misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mesi    20
26 minut temu, kiko8 napisał:

Dziś celowo dzwonione  Wilkucice P  tucznik 3.7  a maciora 2 i to z  vat .grubo

 

Tam ogólnie podobno ostnio się p......o , sporo osób tan wozilo co znam ale zaczęli narzekać,  Jeżów wczoraj 3,80 płacił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
1 godzinę temu, bandzior11 napisał:

Pojechały dziś po 4.30 + VAT żywa nie ma miejsca dlatego nie czekałem bo też zeżrą dużo a zboże drogie koncentraty 

 

Ja znowusz po 4,1 netto dzis i tak samo jak Ty nie czekałem bo więcej kasy zżerą jak później "wysrają" 😉

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieciu24    48
8 godzin temu, kiko8 napisał:

Dziś celowo dzwonione  Wilkucice P  tucznik 3.7  a maciora 2 i to z  vat .grubo

 

O kuźwa żeby mięso, czy kiełbasę tak tanio sprzedawali🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollo29    81

Tam zawsze najniższe stawki i waga do 130 kg potem -20 groszy.L sąsiad 3,8 brutto, Tychów 3,5 netto podstawa ,okolice Łodzi zagłębie niskich cen. 

Chociaż najtańsza kiełbasa w sklepie firmowym L.-10.90 nawet zjadliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

jeszcze z dziesięć lat temu dwukółkami po czterdzieści kilometrów ludzie wieźli na wilkucice świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2427

Co do tych dopłat do prosiąt- czy to prawda, że trzeba mieć minimum 10 loch, aby otrzymać wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

Jak myślicie co pokaze w środę giełda niemiecka?

Edytowano przez cobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalyRolnik18    71
Dnia 19.02.2022 o 20:16, krilan06 napisał:

Co do tych dopłat do prosiąt- czy to prawda, że trzeba mieć minimum 10 loch, aby otrzymać wsparcie?

Nawet jedna locha, pytałem dzisiaj w agencji musisz mieć minimum 10sztuk prosiąt urodzonych i zgłoszonych a jak będzie 9 to nie dostajesz nic a jak 12 to dostajesz tylko na 10sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20

Dziś dzwoniłem zapytać 4,00+vat łódzkie +20 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8
2 godziny temu, MalyRolnik18 napisał:

Nawet jedna locha, pytałem dzisiaj w agencji musisz mieć minimum 10sztuk prosiąt urodzonych i zgłoszonych a jak będzie 9 to nie dostajesz nic a jak 12 to dostajesz tylko na 10sztuk.

Teoretycznie jak ktoś ma 10 wyproszeń po 8 prosiąt nie dostanie nic świetne podejście gratuluje rzązacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Przecież we wniosku podaje się ogólna liczbę prosiąt urodzonych w danym okresie. Nawet jak zgłosisz 10 razy po 8 to i tak w irz wychodzi że masz łącznie 80. Wiem bo podałem wniosek i dzisiaj oddałem. Jeszcze mi się dowalila że nie wpisałem wysokości pomocy covid z 2019r. Mówię babie macie w systemie to sprawdźcie i uzupelnie. Ona że wniosek niepoprawnie wypełniony i sam mam sobie poszukać. Uparłem się że chce złożyć a najwyżej ktoś kto będzie to sprawdzał to zadzwoni na uzupełnienie. Z wielką łaską przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mesi    20
1 minutę temu, migacz napisał:

Przecież we wniosku podaje się ogólna liczbę prosiąt urodzonych w danym okresie. Nawet jak zgłosisz 10 razy po 8 to i tak w irz wychodzi że masz łącznie 80. Wiem bo podałem wniosek i dzisiaj oddałem. Jeszcze mi się dowalila że nie wpisałem wysokości pomocy covid z 2019r. Mówię babie macie w systemie to sprawdźcie i uzupelnie. Ona że wniosek niepoprawnie wypełniony i sam mam sobie poszukać. Uparłem się że chce złożyć a najwyżej ktoś kto będzie to sprawdzał to zadzwoni na uzupełnienie. Z wielką łaską przyjęła.

Ja jak bylem po wniosek sama spisała mi mi tylko u mnie suszowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Też myślałem że sama wpisze ale chyba ktoś jej nadepnął na odcisk albo okres jej się spóźniał pinda jedna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
31 minut temu, rafooo napisał:

Teoretycznie jak ktoś ma 10 wyproszeń po 8 prosiąt nie dostanie nic świetne podejście gratuluje rzązacym

Tak z ciekawości, czy na dzisiaj, deklaruje/zgłasza się ilość wyproszonych loch, czy jednak ilość urodzonych prosiąt? 
Pytam, ponieważ kiedy jeszcze świnie miałem, to wpisywałem na karteczce np 101, czy 128, czy 83 sztuki i nikt nie wnikał, od ilu loch te prosięta urodzone/zgłaszane. 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kampl    101
19 minut temu, adamn999 napisał:

mała giełda +0,06

Ciekawe jak prędko nasi odpowiedzą wzrostem ceny. Wczoraj sprzedane za 4.20 plus VAT. A na słowa że rośnie ostro na rynkach słowa że u nas tyle nie dadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Tak naprawde to gielda +8 bo max cena byla 1.39 

Nie dadza to nie kupia sam mam male ilosci i pytaja czy czegos nie bede mial bo cena rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj