danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

many13    621
3 godziny temu, dysydent napisał:

i ...uj z nimi tylko dlaczego ta reszta co to rozumie na to pozwala?

a to jakieś "polskoalfabetyczne rzydy" czyli jakaś nowa ich nacja? bo przez "rz" to jakieś spolonizowane bo tylko w Polsce samogłoska "ż" może być dwuliterowo pisana.
znaczy te icki w Izraelu to Żydzi a takie przez rz to nasze tu lokalnego chowu?


no w sumie... bo i takie przez "j" też by się znalazły

 
 

Jak to miło spotkać bystrego gościa - tak kocham tą abrachamową nację, że nieba im bym przychylił ale przez piec krematoryjny. A wszystko z wdzięczności za deufradację, malwersację i sprzeniewierzenie, oraz degradację  mojej ojczyzny w ostatnich latkach rzekomej wolności.

13076668_1185628588117012_4775507960790972953_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6435

Nie wiem co bardziej przez Ciebie przemawia. Zemsta, czy patriotyzm?😂

A tu nagły atak spawacza.😂 Widać nie ma takiej siły aby gościa utrzymać w ryzach, albo wypuszczony i poszczuty specjalnie. No chyba że to już ostatnie podrygi.🤣

https://wiadomosci.wp.pl/samolot-zostal-wysadzony-niezapowiedziana-konferencja-macierewicza-6826821040573344a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Dziejowa sprawiedliwość rzecz tak unikalna, że przyjdzie nam jej szukać z świecy ogarkiem ale w piekielnych ciemnościach syjonizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6435
Przed chwilą, many13 napisał:

Dziejowa sprawiedliwość

Bo przyroda ma swój plan i ludzie jej w tym nie przeszkodzą.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
Roman176 napisał:

to zobacz kto przyjął odprawy nieaktualne 

ja bym proponował kupić ci kule i wróżyć szybciej się czegoś dowiesz 

Jeżeli kopania węgla niszczy domy a zysk z materiału wydobytego tego nie pokrywa to cena tegoż materiału jest za niska...


dysydent napisał:

i ...uj z nimi tylko dlaczego ta reszta co to rozumie na to pozwala?

Weź, dysydent, z calym szacunkiem spadaj. Ja mam małe dziecko a veto w moim wydaniu może skończyć się wygnaniem lub wieloletnim wyrokiem.


mirro napisał:

Nie wiem co bardziej przez Ciebie przemawia. Zemsta, czy patriotyzm?😂

A tu nagły atak spawacza.😂 Widać nie ma takiej siły aby gościa utrzymać w ryzach, albo wypuszczony i poszczuty specjalnie. No chyba że to już ostatnie podrygi.🤣

https://wiadomosci.wp.pl/samolot-zostal-wysadzony-niezapowiedziana-konferencja-macierewicza-6826821040573344a

kurwasz.... sory. Kto to zaplanował? Bo Maciorewicz wygląda jakby jeno w tym występował...


mirro napisał:

Przed chwilą, many13 napisał:

Dziejowa sprawiedliwość

Bo przyroda ma swój plan i ludzie jej w tym nie przeszkodzą.😂

Many też nie e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7617

TVN na wiadomościach podawali że w Anglii 8 mil , ludzi ma problemy z opłaceniem rachunków i nie dojada 1 posiłku w ciągu dnia .

TVN podało a w Polsce ludzi żyją jak w maśle w sklepach ludzie zakupy robią , na parkingach miejsc brak , niech żyje PiS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6435
1 minutę temu, galan99 napisał:

i nie dojada 1 posiłku w ciągu dnia .

No trza im dać więcej czasu na zjedzenie.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6435
2 minuty temu, galan99 napisał:

na parkingach miejsc brak , niech żyje PiS .

Za małe parkingi- wina PiS.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, galan99 napisał:

i nie dojada 1 posiłku w ciągu dnia .

znaczy za dużo zamawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7617

Za mało k**wa zarabiają a drożyzna ich dopada i się wypowiadali ile jeszcze musi się zmienić , premierów by było lepiej , Biedni Anglicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale może więcej płacą za niedojadanie?

no ale...to drozyzna od premierów idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1291
11 godzin temu, racyl napisał:

Zdjęcie

Że Dubieniecki jest złodziej nie ma dyskusji a że JK o coś pyta to co cię dziwi , przecież jakieś wpływy ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1291
10 godzin temu, Dziad932 napisał:

Tak pójdą już to widzę , duże grono ludzi nie chodzi na wybory a nawet nie interesuje się polityką , i dla nich wybór PiS,Po , PSL czy inny Hołownia gówno znaczy 

Mam znajomego co nigdy na wyborach nie był , bo na złodziei nie będzie głosował , ja byłem na wszystkich , spytasz co ci to dało ? ten jeden dzień jestem wyżej niż kandydat , to ja mam władzę .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7617

Nie ważne kto głosuje , tylko kto liczy głosy  .

Jak nie wiesz czyje to słowa , to nie znasz historii .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1291
7 minut temu, galan99 napisał:

Nie ważne kto głosuje , tylko kto liczy głody .

Jak nie wiesz czyje to słowa , to nie znasz historii .

Obserwuje wybory i liczenie głosów jakie by nie było to PSL zawsze przechodzi , ci to mają elektorat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7617

Stalin i jego słowa  aktualne  , są  .

Nie ważne kto głosuje , tylko kto liczy głosy  .

Wszystko może się zdarzyć do wyborów ponad rok , wiec w h*j czasu .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Z sondażu CBOS wynika, że w październiku do zwolenników rządu zalicza się 26 proc. badanych (od września spadek o dwa punkty procentowe), a do przeciwników - 47 procent (wzrost o jeden punkt). Z kolei 23 proc. ankietowanych wyraża obojętność.

4 minuty temu, galan99 napisał:

Wszystko może się zdarzyć do wyborów ponad rok , wiec w h*j czasu .

I jeszcze ta nieszczęsna zima, a nie każdego stać na odpowiednią ilość węgla. Emerytowany elektorat ućwierknie z zimna i dpua z przewagi wyborczej😜


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Według danych przedstawionych przez wicepremiera Henryka Kowalczyka, w sumie w latach 2019-2021, resort rolnictwa przekazał na rzecz kościelnych osób prawnych 1 111 067,67 zł w ramach konkursów, dotacji, specjalnych dotacji, wsparcia, i w innych formach.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

zgłoszony przez posłów PiS program stworzenia listy spółek strategicznych, w których zmieniać władze będzie można tylko za zgodą specjalnej rady wybieranej na pięcioletnią kadencję (większość członków miałby wybierać Sejm). Równa się to z tym, że nominaci PiS-u w spółkach mieliby w nich zostać nawet w przypadku, gdy PiS przegra wybory.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
17 minut temu, agromatik napisał:

Według danych przedstawionych przez wicepremiera Henryka Kowalczyka, w sumie w latach 2019-2021, resort rolnictwa przekazał na rzecz kościelnych osób prawnych 1 111 067,67 zł w ramach konkursów, dotacji, specjalnych dotacji, wsparcia, i w innych formach.

Poszukaj ile lasy państwowe dały parafiom w "konkursie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj