperado napisał:

No a czy ja mam coś przeciwko żeby nie kupować?

no powiem Ci, że poczułem sie krytykowany przez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362

Bynajmniej, nie wiesz jak ja si ę cieszę że Cię stać na drobne przyjemności, że nie stoisz przed marketem by odprowadzić wozek, bo tam jest złotówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4728
57 minut temu, Desperado napisał:

Chyba za młody jesteś by wiedzieć co było za PO, no to o czym mówimy.

Za po było to, że stracili władzę z wielu swoich win. Np wina Tuska. Teraz pis postanowił wziąć przykład.

https://agroprofil.pl/wiadomosci/problemy-z-aplikacja-suszowa-a-czasu-coraz-mniej-czy-rolnicy-zdaza-zlozyc-wnioski-o-pomoc/

W aplikacji występuje ograniczenie funkcjonalności, szczególnie w godzinach między 8:00 a 15:00 co wynika z faktu, że w tym czasie funkcjonuje zdecydowanie większość placówek doradczych, wspomagających rolników w poprawnym  wypełnieniu wniosku. Okres intensywnych prac polowych, związane z dotrzymaniem terminów agrotechnicznych, brak możliwości „zaciągnięcia” danych z ARiMR z powodu prac technicznych (takie komunikaty pojawiły się zwłaszcza w ostatnich dniach) – uniemożliwiają złożenie wniosku w wyznaczonym terminie. Mimo, że od tygodnia sytuacja nieco się poprawiła, to jednak nie na tyle aby wszyscy rolnicy, a zwłaszcza posiadający zwierzęta mogli poprawnie złożyć wniosek.

Ważne jest, aby rolnicy mieli więcej czasu na złożenie wniosku. W związku z tym poprosiliśmy o  wydłużenie terminu na złożenie wniosku co najmniej o 14 dni. – Czytamy w oficjalnym komunikacie KRIR

U mnie szkody poniżej 30 % próbuje wygenerować plik pdf. Poczekam aż naród pójdzie wiadomości oglądać wtedy się uda.😄

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Desperado napisał:

Zaimponował mi @Bogdan_ja ten przynajmniej jest na poziomie, nie było suszy nie składał, kasę ma.

Rysiu wie o co jest gra, to nie głupi facet w socjalu, ale teraz udaje głupka, że nic nie wie, nic nie składał, nic się nie udziela, bo doskonale wie że każde doradztwo skutkuje potencjalnym zmniejszeniem suszowego, szczwana bestia.   :P

A ja 😛 👉trudno powiedzieć czy była susza , nie składam ,kasy też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szumi    346

Nadal państwo z dykty, żeby rządowe serwery nie działały to już przesada. Nie idzie się zalogować, jak już się uda to nie można wygenerować pliku, a jak się nawet uda to generuje plik uszkodzony !!! Czy w tej administracji nie mają informatyków !!! Państwo z dykty za PO i nadal to samo! Miała być dobra zmiana a tu d*pa. Wszystko dają by nie dać. Tani węgiel, którego nigdzie nie kupisz. Pomoc suszową dają i tylko nie idzie tego zrealizować. D*pa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
33 minuty temu, Dziad932 napisał:

A ja 😛 👉trudno powiedzieć czy była susza , nie składam ,kasy też nie mam

Też Cię kocham.   :P   xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    451
6 minut temu, Desperado napisał:

Też Cię kocham.   :P   xD

I z kłótni przyszło na miłość hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie sąsiad ma działkę powiedzmy o numerze 100 o powierzchni 17 ha przez którą przebiega rów . Działka do  rowu ma 11 ha a reszta to budynki i obejście . Sąsiad teraz chce mi dać w dzierżawę te 11 ha a te 6 ha chce zostawić sobie , granica to będzie ten rów . I teraz moje pytanie ja sprawa będzie wyglądać ze złożeniem dopłat ?? Bo sasiad chce abym ja składał na to co obrabiam ??? Choć te 11 ha i 6 ha to jedna działka .... o tym samym numerze ... Czy nie będzie jakiś kłopotów , tłumaczeń w agencji czy coś ???/
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj