Z72

Members
 • Ilość treści

  54
 • Rejestracja

Reputacja

3 Neutral

O Z72

 • Ranga
  Użytkownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Z72

  Ursus C-330

  Jak się sprawdza to siedzenie ? Wygodne w miarę ? Nie za wysoko się siedzi ?
 2. Szybkie pytanie, zostało mi z zeszłego roku sporo Axiala 50EC. Z czym go mogę zmieszać aby w miarę tanio i skutecznie zwalczyć dwuliścienne? Myślałem nad Galmetem 20 SG, wtedy miałbym poniekąd taki własny Axial Pak. Co o tym sądzicie?
 3. Na wschodzie kraju (25km od Ukrainy) nie opłacało się sprzedawać w żniwa. Chwilowe przebyłski i wzrosty cen były na jesieni, ale też bez rewelacji.
 4. @STIG13 jaki kierunek studiów ukończyłeś i w jakim zawodzie pracujesz jeśli można spytać ?
 5. Rynek w obecnych czasach jest tak nieprzewidywalny, że przypuszczenia forumowych "ekspertów" co do ceny pszenicy trzeba brać ze sporym dystansem i samemu dokonać chłodnej analizy co do sprzedaży towaru. Z tego co pamiętam, niektórzy o tej porze prorokowali saletrę po 7/8 tys. a jak jest dokładnie, to każdy widzi...
 6. Na giełdzie wzrosty, ciekawe jakie to będzie miało odwzorowanie w punktach skupu.
 7. Niby się dogadali, ale Rosja jeszcze nie przedstawiła swojego stanowiska w tej sprawie.
 8. Teraz pytanie sprzedawać czy czekać? Myślicie że 19 listopada jeśli zapadną jakieś decyzje w sprawie umowy zbożowej to coś się zmieni ?
 9. Przedawkowanie Caryxu może się odbić na plonie ? Dałem omyłkowo 1.1l/ha na 4 liść i wydaje mi się że mocno to odczuł i przyhamował swój rozwój.
 10. Dzwoniłem dzisiaj do okolicznych składów w celu rozenania cen. Najtańsza oferta za saletrę Pulan - 4700zł/t, najdroższa 5600zł/t. Wschód Polski, na większe obniżki narazie się nie zanosi. Podobna sytuacja była w czerwcu.
 11. Czy to normalne że po Caryxie rzepak jest przebarwiony i czy będzie to miało jakiś negatywny wpływ na roślinę i plon? Nie ukrywam, że nie podoba mi się to wizualnie, szczególnie że w miejscu mijaka ma normalny kolor.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj