Polecane posty

Troker1979    578

Kacapy sami wysadzili swoje gazociągi by mieć alibi że nie wywiązują się z umów gazowych. Myślę że najpierw naprawią nord stream 2 i retoryka będzie taka że jest to  jedyna możliwość przesyłu gazu  do Niemiec i dalej.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1363
1 godzinę temu, Bercik92 napisał:

 

1 godzinę temu, Minkes napisał:

 

Rolnicy sie zrzucili na ich zyski... pieniędzmi z dopłat do nawozów[👍], rolnik sie cieszy jak go w UJA robią...

 

  • Like 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209
Troker1979 napisał:

Kacapy sami wysadzili swoje gazociągi by mieć alibi że nie wywiązują się z umów gazowych. Myślę że najpierw naprawią nord stream 2 i retoryka będzie taka że jest to  jedyna możliwość przesyłu gazu  do Niemiec i dalej.

A mi się wydaje że to robota Amerykanów aby mogli swój gaz sprzedawać. Im najbardziej wojna jest na rękę

GABBER85 napisał:

  Rolnicy sie zrzucili na ich zyski... pieniędzmi z dopłat do nawozów[👍], rolnik sie cieszy jak go w UJA robią...

No. Ale za Tuska nie dawali 😆🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
3 godziny temu, zieloneckiii napisał:

mocznik 4300, nie wiem czy się jeszcze zastanawiać?

 

bez inhibitora

 

gdzie taka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12442
4 godziny temu, zieloneckiii napisał:

mocznik 4300, nie wiem czy się jeszcze zastanawiać?

 

bez inhibitora

 

Gdzie taka cena? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25817
5 minut temu, jan88 napisał:

gdzie taka cena ?

A mówiłem Ci że będzie taniej?😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1985

Grupa Azoty za 1 półrocze 2022  1,428 mld zł większy zysk netto niż w analogicznym okresie rok wcześniej. A podobno to chłopki dorobiły się na drogiej pszenicy...

Edytowano przez JanKrzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    556
4 minuty temu, Agrest napisał:

A mówiłem Ci że będzie taniej?😜

i bardzo dobrze właśnie mocznika musze dokupić,  a co do zakupów z lipca to narazie jestem sporo do przodu  :) 

Edytowano przez jan88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465
3 minuty temu, JanKrzysztof napisał:

Grupa Azoty za 1 półrocze 2022  1,428 mld zł większy zysk netto niż w analogicznym okresie rok wcześniej. A podobno to chłopki się na wojnie dorobiły na drogiej pszenicy...

Zysk za pierwsze półrocze '21 - 83 mln

Zysk za pierwsze półrocze '22 - 853 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, krilan06 napisał:

Zysk za pierwsze półrocze '21 - 83 mln

Zysk za pierwsze półrocze '22 - 853 mln

majom się czym chwalić. 

niby za rudego w 8 lat  tyle nie zarobili co tu w kwartał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319
4 godziny temu, zieloneckiii napisał:

mocznik 4300, nie wiem czy się jeszcze zastanawiać?

 

bez inhibitora

 

Rzadko u siebie stosuje mocznik ale nad tą cena bym się zastanowił czy nie brać na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1985

Zapytam się wprost. Gdzie są wioskowi mędrcy, którzy tu pisali, że nawozy muszą aż tyle kosztować, bo inaczej zakłady mogłyby upaść? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209

Z tego co się orientuję to Ktoś z "elity" raz mówił że paliwo musi być drogie bo jak było by tanie to by wszyscy wykupili.. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465
10 minut temu, JanKrzysztof napisał:

Zapytam się wprost. Gdzie są wioskowi mędrcy, którzy tu pisali, że nawozy muszą aż tyle kosztować, bo inaczej zakłady mogłyby upaść? 

I dodajmy że to jest czysty zysk, a trzeba wziąć pod uwagę jakie pensje, premie biorą prezesi, zarząd. Ciekawi mnie ile na czysto mają z tony nawozu np azotowego? Podają ile w pierwszym półroczu sprzedali nawozów i jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jeszcze kaczafi ogłasza podateczki lojalnościowe od sp skarbu państwa 🙉

to gdzie do tej pory trafiały zyski 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889

Mega koncern Orlen inwestuje wykupując kolejne firmy i spółeczki na to trzeba sporego kapitału. Sami sfinansujemy im miejsce pracy, które wystarczy dla pokoleń  pociotków. Firma matka wyżywi wszystkich wiernych...

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj