Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mario81    120

Czytając co niektóre wypowiedzi mam wrażenie ze co niektórzy to by chcieli żeby na tej Ukrainie nic nie zasieli,nie zebrali albo im spalili bo Zboze będzie droższe . Nie życz nikomu co tobie nie miłe 

  • Like 6
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanAres    131
18 godzin temu, pawlus224 napisał:

Ci co próbują coś wyciągnąć z gospodarki mniejszej czy większej plus do tego mieli odrobinę szczęścia i przetrzymując zboże do wiosny albo chociaż do Świąt Bożego Narodzenia stoją w miarę ok finansowo , a Ci którzy kupili azot jesienią jeszcze poniżej 2 tys a zboże sprzedali po 1400zl chodzą dziś po wsi jak Napoleon 😁😎😆

Ładne 😂

Ale wszystko płynie. Sezon może jeszcze się różnie zakończyć. W moich stronach wiele plantacji zbóż niedożywiona, czyżby była planowana jedna dawka na przełomie kwiecień/maj(?)

Putin przed inwazją na Ukrainę chodził jakby kupił saletrę po 1000 zł, po inwazji chodzi jakby kupił po 6000 w dziurawych workach.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
Dnia 7.04.2022 o 22:08, Pronar82a napisał:

No niestety nie trafiłeś z tymi nawozami 🤣

Kurde nie wiem jak skasować cytowanie na tel. 

Dzięki wszystkim za współpracę. Przed Świętami wyczyściłem magazyn do zera i wszystko poszło na konsumpcję do Maxplon Mircze w cenie 1700brutto. Był to trudny sezon bo w styczniu była załamka patrząc na ceny na giełdzie ale dobrze, że się nie wyrwałem ;) uprzedzam pytania, zboże sprzedawałem bo miałem maszyny do zakupu.

Także pozdrawiam, życzę 2000pln w czerwcu i do usłyszenia w lipcu bo wtedy znów wracam do obserwacji tematu ;)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papkin    27

Ciekawe czy będą jakieś delikatne podwyżki po świętach po tym co się działo na giełdach w tamtym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
1 godzinę temu, kamik5952 napisał:

Jakie ceny pszenżyta w lubelskim?

Ostatnio Kozak LSW 1400 brutto dawał. Sprzedałem przed świętami do niego 25ton 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
20 minut temu, hardkor113 napisał:

Pszenica u kasprzaka 1550 netto

Przed chwilą dzwoniłem i palci tak samo jak wszyscy dookoła . 1500netto. Nie rozumiem czemu wprowadzasz ludzi w błąd?Może marzysz o takiej cenie ? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1310

 MALOPOLSKA 1550 , opycham kilka aut nie ma co trzymac juz, i tak wytrzymałem od listopada

 


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
Farmerna102 napisał:

20 minut temu, hardkor113 napisał:

Pszenica u kasprzaka 1550 netto

Przed chwilą dzwoniłem i palci tak samo jak wszyscy dookoła . 1500netto. Nie rozumiem czemu wprowadzasz ludzi w błąd?Może marzysz o takiej cenie ? 

Nikogo nie wprowadziam. Za przeddeszczowa tyle dostalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263
2 godziny temu, Farmerna102 napisał:

Przed chwilą dzwoniłem i palci tak samo jak wszyscy dookoła . 1500netto. Nie rozumiem czemu wprowadzasz ludzi w błąd?Może marzysz o takiej cenie ? 

A czemu ma nie dostać takiej ceny?? Bo ty nie dostałeś?? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    56
3 godziny temu, GABBER85 napisał:

 MALOPOLSKA 1550 , opycham kilka aut nie ma co trzymac juz, i tak wytrzymałem od listopada

 

1550 netto? I dokładniej gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1310

 Nasiechowice, ale warto moze obdzwonic jeszcze na północny zachod od Miechowa, dziwne ze tu taka cena przyszła

 


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a co to za zmiana taktyki?

miało być minimum dw a nawet dwa i pół 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Osadkowski Cebulski  1720 netto odbiór koniec maja,  oferta wczoraj. niedaleki skup 1690  na bramie. Netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13
10 minut temu, tomek73 napisał:

Osadkowski Cebulski  1720 netto odbiór koniec maja,  oferta wczoraj. niedaleki skup 1690  na bramie. Netto. 

No to w miarę unas jak narazie stoi cena a gdzie nie gdzie ceny w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj