Polecane posty

jacek1296    1690
1 godzinę temu, andzin napisał:

Nie ma zainteresowania w skupie to i na forum nie ma komentarzy. Czy już każdy sprzedał?

Nie każdy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julas1990    12

Mi jeszcze 80 ton zostało ,czekam do maja i sprzedaje.miałem ofertę na 1940.Czekałem aż bedzię po 2tys.I się nie doczekałem.


Teraz oferty lo 1650 maks

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97

ja mam całość jeszcze, ok 100t, kasa nie potrzebna to wolę miec towar, choć nie ukrywam że jak będzie około 1800 to popchne, ostatnia propozycja tydzień temu była 1550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9019
35 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Spokojnie

Będzie po 2500 z nawozu za 5000 tylko musi urosnąć😎

I z paliwa za 8zł🙋‍♂️ Rysiu ale to chyba nie możliwe jest w żniwa 🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    104
gomez181 napisał:

W piątkę matif. Bardzo podskoczył ciekawe. Jak w poniedziałek zareaguje.

Jak nigdy, a te szczytowanie było dosłownie pod samym końcem, nie wiem czy coś było opublikowane ok 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3673
GRZES1545 napisał:

Rysiu ale to chyba nie możliwe jest w żniwa 🤔

bo na żniwa to trzeba szykować magazyn i zacisnąć pasa aby obejść się bez sprzedaży w najbardziej hvjowym momencie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambi14    97

najlepiej by było sprzedać w dobrym momencie I zainwestować ale w co? pola nie ma gdzie kupić, maszyny wystarczające, fotowoltaika się nie opłaca płacąc 150zl miesięcznie za prąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2159
Dnia 6.04.2022 o 12:34, andrzej123456k napisał:

kierowca był w tamtym tyg z wapnem u mnie to mówił że coś im sie pojeb.. albo ktoś im szajsu nawiózł bo robią próby na wadze i dodatkowo chodzi jakiś typ z wiaderkiem po wysypie i znowu robi i odsyłają co któreś auto co dziwne nawet przyjechał chłopek traktorem z 3,5 przyczepą i tez go wyjeb.. nie wiem co tam sie stało.

Jak jest wołek czy inne dziadostwo, albo porośnięte zboże to co to za różnica czy ktoś przywiózł 3 tony czy 24 tony, i ten i ten zostanie odrzucony.

Edytowano przez misio3p

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    297
45 minut temu, Bambi14 napisał:

najlepiej by było sprzedać w dobrym momencie I zainwestować ale w co? pola nie ma gdzie kupić, maszyny wystarczające, fotowoltaika się nie opłaca płacąc 150zl miesięcznie za prąd...

Z tą fotovoltaiką to też tak myślałem ale teraz gdy ekogroszek po 2500 a pewnie będzie droższy, to żałuję że nie założyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
Bambi14 napisał:

najlepiej by było sprzedać w dobrym momencie I zainwestować ale w co? pola nie ma gdzie kupić, maszyny wystarczające, fotowoltaika się nie opłaca płacąc 150zl miesięcznie za prąd...

w żonę zainwestuj odwdzięczy się

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7
3 godziny temu, wyrebski1 napisał:

Jak nigdy, a te szczytowanie było dosłownie pod samym końcem, nie wiem czy coś było opublikowane ok 18?

Był raport USDA. 

Z innej beczki. Czy ktoś z Was handlował z firma TRADE AGRO z Torunia ? Jakie opinie o tej firmie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka    50
37 minut temu, tomek904 napisał:

w żonę zainwestuj odwdzięczy się

Tak! To najlepsza inwestycja i na lata! 😄

Co do paneli... Mam 10 kw, w tym 6 na garażu reszta na konstrukcji, tyle, że ja zakładałam przed dwoma laty przed tymi wszystkimi perturbacjami. I choć wtedy byłam niespecjalnie przekonana, dziś śmiało mogę powiedzieć NIE ŻAŁUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7633
4 godziny temu, GRZES1545 napisał:

Taki jest plan, ewentualnie sprzedaż na bieżące wydatki.

To też pochłonie dużo pszenicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
1 godzinę temu, limonka napisał:

Tak! To najlepsza inwestycja i na lata! 😄

Do pierwszego bólu głowy raczej. 

  • Haha 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
6 godzin temu, Bambi14 napisał:

ja mam całość jeszcze, ok 100t, kasa nie potrzebna to wolę miec towar, choć nie ukrywam że jak będzie około 1800 to popchne, ostatnia propozycja tydzień temu była 1550

spokojnie trzeba czekać na dobrą cenę czyli minimum 2tyś za tonę 

Edytowano przez jan88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

2 miliony za tony? Oj rozmarzyles sie chłopczyku. Tak sie zastanawiam czy jestes glupi sadzisz ze beda 2 melony za tone czy jestes glupi i nie potrafisz liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
10 minut temu, mds212 napisał:

2 miliony za tony? Oj rozmarzyles sie chłopczyku. Tak sie zastanawiam czy jestes glupi sadzisz ze beda 2 melony za tone czy jestes glupi i nie potrafisz liczyc

2 tyś za tonę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
12 minut temu, mds212 napisał:

beda 2 melony za tone czy jestes glupi

To jest w niektórych rejonach kraju jest powszechne tak jak np pługi czwórki a chodzi o jeden pług czy pisanie 2000tys zamiast prawidłowo 2 tys .tylko zastanawiam kto ich w tym wychował.

Edytowano przez witejus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Zycie ich nauczy, jak sie dogadaja z kims przy sprzedazy ze cena to 5 tys to wg ich rozumowania powinni dostac 5 zł :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
2 minuty temu, witejus napisał:

To jest w niektórych rejonach kraju jest powszechne tak jak np pługi czwórki a chodzi o jeden pług czy pisanie 2000tys zamiast prawidłowo 2 tys .tylko zastanawiam kto ich w tym wychował.

człowieku ja jestem mgr rolnictwa a pomyłka każdemu się może zdarzyć

Edytowano przez jan88
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

Niezly z Ciebie mgr nie ma co. To nie bylo pomylka, pomylic to sie mozna o jedno zero. Celowo dopisales 'tys'

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj