Polecane posty

slawek74    12219

mi też ofertę przysłali 😃 czekam na zimowe narazie jeszcze nie widać dna w zbiorniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

A hurtownicy też mają obowiązek wozić zimowe czy to dotyczy tylko stacji benzynowych? I jak w ogóle sprawdzić czy to naprawdę jest zimowe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1787
Dnia 31.10.2022 o 11:44, soltys48 napisał:

Chyba u Was na dalekim wschodzie.

 

W Warszawie wczoraj 7.89. U was może szkopy za dużo leja paliwa i temu droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25763
23 minuty temu, PAN88 napisał:

W Warszawie wczoraj 7.89. U was może szkopy za dużo leja paliwa i temu droższe

8,09 twardo na wielu stacjach się trzyma. Nieliczne 7,99

Baryłka znowu wokół 95 dolców się trzyma. Dobrze że walutę mamy mocną to nie odczuwamy tak podwyżek😄

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
50 minut temu, KlimekPL napisał:

A hurtownicy też mają obowiązek wozić zimowe czy to dotyczy tylko stacji benzynowych? I jak w ogóle sprawdzić czy to naprawdę jest zimowe?

 

Z tego co pamiętam to przepisy regulujące to określają dostępnosć w sprzedaży zatem obejmuje to także hurt i  niebawem zamiast paliw przejściowych będą zimowe.

Ich dostępność masz opisaną choćby tu  https://autonowa.pl/moto-prasowka/zimowe-paliwo/

Edytowano przez Pigmei
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/tego-potrzebuje-lwow-mer-miasta-mowi-wprost/822k46y niech przetopią pomniki swoich "bohaterów" 🤭
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889

W USA koniec wypychania zapasów. Pół roku systematycznie nadwyżki sprzedawali i trochę łagodzili cenę pytanie co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284
Dnia 3.11.2022 o 17:51, KlimekPL napisał:

A hurtownicy też mają obowiązek wozić zimowe czy to dotyczy tylko stacji benzynowych? I jak w ogóle sprawdzić czy to naprawdę jest zimowe?

 

to wszystko idzie z jednego kurka. Czasami jest tak że jak przechodzą na zimowe 15 listopada to muszą wyczyścić zbiorniki z przejściowego i dają większe upusty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25763

Baryłka ciągle rośnie. Nie dobrze.

Dziś zatankowane auto po 7,99 za 375zł🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1127

I po co ci taki duży zbiornik 🤣🤣🤣.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25763

Duży to jest w T5 bo 90l.

Jazda staje się ekonomicznym koszmarem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7628
2 godziny temu, Agrest napisał:

Baryłka ciągle rośnie. Nie dobrze.

Dziś zatankowane auto po 7,99 za 375zł🤦‍♂️

Zatankowałem do pełna za 105 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ja w tamtym tygodniu za 80 do pełna...., ale motur... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795
2 godziny temu, Agrest napisał:

Baryłka ciągle rośnie. Nie dobrze.

Dziś zatankowane auto po 7,99 za 375zł🤦‍♂️

Czy baryłka w góre czy w dół jakie to ma znaczenie, mam wrażenie że ceny paliw już dawno nie są zależne od ceny baryłki.

Ja właśnie chce poczekać do 15 listopada i wziąć zimówkę ale to jeszcze ponad tydzień wyczekiwania i nie wiadomo co będzie. 

A może wziąć te co jest teraz i zakropić jakimś depresatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271
10 godzin temu, Agrest napisał:

Baryłka ciągle rośnie. Nie dobrze.

Dziś zatankowane auto po 7,99 za 375zł🤦‍♂️

Gaz tankowałem przez dłuższy czas poniżej stówki, teraz poniżej 140 nie zatankuje. 

Beznyne leje tylko do piły i raz na jakiś czas do baku (teraz mam pół baku to na parę msc starczy).

Ropa to dopiero zaboli - jeszcze do połowy zniw miałem zapas kupiony przed wybuchem wojny. Potem na jesień kupowałem, ale nie było tak drogo jak teraz. Pod 8zl to kupiłem tylko ostatnio 60L - tyle ile mi by zbrakło na orkę. No i czekam. Chyba zacznę powoli po troszkę kupować co miesiąc, bo z tą cena to nic nie wiadomo, czy będzie taniej, czy drożej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889

Jak hurt zaczyna drożeć to aż strach. 5 dni po 2-3 gr w dół teraz juz odrobione w jeden dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj