danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

Gość   
Gość
36 minut temu, hubertuss napisał:

Więcej jak pis już nie zedrą. Ale na podniesienie wieku emerytalnego chociaż do 70 - tki to ja liczę i czekam.😄

Nie wiem poco  na każdym kroku  udowadniasz  żeś debil 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1291
Przed chwilą, hubertuss napisał:

Dlatego poparcie spada. Na razie pomału ale jak zejdzie poniżej 25 to może już być lawina.

Jak był bym człowiekiem słabej wiary to bym może i uwierzył w to co piszesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

https://www.onet.pl/biznes/businessinsider/piec-najciekawszych-wydarzen-w-gospodarce-teraz-24102022/9rzj63w,211f4564

na4 aukcje obligacji nie bylo chetnych.

ciemnota wschodnopolska zawsze bedzie popierac falszywcow i obludnikow- niewazne jak beda sie nazywac..

2 minuty temu, Denwer napisał:

Nie wiem poco  na każdym kroku  udowadniasz  żeś debil 

 

ty nie musisz -kazdy to wie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5587
15 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Ja sobie poradzę bez pisu , chodzi mi o zasrańców co biorą od rządu a skomlą , tych powinni inni wyzerować .

Jak to "biorą od rządu? W jaki sposób?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
mirro napisał:

Poczekajmy aż PiS zaskomle z rozpaczy. Ale nie, przecież przegrać nie może, od czego będzie Komitet Ochrony Wyborów?😂

Przed chwilą, galan99 napisał:

Ale jak wygra rudy i zacznie zdzierać dopiero będzie pierdolenie ,

Każdy będzie musiał zdzierać, bo taka ruinę PiS zostawi.😂

Dlatego lepiej niech sobie wygra. Nawarzyłeś piwa to tera je pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
5 minut temu, hubertuss napisał:

Dlatego poparcie spada. Na razie pomału ale jak zejdzie poniżej 25 to może już być lawina.

spadnie do poziomu PIS-opatów, to jest tzw. żelazny elektorat.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
3 minuty temu, Mariusz2903 napisał:
5 minut temu, hubertuss napisał:

Dlatego poparcie spada. Na razie pomału ale jak zejdzie poniżej 25 to może już być lawina.

Jak był bym człowiekiem słabej wiary to bym może i uwierzył w to co piszesz .

Przy obecnych temperaturach wystarczy upolować zdezelowaną europaletę i ją przepuścić przez komin żeby nie zmarznąć. Poczekaj aż słupek rtęci zatrzyma się w okolicy zera jak szybko zacznie topnieć poparcie.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7617

Kochani sąsiedzi! Jest sprawa !

Podczas naszych zakupów na Renku okazało się że Pan Jan, sadownik z Grójca ma problemy z płatnością za prąd i gaz, jak niemal wszyscy w tej branży.

Sprzedaje przepiękne jabłka w jakości handlowej prawie w cenie jabłek przemysłowych. Przyszło nam niestety żyć w ciężkich i nieprzewidywalnych czasach, dlatego uważamy że trzeba się wspierać Zachęcamy do odwiedzin gospodarza Jana na Renku i zakupu, a jeśli nie jesteście w stanie dojechać na Renk możecie zamówić i odebrać je w naszej restauracji To Thai lub w Lokalnym Bistro.

30 zł skrzynka 15kg (ligol, champion, prince, lobo)

37 zł w zestawie z piękna skrzynką, która można wykorzystać jako dekoracja

Pamiętajcie - DOBRO TO JEDYNA RZECZ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, GDY SIĘ JĄ DZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
5 minut temu, galan99 napisał:

Pamiętajcie - DOBRO TO JEDYNA RZECZ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, GDY SIĘ JĄ DZIELI

A ja słyszałem takie: "Każdy dobry uczynek będzie kiedyś ukarany"

  • Haha 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Ponad połowę z 20 tys. terminali Starlink wykorzystywanych przez Ukrainę kupiła Polska – przekazał pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa Janusz Cieszyński.
Starlinki pozwalają ukraińskiej armii na korzystanie z internetu satelitarnego, co jest kluczowe m.in. przy obsłudze dronów w regionach, gdzie ma innych bezpiecznych sieci. Każdy terminal łączy się z jednym z satelitów firmy Elona Muska, SpaceX.

311107517_2828262297306154_8502795166227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    675
10 godzin temu, jahooo napisał:

Piszesz, jakby inne opcje polityczne były święte i tego nie robiły

Ale że która jeszcze opcja polityczna robiła to aż tak ordynarnie?

9 godzin temu, racyl napisał:

PIS idzie tą samą drogą jak PO na koniec drugiej kadencji. buta i arogancja .

Za PO to przynajmniej więcej było kultury w polityce i telewizji publicznej. teraz tvp to jest rzecznik PIS

Złodziejstwo było i będzie. Nowak wyleciał za zegarek wartości około 20 tys a teraz taką małą kwotą to nikt sobie d*py nie zawraca.

 

A pamiętasz ośmiorniczki po 1500zł jaki był szum wtedy? A teraz 100 mln zł za respiratory widma dla handlarza bronią, 68 milionów złotych na wybory które się nie odbyły... Kto by się takimi pierdołami przejmował, po krzyczeli po jęczeli i po afarze. A słyszałeś żeby w tvpis coś wspominali o jakiś aferkach władzy? A kiedyś czy to ośmiorniczki czy zegarek i inne w TVP grillowali, a Górski i Wójcik mieli swój program gdzie nabijali się z Tuska i z jego harataniem w gałe. A teraz nie do pomyślenia żeby w państwowej tv się z pis-ów nabijać. 

Więc jak ktoś twierdzi że kiedyś to tak samo było, to niech się rozpędzi i przype**oli głową w mur, bo chyba ma krótką pamięć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654
49 minut temu, Denwer napisał:

Nie wiem poco  na każdym kroku  udowadniasz  żeś debil 

ja udowadniam żem debil czy ty nie widząc lub nie rozumiejąc emolki?

49 minut temu, Mariusz2903 napisał:

Jak był bym człowiekiem słabej wiary to bym może i uwierzył w to co piszesz .

Uwierzysz uwierzysz poczekaj jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
13 minut temu, tomek222 napisał:

Więc jak ktoś twierdzi że kiedyś to tak samo było, to niech się rozpędzi i przype**oli głową w mur

chcesz mieć Denwerka na sumieniu, chociaż takie dopnięcie baniakiem w ścianę raczej mu nie zaszkodzi, gorzej dla ściany😁

  • Haha 1

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj