asaledr

Dopłaty za susze

Polecane posty

jacus    3049

jak bylem jeszcze piekny i mlody i mialem bydlo, to byl taki portal -irz- i tam mialem policzone, ile bydla mam na stanie..cos sie ostatnio zmienilo ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krowiarka    290

Mam taki stan, ale wg daty urodzenia nie grup wiekowych. Nie wiem jak mogłeś mieć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

ja jestem, znaczy bylem amatorem ,mialem kilka sztuk.. wiec przelecenie po paru datach urodzenie nie bylo problemem.

ja zglosilem do aplikacji kury-gdy zaczely wychodzic te wszystkie tabelki to usunalem kury i importowalem tylko uprawy,po co sobie zycie utrudniacbez koniecznosci, czekam chwili gdy i kury beda mialy czipy i paszporty ze zdjeciami.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5035
2 godziny temu, fendzik8000 napisał:

No dla mnie to troche dziwne mam wolnostanowiskowa i liczbę sztuk mocno trzycyfrową ale jednak znam dokładną ich liczbę...Nie wiem może  to dlatego że  jestem codziennie w oborze i trochę interesuje się tym co posiadam..

Naprawdę na pamięć znasz ile czego masz w każdej grupie wiekowej? To pogratulować. Zwykli śmiertelnicy się zaczynają gubić przy większej ilości.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szumi    346
Dnia 6.11.2022 o 19:31, Roxer napisał:

Komuś się udało ostatnio pobrać działający plik .pdf z kalkulacją?

Kompletnie już nie działa. Brawo PIS. Brawo państwo z kartonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5035
1 godzinę temu, VonVegans napisał:

U mnie to samo

Bo się logujecie na wnioski. Trzeba do aplikacji suszowej, ale to i tak nie działa 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15390
9 godzin temu, VonVegans napisał:

U mnie to samo

Przecież nabór o szacowanie się zakończył 31.10

Kto nie złożył już nie złoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225

Ciekawostka, Ci co pobrali protokół niech zmienią sobie rozszerzenie pliku z .pdf na .html i otworzą w przeglądarce internetowej 👌👌👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś ma działać 

@Rolnik1973, dlaczego nie skomentowałeś zdjęcia mojej kosiarki?

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
18 minut temu, kellyq napisał:

Ciekawostka, Ci co pobrali protokół niech zmienią sobie rozszerzenie pliku z .pdf na .html i otworzą w przeglądarce internetowej 👌👌👌

nie dziala i tak.

https://aplikacje.gov.pl/app/susza-back/api/user/login/wk/response

to to chodiz o tego talexa ?? moge ci zrobic zdjecia jego stanu po paru latach 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133
1 godzinę temu, kellyq napisał:

Ciekawostka, Ci co pobrali protokół niech zmienią sobie rozszerzenie pliku z .pdf na .html i otworzą w przeglądarce internetowej 👌👌👌

pdfy tez sie otwiera w przegladarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539
2 godziny temu, kellyq napisał:

Ciekawostka, Ci co pobrali protokół niech zmienią sobie rozszerzenie pliku z .pdf na .html i otworzą w przeglądarce internetowej 👌👌👌

jak to zrobić ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu    44

Jeszcze będzie tak że bez protokołów będą wnioski przyjmowane w ARiMR.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709
11 godzin temu, szumi napisał:

Kompletnie już nie działa. Brawo PIS. Brawo państwo z kartonu.

Spokojnie, już niedługo do wyborów - tylko żeby na ten karton jeszcze było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1829
11 godzin temu, szumi napisał:

Kompletnie już nie działa.

A wcześniej gdzie żeś był jak można było składać już od lipca/sierpnia to szacowanie... obudzili się kilka dni przed końcem naboru. I tak zostało przedłużone bo miało być do 15 października, a zrobili ze do końca, ale jak widać i tak zbrakło czasu i teraz lamenty 🤦

Edytowano przez Roki212
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez TomZet
      Witajcie. 
      Z tego co udało mi się do tej pory wyczytać od 2023 zasady przyznawania premii dla młodego rolnika ulegną znacznym zmianom. 
      Pierwsza z nich to powiększenie dotacji z 150 na 200 tysięcy. 
      Kolejna bardzo ważna, ale chyba jeszcze nie potwierdzona to brak wymaganej ziemi. Do tej pory rolnik musiał w ciągu 9 miesięcy od otrzymania pozytywnej decyzji powiększyć gospodarstwo do minimum średniej województwa lub kraju.  Dzisiaj wiemy, że najprawdopodobniej ten wymóg niknie, zostanie zastąpiony nieco większą niż dziś wielkością ekonomiczną gospodarstw. 15 tysięcy euro. 
      Co sądzicie o tej zmianie? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj