Polecane posty

slawek74    12302
mysza103 napisał:

Jak teraz zamawiacie paliwo , to tak na bierzące potrzeby , powiedzmy na pracę wiosenne, czy już żeby było na żniwa czy nawet później?

gdzie na żniwa 🙆‍♂️ trzeba by mieć ogromny zbiornik do wiosny co najwyżej 🤪


Peron napisał:

Ja kupuję już synowi, żeby miał na dobry start, jak skończy 18 lat. Narazie jest w zerówce, ale czas tak szybko leci…

🤣🤣🤣🤣👍


radekz200 napisał:

1 godzinę temu, Agrest napisał:

No o tym piszę🤭

Agrest ty wąchaczu giełdowy kiedy bedzie najbardziej korzystna cena na disiel? Bo chciałbym zrobić trochę zapasu 

zapłać stówę to ja Ci powiem 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1753
2 godziny temu, Belaruss820 napisał:

Ja z Wisznic nie biore juz z 5 lat. Sasiad zajezdzil ciężarówkę,osobowki kaszlaly tylko. W.porownaniu z orlenowskim to caly zbiornik w passacie wystarczyl nie na 850km tylko 790. Spalanie wieksze a jeszcze dochodzą opinie innych. Teraz biore z conkretu i przywiozą nawet 400l. Zawsze taniej niz w piotransie czy petrodomie(tez slyszalem ostatnio zle.opinie). Z Tomexu chyba wezme z 200l tak zeby wiosne obrobic bo jeszcze zapasu mam troche. Czy do Komarówki czy Tucznej.to mam.rzut beretem.wiec nawet z beczka moge.podjechac.

A z ship czemu nie lejesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2500
27 minut temu, slawek74 napisał:

gdzie na żniwa 🙆‍♂️ trzeba by mieć ogromny zbiornik do wiosny co najwyżej 🤪

 

Ja np. mam tylko produkcję roślinną , i 97% pola mam już obsiane , więc na wiosnę jedynie opryskiwacz będzie chodził , i do żniw ile mogę spalić 300 litrów, dopiero od żniw w ciągu 3 miesięcy spalę z 5 tys litrów. W tamtym roku wziąłem w połowie lutego , to do żniw na spokojnie sobie dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26163
52 minuty temu, radekz200 napisał:

Agrest ty wąchaczu giełdowy kiedy bedzie najbardziej korzystna cena na disiel? Bo chciałbym zrobić trochę zapasu 

Pewnie tydzień, dwa po tym jak ja kupię🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6972
1 minutę temu, Agrest napisał:

Pewnie tydzień, dwa po tym jak ja kupię🤣

To kup a ja za 2 tyg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1905

Kupuje na max 2-3 miesiące uważam że B7 dłużej nie powinno stać ale to tylko moje zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1577
26 minut temu, malaczarna napisał:

A z ship czemu nie lejesz? 

Jakos ta firma nie jezdzila u mnie w okolicy. Kwestia tez tego czy przywioza do beczki. Slyszalem ze dobra firma,a moze by tak u nich zapytac teraz?🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9119
2 godziny temu, witejus napisał:

U nas jeden ,,mecenas" jak deszcze nie padały to lał wężem z hydrantu wodę w hałdę i przykrywał plandeką🤬

Nie wiem co lepsze🙆‍♂️

Wuja ze stolicy był u mnie, i rok temu z kolegą znalazł skład z ekogroszkiem. Hałda nakryta i sprawdzali węgiel fajny suchutki jak trzeba, właściciel potwierdził przykrywa by deszcz nie moczył. 

Przywieźli na podwórko i ten nie zdążył przed burzą wszystkiego do podpiewniczenia przewieść, po deszczu okazało się że zrobiła się biało czarna kupka😆

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26163
27 minut temu, radekz200 napisał:

To kup a ja za 2 tyg 

Ok. Auto około czwartku tankował będę🤣

Chyba do marca/kwietnia nie będę kupował. Zostało że 600l, auto i tak świeżynką ze stacji tankuję.

Chyba że gospodarka stanie jak w covidzie i znowu do 4 zł spadnie . Ale łorlen Chyba do tego nie dopuści🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    372
29 minut temu, Mateusz1q napisał:

Kupuje na max 2-3 miesiące uważam że B7 dłużej nie powinno stać ale to tylko moje zdanie 

Masz rację, B7 nie powinno stać długo. Ja staram się kupować B0. Przy B7 szybko zatykaja się filtry w dystrybutorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10247
4 godziny temu, slawek74 napisał:

chyba każdy hurtownik 500 przywiezie tylko dzwonić i pytać bo bez tego to ni hu hu 🤷‍♂️🤪

Tyle że nie każdy chce przywieźć jak nie ma zbiornika.

3 godziny temu, PAN88 napisał:

 

Nie mierz każdego swoją miarką

Uwierz, że tak jak tam trzeba się pilnować żeby się nie dać wyj**ac to chyba nigdzie w okolicy. No ale skądś właściciel tego przybytku musi na swoje hazardowe zachcianki brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1753
2 godziny temu, Belaruss820 napisał:

Jakos ta firma nie jezdzila u mnie w okolicy. Kwestia tez tego czy przywioza do beczki. Slyszalem ze dobra firma,a moze by tak u nich zapytac teraz?🤔 

Ja u nich biorę bo najtaniej i najszybciej przywożą. [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromi    80

Panie i Panowie, czy istnieją stacje paliw na których można kupić paliwo B0 ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1753
2 godziny temu, danielhaker napisał:

Edytowałem. Nie pisz tego publicznie bo ktoś życzliwy może im problemów narobić :)

O dzięki może się kiedyś dorobię 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    140
49 minut temu, Gromi napisał:

Panie i Panowie, czy istnieją stacje paliw na których można kupić paliwo B0 ? 

Np.

IMG_20221120_161055.jpg

Edytowano przez Norman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolTD90    1331
45 minut temu, Grabos1981 napisał:

zamówione 1200 po 7.15 b0 ale cena spadła więc jeszcze opuści

Gdzie  kupujesz paliwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3752
9 godzin temu, Agrest napisał:

🤣Chyba że gospodarka stanie jak w covidzie i znowu do 4 zł spadnie . Ale łorlen Chyba do tego nie dopuści

Aż tak to wiadomo że nie, ale patrząc na tempo obniżek 6 zobaczymy lada chwila na dobrych stacjach

PKS Radzyń ON 7.20, a jeszcze wczoraj 7.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj