Polecane posty

ceskayaka    0
Wicherek    4128
28 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Jak może nie mieć gdzie sprzedaż, zaraz mu to ogarnę bo żenada takie coś pisać na forum, daj namiar 

bierzesz mokrą kukurydzę  ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jemu zrobie wyjątek bo trzeba pomoc 

  • Thanks 1

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5139
32 minuty temu, PAN88 napisał:

Nie ma gdzie czy cena nie pasuje?

Koło Warszawy znam takiego co ma jeszcze 180ha kukurydzy do koszenia

Znajomi co koszą usługowo, to przestój mają. Mimo, że jest jeszcze co kosić to ludzie się wstrzymują. Ploty chodzą, że nie biorą, ale może jedynie cena nie pasuje.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    971
52 minuty temu, DamianRolnikSkup napisał:

Jak może nie mieć gdzie sprzedaż, zaraz mu to ogarnę bo żenada takie coś pisać na forum, daj namiar 

Żenada czy nie żenada piszę co ludzie mówią ja z tamtych okolic nie jestem , zapewne nie kosi bo trochę pogoda nie pozwala , trochę cena nie pasowała, i ze sprzedażą  coraz gorzej  mało kto już bierze , a takich przypadków że kukurydza  stoi  na pniu  jest u nas jeszcze dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
17 minut temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

Bajkopisarz frantówki opowiada  

Niech dopłaci pińcet do tony, jak do nawozów

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
18 minut temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

Bajkopisarz frantówki opowiada  

 

 

 

temu panu już podziękujemy 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piffpaff    350

rozmawiałem dziś z pracownikiem bambra w okolicy to mówił że w tym roku na wiosne postawił 5 silosów x 200t i nic nie sprzedał licząc na lepszą cenę. Teraz jak pracownicy przyszli po podwyżkę to powiedział że zastanawia się nad zwolnieniami a nie nad premiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
3 minuty temu, witejus napisał:

Niech dopłaci pińcet do tony, jak do nawozów

Ile można do wszystkiego dopłacać. A później zdziwienie że wszystko drogie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2468
3 godziny temu, Marl napisał:

Dawniej sprzedawałem tam. Mają na placu wagę samochodowa, z płatnościami nigdy nie było problemów. Jak mu powiedziałeś że chcesz kasę za 3 dni to bez problemu Ci wypłacił ( do 50 tys zł). Jego syn ma skup w miejscowości Cieszkowy, powiat Kazimierza Wielka. Natomiast jego brat ma skup w miejscowości Mlodzawy Duże, to tam gdzie umówiłeś się na sprzedaż i odbiór kukurydzy. @mysza103 : w dzialoszycach zawsze najtaniej, ale akurat byłem z autem na przeglądzie technicznym i zerknąłem. Cena jest na kartce przyklejonej do szyby więc z ulicy widać cene. Dziwne, że mamy taniej jak w lubelskim. Wiesz może, jak płaci lochpol w Niegosławicach?

 

2 godziny temu, grys napisał:

ja tam sprzedawałem wiosna tego roku wszystko ok miałem zrobione badanie i się potwierdziło nie mam zastrzeżeń jak bedzie cena dobra też będę sprzedawał 

Zacytowałeś niby mnie, ale wstawiłeś ostatnie zdanie @Marl na które ja mu odpowiedziałem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465
24 minuty temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

Bajkopisarz frantówki opowiada  

 

 

 

Czy jakikolwiek dziennikarz w tym kraju potrafi temu ministrowi zadać pytanie z grubej rury, a nie takie ciamciaramcia?

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
5 minut temu, Pitraszek napisał:

Ile można do wszystkiego dopłacać. A później zdziwienie że wszystko drogie

żartu nie czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

znam takich co maja zeszloroczna pszenice- mieli kupca po 1900 i nie sprzedali , za pare miesiecy nastepny dawal 1300 zl... 200 ton lezy


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
8 minut temu, Piffpaff napisał:

rozmawiałem dziś z pracownikiem bambra w okolicy to mówił że w tym roku na wiosne postawił 5 silosów x 200t i nic nie sprzedał licząc na lepszą cenę. Teraz jak pracownicy przyszli po podwyżkę to powiedział że zastanawia się nad zwolnieniami a nie nad premiami

Tacy jeszcze nigdy dobrze nie płacili i już płacić nie będą, dupska szkłem daliby sobie ogolić za parę groszy.

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2468

Ja znam jednego , co wiosną rzepaku nie sprzedał , a oferowali mu cenę 5200 zł . Szczerze mówiąc to nie wiem na co on liczył , kupił go po 2400 - 2500 , czyli mógł mieć 100% zysku , z 400 ton , może deko więcej 

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
6 minut temu, witejus napisał:

żartu nie czaisz?

No nie wyczaiłem. Społeczeństwo rozpuszczone i coraz bardziej rozszczeniowe. A młodzi nawet pod tym względem gorsi od starszych

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
1 minutę temu, mysza103 napisał:

oferowali mu cenę 5200 zł

możliwe to?pewnie liczył na 6000😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
5 minut temu, mysza103 napisał:

Ja znam jednego , co wiosną rzepaku nie sprzedał , a oferowali mu cenę 5200 zł . Szczerze mówiąc to nie wiem na co on liczył , kupił go po 2400 - 2500 , czyli mógł mieć 100% zysku , z 400 ton , może deko więcej 

Niech teraz sobie oleju z tego utoczy i do łba naleje.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1204
2 godziny temu, Taurus83 napisał:

Jak to można kupić? Jakieś namiary ? 

Wstępnie dogadałem 3 auta zobaczę co z tego wyjdzie kierowca trochę się wywija bo gospodarz z ua jakiś kontrakt napisał że tylko do grajewa pszenica idzie . Według kierowcy sucha kuku 160 euro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
30 minut temu, jacus napisał:

znam takich co maja zeszloroczna pszenice- mieli kupca po 1900 i nie sprzedali , za pare miesiecy nastepny dawal 1300 zl... 200 ton lezy

jacuś, u ciebie też takie iły?

IMG_20221130_112114.jpg

IMG_20221130_112109.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2468
26 minut temu, Desperado napisał:

Niech teraz sobie oleju z tego utoczy i do łba naleje.

W te żniwa jeszcze dokupił sporo i dawał cenę jedną z lepszych w okolicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
18 minut temu, witejus napisał:

jacuś, u ciebie też takie iły?

IMG_20221130_112114.jpg

IMG_20221130_112109.jpg

az sprawdzilem  w galerii swojego telefonu 😂 taki sam-tyle ze u mnie zolty  spod spodu wychodzi miejscami- 4 lata nie orane ,teraz bedzie chyba kukurydza 

jeszcze 20-30 lat temu tam nie bylo praktycznie nic ornego-tylko same laki.. krow nie ma wiec zaoralismy i tak sie meczymy..

200metrow dalej juz piasek a w druga strone piekna glinka II klasy.

wczoraj to meczylem na 4 terenowej ...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7985
GRZES1545 napisał:

2 minuty temu, macius11157 napisał:

O może coś się ruszy w drugą strone

Daj spokój, jednak jak się sprzeda po żniwach to spokojniej się spi.

Jak coś podskoczy to wywożę resztę.

ja czekam na 1500br i wiozę wszystko w UJ. Mogłem za tyle sprzedać ale we wrześniu , ale nie miałem czasu wtedy na to.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj