danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

jacor73    1141
6 minut temu, Ulman napisał:

Podobanie sie nie ma tu nic do rzeczy . Wiek emerytalny trzeba podnieść i to jest oczywiste. PIS obniżył zeby u leniwej ciemnoty poparcie zyskać i mieć ją czym straszyć.

Ty to chyba jesteś z tych co uwierzyli, że podniesienie wieku emerytalnego jest dla ich dobra🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerss34    219

szybciej Cię  pisiory wykończą finansowo i psychicznie ,niż  dożejesz 65 go roku i będziesz się cieszył emeryturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336

spokojnie jest przecież proste rozwiązanie, można iść do policji, tylko że czasy idą ciężkie i może być dużo pałowania, ale jak roboty do domu nie będzie się przynosić to powinno być ok. W wojsku zbyt niebezpiecznie, a do straży się ciężko dostać, no można ewentualnie na klawisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
2 godziny temu, galan99 napisał:

Składam publiczne przyrzeczenie, że my te wybory wygramy. Wspólnie z całą opozycją albo nawet sami – mówi przewodniczący PO Donald Tusk w środowym wydaniu "

Zgadza się bo pisdziory wszystko robią żeby te kolejne sfałszowane wybory przegrać. Społeczeństwo dzisiaj jest bardziej świadome szczególnie w kontekście ukrainizacji Polski. Sinusoida przechyla się na stronę platfusów - "wszyscy wszystko wiedzą" jak powiedział pewien klasyk bo jest dogadane.

17760002_1820575891598370_25691275906285906_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, galan99 napisał:

Tu macie swego Tuska .

Tusk mówi, co zrobi z wiekiem emerytalnym, gdy wygra wybory

Składam publiczne przyrzeczenie, że my te wybory wygramy. Wspólnie z całą opozycją albo nawet sami – mówi przewodniczący PO Donald Tusk w środowym wydaniu "Gazety Wyborczej". Zadeklarował m.in., że nie ma powrotu do podwyższania wieku emerytalnego.

Unia zmusza a on zaprzecza kto kogo robi durnia .

https://businessinsider.com.pl/polityka/tusk-mowi-co-zrobi-z-wiekiem-emerytalnym-gdy-wygra-wybory/cf0mk7w

Przecież  w 2010  roku  mówił  to samo  że  nie  podniesie   wieku emerytalnego   a  zrobił  i  tak  swoje   także.   Durnie   uwierzą  i  zagłosują  na tuska.  takich @hubertussów  jest   całą masa  w Polsce    tusk  albo  unia  powie  oni  wiernie  słuchają  i   bronią   tych wszystkich  idiotyzmów   i  wierzą  w to  że  samochody elektryczne  to  przyszłość :D  :D  :D.  A skończy  to  się  dla  nich  tak  że będą  pieszo  chodzić  jak za króla  świeczka  :D  :D  :D  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Ropa w Niemczech jest obecnie 1,99 Euro .

To na Polskie przeliczyć 4,67 to ile kosztuje .

zaraz będzie a ile oni zarabiają .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Dzień dobry obywatele drugiej kategorii.

Jak informuje resort finansów, w piątek odbyło się spotkanie ministra finansów i gubernatora BRRE, w trakcie którego podpisano umowę ws. 450 mln euro pożyczki na refinansowanie pomocy uchodźcom z Ukrainy.  Jak myślicie kto tą pożyczkę spłaci? Ja co do tego nie mam żadnych wątpliwości że będzie to polski podatnik czyli Ty! Jedyne co mnie zastanawia - to kwestia ile dobrego można byłoby zrobić przeznaczając tą kwotę na nas Polaków?! Ale w pierwszej kolejności o swoich rodakach może pomyśleć tylko ruski troll i onuca.

289860452_172547448573904_75955440532543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576
17 minut temu, Denwer napisał:

Przecież  w 2010  roku  mówił  to samo  że  nie  podniesie   wieku emerytalnego   a  zrobił  i  tak  swoje   także.   Durnie   uwierzą  i  zagłosują  na tuska.  takich @hubertussów  jest   całą masa  w Polsce    tusk  albo  unia  powie  oni  wiernie  słuchają  i   bronią   tych wszystkich  idiotyzmów   i  wierzą  w to  że  samochody elektryczne  to  przyszłość :D  :D  :D.  A skończy  to  się  dla  nich  tak  że będą  pieszo  chodzić  jak za króla  świeczka  :D  :D  :D  

Takiś tuman że nawet tego nie potrafisz się nauczyć więc nie ma co liczyć że bardziej skomplikowane zagadnienia ogarniesz. Ale nie martw się  - takich właśnie ludzi PIS potrzebuje najbardziej. 

Pan premier i PIS  też wierzy że samochody elektryczne to przyszłość. Twierdzisz przez to że są idiotami?

1 godzinę temu, jacor73 napisał:

Ty to chyba jesteś z tych co uwierzyli, że podniesienie wieku emerytalnego jest dla ich dobra🤣🤣🤣

Oczywiście ze tak. Tylko PISocjalista uwierzy że jak będzie mniej pracował to będzie miał tyle samo albo nawet więcej. Kasa nie bierze sie znikąd ale wyborcy PIS tego nigdy nie pojmą.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@many13 chce ci się tak przeżywać to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
3 godziny temu, mirro napisał:

Chyba stawia krzyżyk na elektrykach.🤣

myslisz ze to tak szybko mozna zrobic ???

3 godziny temu, Pafnucy napisał:

taka piekna i pusta-ani wegla ani drzewa z rosji,

3 godziny temu, mirro napisał:

A gdzie tysiące kajaków z niemiecki emerytami pragnącymi przepłynąć?😂

juz ciagna do obwodu kaliningradzkiego....

3 godziny temu, mirro napisał:

Szczególnie łaczę się w bólu z tymi, co w tych strefach będą mieszkać.🤣

gdyby nie wiedzial to w centrach wielkich miast juz prawie nikt nie mieszka,..sklepy tez sa w zaniku. w promieniu kilkunastu km od centrum samochod nie jest nikomu do niczego potrzebny...

2 godziny temu, witejus napisał:

Dopiero w sierpniu otwarcie, także cierpliwości, dopłyną.

juz w hamburgu sie zbieraja🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 minut temu, Ulman napisał:

Takiś tuman że nawet tego nie potrafisz się nauczyć więc nie ma co liczyć że bardziej skomplikowane zagadnienia ogarniesz. Ale nie martw się  - takich właśnie ludzi PIS potrzebuje najbardziej. 

Najbardziej potrzebują  takich tumanów  jak ty   których  przestraszą  przeziębieniem  wmówią  że  szczepionka  nieprzebadana  wam pomoże  :D  :D  

 

 

FWab-9ZXwAAL4gM?format=jpg&name=small

 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Króla świeczka... co za baran🤣 A może króla gromnica albo kaganek?😅😂🤣 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Ulman napisał:

A może króla gromnica albo kaganek?

 króla  łełropy    niejakiego  profesura z TVNynu   :D  :D  :D  
 
 

 

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Jeden baran wkleja że 6 tys litrów ON wystarcza na 1,2 mln km a drugi króla świeczka. Ot inylykualysty PISowskie🤣


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Ulman napisał:

Jeden baran

A inny   tumok  to  komentuje   :D  :D  :D   Przestraszony  przeziębieniem  :D  :D  

 

FWaHkijXoAAdn3T?format=jpg&name=small

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951
dysydent napisał:

może okażę się przesadnym konserwatystą ale mnożenie owych kolejnych generacji "G" może okazać się nadobfitością informacyjną tak jak nie przyjęła się quadrofonia i na stereofonii rynek poprzestał czy powoli zanika moda na stereoskopię nawet w kinach bo "pod strzechami" nigdy się nie upowszechniła. już standard DVBT1 dał nadobfitość kanałów telewizyjnych że mało kto wie ile ich akurat ma do dyspozycji w swoim odbiorniku już nie mówiąc o oglądaniu. Chyba nie tędy pójdzie rewolucja cyfrowa bo nawet neta ponad transfer 10Mbit/s mało kto wykorzystuje nawet jeśli ma szybszy bo na jeden strumień wideo w FHD z naddatkiem wystarcza a 4K i tak na mniejzym niż 40 cli monitorze nie ma sensu bo różnicy nie dostrzeże z pozycji aby cały ekran ogarnąć. Monitoring? i tak polega na rejestratorach najlepiej na kablu... bez wnikania  technikalia i tak przecież mamy przesyt informacyjny a uzależnienie np autonomicznych samochodów od sieci? z góry dziękuję bo więcej będzie bajzlu na drogach gdy byle piorun transfery zakłóci niżby zakaz jady po pijaku znieśli 

Kodowanie to realny koszt w prundzie do procesorów a i wywalenie jednego 100kW nadajnika zamiast dwóch robi różnicę. Taki kierunek rozumowania obierz a sprawa się uprości. Poza tym sprzeda się parę telewizorów a taki zakup to też ewolucja z 42 cali na 60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3133
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Przecież  w 2010  roku  mówił  to samo  że  nie  podniesie   wieku emerytalnego   a  zrobił  i  tak  swoje   także.   Durnie   uwierzą  i  zagłosują 

PiS np w 2018-ym jaką minimalną obiecywał? jaką inflację i wzrost gospodarczy obiecywali np na ten rok
Tusk obiecywał wiek emerytalny i nie ma tego wieku bo fujara przegrał wybory i PiS tuskowe plany pokrzyżował a PiS-owi putin pokrzyżował obietnice.
Każdy ma swojego putina i swój PiS na wytłumaczenia że niby to bzdur nie obiecuje tylko mu "rąbek u spódnicy" przeszkodził

Ja uwierzę tylko w jedną obietnicę - tyle będziecie mieli ile sobie sami zrobicie i jeszcze nie pozwolicie różnym Tuskom, PiSom i podobnym odebrać. To w zasadzie mój program wyborczy i nawet nie muszę startować w żadnych wyborach bo i tak ci co na darmosze jadą nie dali by wygrać zatem zawsze będą wygrywać złodzieje co okradają nawet jeśli nie dla siebie to i tak złodzieje a obiecywać - tyle wam dam za elekcję ile uda mi się od was wszystkich ukraść? adekwatna nazwa partii by z kolei nie przeszła xD

42 minuty temu, DTaras napisał:

Kodowanie to realny koszt w prundzie do procesorów a i wywalenie jednego 100kW nadajnika zamiast dwóch robi różnicę. Taki kierunek rozumowania obierz a sprawa się uprości. Poza tym sprzeda się parę telewizorów a taki zakup to też ewolucja z 42 cali na 60...

oszczędność energetyczna nie wynika z kodowania a litografii czipów i na tym samym czipie byle był wystarczająco wydajny dla kodowania h265 to owo 265 pochłania tak gdzieś dwukrotnie więcej mocy procka (czyli i energii) niż ten sam strumień w kodowaniu h264 i zgoda że 264 zajmuje więcej pasma transmisyjnego i w miejsce trzech strumieni 265 nawet dwa 264 się nie zmieści o tej samej jakości ale właśnie starałem się udowodnić czy wysunąć tezę że już i tak jest nadmiar tych kanałów a w dodatku telewizja ... ogólnie media strumieniowe nawet te w necie przegrywaja z mediami kontenerowymi (plikowymi) czyli takimi które odbiorca otwiera kiedy chce a nie pochłania to co akurat na bieżąco w strumieniu ktoś mu wciska.

to nie jest zagadnienie na dyskusję w tym temacie i tylko skonstatuję raz jeszcze - wcale owa "rewolucja cyfrowa" pójdzie w kierunkach które progności przewidują

co do przekątnej ekranu jeszcze bym zestawił z metrażem lokum odbiorcy ale to jeszcze inny temat i dość wspomnieć że "konsumpcja mediów" najwięcej wzrosła na smartfonach a nie telewizorniach tak że akurat trend odwrotny z tymi ekra... wielkością ekranów bo już Jaruzela jak teleranek odwoływał oglądano na większych; statystycznie na odbiorcę

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
3 godziny temu, galan99 napisał:

To są mądre słowa powtarzałem są moje wypowiedzi że mordy są te same od 30 lat w polityce tylko nazwy partii zmieniają .

Co do wieku emerytalnego to Unia się starzeje i wciska by dłużej pracować były wypowiedzi że nawet do 70 lat i to się wam podoba .

jak nie Unia kto narzuca takie same prawa wszystkim członkom nie unia to kto ? .

Nikt nie narzuca Morawiecki mógł nie zgodzić się na KPO i nie akceptować kamieni milowych. Nawet już w pisie się połapali jaki pasztet szykuje Morawiecki Polakom. Biedny Vateusz jako urodzony kłamca się przeliczył. Klepał wszystko w ujni i myślał, że jakoś to będzie a teraz wszystko wyłazi.

Ciemne chmury nad Morawieckim. "W PiS padają wezwania do dymisji" (msn.com)

Co do wieku emerytalnego i 70 lat to mam to gdzieś. Bo wiem, że za kilkadziesiąt lat albo będę dłużej pracował albo miał dziadowską emeryturę inaczej być nie może. Więc wisi mi to czy podniesie czy nie.

2 godziny temu, Denwer napisał:

Przecież  w 2010  roku  mówił  to samo  że  nie  podniesie   wieku emerytalnego   a  zrobił  i  tak  swoje   także.   Durnie   uwierzą  i  zagłosują  na tuska.  takich @hubertussów  jest   całą masa  w Polsce    tusk  albo  unia  powie  oni  wiernie  słuchają  i   bronią   tych wszystkich  idiotyzmów   i  wierzą  w to  że  samochody elektryczne  to  przyszłość :D  :D  :D.  A skończy  to  się  dla  nich  tak  że będą  pieszo  chodzić  jak za króla  świeczka  :D  :D  :D  

Wisi mi co kto mówił w 2010 roku. Społeczeństwo się starzeje wiec rozumiem, że za kilkadziesiąt lat albo będę musiał dłużej pracować albo mieć dziadowską emeryturę. Prawdopodobnie wielu polityków dzisiejszego pis tych młodych w wieku Horały i podobnych za jakiś czas będąc w innej partii będą przekonywać nas, że innej opcji jak podniesienie wieku nie ma. Więc wisi mi to bo wiem, że i tak będę pracował dłużej bo któryś rząd za 10 czy 15 lat być może w składzie z politykami dzisiejszego pis ten wiek podniesie. Więc tym straszyć można tylko ciemnotę bo ja wiem, że i tak nas to czeka.

Tyle razy ci pisałem, że ty nie rozumiesz świata. Nawet z tym wiekiem emerytalnym to potwierdzasz. Twoje pisanie o samochodach elektrycznych dzisiaj to tak jak byś 20 lat temu pisał o telefonach komórkowych. że to drogie połączenia drogie zasięg nie wszędzie jest i to się nie przyjmie. Tak samo wygląda twoje wróżenie co do samochodów elektrycznych. Możesz sobie wypisywać te swoje bajki a świat idzie dalej. W takim Poznaniu już coraz więcej autobusów w pełni elektrycznych jeździ. A taki @Denwer na wsi siedzi klaki na oczach chomąt na szyi alleluja i do przodu i bredzi, ze będę piechotą chodził jak ja już nawet elektrycznym autobusem mogę jeździć. O prywatnych autach nie wspominając. Weź zdejmij te klapki z oczu i chomąt z szyi to może trochę ten świat zobaczysz. Elektryki jeżdżą już nawet w małych miastach jak moje rodzinne i to kilkanaście.

Ciemne chmury nad Morawieckim. "W PiS padają wezwania do dymisji" (msn.com)

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

Turcja, Finlandia i Szwecja podpisują porozumienie torujące drogę do członkostwa Finlandii i Szwecji w NATO

https://www.nato.int/cps/en/natohq/news_197251.htm

 

Prezydent USA Joe Biden zapowiedział wzmocnienie amerykańskiej obecności wojskowej w Europie. Wśród działań, które podejmą Stany Zjednoczone, będzie utworzenie stałej kwatery głównej V Korpusu Armii USA w Polsce

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8481511,biden-nato-kwatera-glowna-korpus-armia-usa.html

Który to tam szczekał że NATO nic nie zrobi?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

@Denwer pisał tu dzisiaj, ze pis steruje słabymi jednostkami by się szczepiły. Ciekawe kto sterował słabym pisem by kupował te szczepionki, które teraz pójdą do kosza i stracimy miliony? Opozycja czy światowe korpo?

Miliony szczepionek poszło do śmieci. Polska straciła gigantyczne pieniądze. "To okradanie Polaków" (msn.com)

Kaczyński po tym jak mylił miasta w których się znajdował i to kto nimi rządzi coraz bardziej się odkleja. Mamy bliżej nie określonego wroga jak za komuny najmroczniejszych czasów.

Geniusz prezesa Kaczyńskiego. W ten jeden sposób wytłumaczył fiasko Mieszkania+ i 500+ (msn.com)

Szczujnia widać też bierze z komuny przykład. Mamy prawdę czasu prawdę ekranu.

No i gospodarka pod rządami pisu siada

KE wydała komunikat ws. polskiej gospodarki. Złe wieści (msn.com)

 

 

 

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Nie chciał bym tych banderowskich wnuków mieć za sąsiadów.

Wołyń 1943 - ludobójcza czystka... Najgorsze miało wkrótce nadejść...

29 czerwca 1943 roku:

we wsi Koszów i futorze Pasieka pow. Łuck - Ukraińcy zamordowali siekierami, widłami, torturując - co najmniej 31 Polaków, w większości kobiety i dzieci.

"Rodzinę Marianny Bąk o groźbie napadu ostrzegła 23-letnia Ukrainka Szura Sapoźnik, koleżanka jej córki Ireny. W lipcu 1943 roku ukraińscy rezuni zamordowali Szurę przez rozerwanie na pół za sprzyjanie "Lachom" oraz nie wydanie miejsca ukrycia się jej brata Tolka, który odmówił udziału w mordowaniu Polaków i wstąpienia do UPA. W dwie godziny przed napadem znajomy Ukrainiec ze wsi Liniów pow. Horochów - Petro Bambuła - przysłał swojego syna, który niemal siłą sprowadził jedną z rodzin do zagrody swojego ojca, gdzie ukrywała się przez kilka dni. Ranną żonę Juliana Sokołowskiego Ukraińcy zawieźli do szpitala, a dwoma uratowanymi synkami zaopiekowali się. Takich przykładów w tej wsi było więcej. Ma więc Ukraina swoich prawdziwych bohaterów. I im powinna stawiać pomniki, a nie ludobójcom";

w kol. Andrzejówka pow. Łuck - Ukraińcy z kol. Krasny Sad zamordowali 10 Polaków, w tym 23-letnią Jadwigę Chmielewską, którą uprowadzili do lasu i tam przed śmiercią zgwałcili;

na stacji kolejowej Nieświcz pow. Łuck - zamordowali 9 Polaków oraz 1 Węgra, nieznane są losy mieszkających tutaj 7 rodzin polskich;

we wsi Sadów pow. Łuck - ukraińscy oprawcy zamordowali około 50 Polaków;

we wsi Watyń pow. Łuck - zamordowali 4-osobową rodzinę polską: Kazimierza Kędziora lat 33, jego żonę Marię lat 30 i ich 2 dzieci lat 6 i 8;

we wsi Cygany pow. Borszczów - uprowadzili i zamordowali 2 Polaków, w tym gajowego; był nim ppor. rez. WP Kazimierz Kraśnicki lat ok. 30;

we wsi Daniczów pow. Równe - zamordowali 55-letnią Paulinę Chodakowską;

we wsi Kobylnia pow. Równe - napadli na polskie gospodarstwa, ograbili i spalili je oraz zamordowali nieustaloną liczbę Polaków;

w osadzie Konstantynów pow. Równe - zamordowali 28 Polaków;

w kol. Mikołajowka pow. Równe - ukraińscy siepacze wracający z nocnego napadu na Kobylnię wymordowali bagnetami co najmniej 14 Polaków, w większości kobiety i dzieci, w tym 16 i 17-letnie dziewczęta oraz 20-letnią w ciąży;

we wsi Milatyn pow. Włodzimierz Wołyński - zamordowali 9 Polaków, w tym 4-osobową rodzinę z 2 synami: półrocznym i 12-letnim oraz 3-osobową z 8-letnią córką;

w kol. Fundum pow. Włodzimierz Wołyński - Ukraińcy poszukiwali młodych Polek. W jednym domu postrzelili Feliksa Bulikowskiego i wrzucili do studni oraz ciężko pobili matkę i syna, bo nie chcieli zdradzić miejsca ukrycia córek (sióstr). Następnie napadli na rodzinę Styczyńskich i pobili ciężko rodziców poszukując ich córek. Rodzina Lewandowskich ukrywała się w schronie dzień i noc przez dwa miesiące;

we wsi Watyniec pow. Horochów - zamordowali 3 starszych Polaków;

w kol. Zastawie pow. Kostopol - zamordowali bestialsko co najmniej 83 Polaków, ograbili i spalili 115 domów polskich.

5843656-demonstracja-ukrainskich-nacjonalistow-900-617[1].jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj