Polecane posty

pedro2    7226

Ehh. Aa w sumie to nie chcę się licytować, nie mam czasu, idę zapyerdalać.

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Ja też nie skorzystałem na programach UE i średnio mi się to podoba. Ktoś wymyślił ten system i raczej sprawiedliwy to on nie jest. Od przyszłego roku będą jeszcze bardziej skomplikowane zasady dotacji i jeszcze mniej sprawiedliwe i kto na tym skorzysta? Socjal promowany najpierw przez UE później PiS w gruncie rzeczy działa przeciw jednostce a to ona go tak broni. Nikomu nic się nie należy i to będzie trudno zmienić....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4140
6 minut temu, wojak1986 napisał:

Człowieku nikt Ci za darmo nic nie dał, tylko pobrał podatki i rozdał dużej grupie ludzi żeby znowu go wybrała. Gdyby nie było podatków i UE nie byłoby dotacji i wyższych kosztów. Póki nie pojmiesz ile tracisz będziesz cieszył się z kilku groszy, tu chodzi o ludzi, którzy coś wytwarzają pracują bo ten co leży odłogiem może tylko brać i brać co on straci przez wyższe podatki i koszty...

Człowieku jako rolnik nie wspominaj o strasznych podatkach, bo nie wiesz nawet co to jest. To że cię łupią to łupią ci co stać ich na wysokie podatki i jeszcze obracają taką kasą że ci się nawet nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Pafnucy napisał:

No i jak zwykle nie posłuchałes innych.

Samotni mają dostać z tego w przyszłym roku. A wystarczy 1% strat...

Ale Ty bogaty, to po co Tobie darmowe 5 tysi....

Nie bogaty , ale dam sobie rade 

 

27 minut temu, pedro2 napisał:

Po primo Mogłeś. U nas składają kawalerowie tylko każą wpisać rodziców. 

Po drugie wg iung u mnie tylko na 5-6kl na początku roku wystąpiła susza w zbożu ozimym, a jednak się załapałem.

Po trzecie. Wszyscy zauważyli, że nie złożyłeś bo przerosło Cię założenie PZ. Jeszcze strongman nagadał o "hakierach co z kąta piniondze wyciongnom" i zabrudziłeś majtki. A teraz będziesz pieprzył głupoty i pluł na tych co złożyli. Niektórzy mają w tym swój cel jak @Agrest mówił, że nie potrzebuje bo nie odczuł suszy i szanuję👍, @HF86 uniósł się honorem i nie składa na te wszystkie dodatki, ma swoje zdanie i też szanuje 👍 

A Ty nie masz krzty honoru żeby się przyznać, że Cię przerosło, podłączyłeś się pod tych, którzy mają w tym swój wyższy cel i lecisz jak to gówno w rzece, tylko smród roznosząc. Śmiech przez łzy. Nie dziwię się, że kobieta Tobą kręci jak chce, pewno większe cochones ma niż Ty. 🙋

Oj muszę się odnieść do tych oszczerstw 

Po pierwsze nic nie wiem co pisał @Strongman o hakierach 🤔

Po drugie , czy mnie przerósł profil zaufany ,może ciutke ale nie sam profil tylko brak czasu żeby chodzić i zakładać jakieś wynalazki , bo ważniejszy jest dla mnie dach przed zimą niż jakaś tam pomoc

Po trzecie nie pluję na nikogo tylko śmieszą mnie tacy ludzie co to cały czas napierdalają we wszystkich tematach jak to pisiory rozdają socjal , ale jak dają to k**wa pierwsze ....

Po czwarte co to jest cochones 🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
3 godziny temu, Dziad932 napisał:

Tak za 5 tyś jałmużny 😅

A gdzie wróć jak patrzę ilu jest rządnych tech kasy to po podziale 450 ml mogą być rozczarowania 😛

I zapewne będą, i idę o zakład że będą żale i pretensje na forum, że przecież miało być  5 albo 10 tys , a dali 2 , 3 czy tysiąc 

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 minut temu, Dziad932 napisał:

Po trzecie nie pluję na nikogo tylko śmieszą mnie tacy ludzie co to cały czas napierdalają we wszystkich tematach jak to pisiory rozdają socjal , ale jak dają to k**wa pierwsze ....

👍

 

7 minut temu, Dziad932 napisał:

Po czwarte co to jest cochones 🤔

jaja😆

Edytowano przez witejus
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
5 minut temu, witejus napisał:

 

jaja😆

Nosi ze sobą cały czas i nie wie że ma 🤦‍♂️ a może i nie ma. 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, PRIMO napisał:

Nosi ze sobą cały czas i nie wie że ma 🤦‍♂️ a może i nie ma. 🤣

Bo w moim regionie mamy Polskie jaja a nie jakieś wasze hiszpańskie wydmuszki 🤭

Edytowano przez Dziad932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
26 minut temu, Dziad932 napisał:

Bo w moim regionie mamy Polskie jaja a nie jakieś wasze hiszpańskie wydmuszki 🤭

No to pochwal się co się wykluło z tych twoich polskich jaj. 😛

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
1 godzinę temu, wojak1986 napisał:

Człowieku nikt Ci za darmo nic nie dał, tylko pobrał podatki i rozdał dużej grupie ludzi żeby znowu go wybrała. Gdyby nie było podatków i UE nie byłoby dotacji i wyższych kosztów. Póki nie pojmiesz ile tracisz będziesz cieszył się z kilku groszy, tu chodzi o ludzi, którzy coś wytwarzają pracują bo ten co leży odłogiem może tylko brać i brać co on straci przez wyższe podatki i koszty...

Czegoś tu nie rozumie . Chcesz powiedzieć że w krajach poza unią nie ma podatków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory81    157

Saletrosan 26 - 3780, saletra - 3950, polifoska 6 - 4500, saletrzak canvil - 3600, mocznik - 4450

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
1 godzinę temu, Dziad932 napisał:

 

Po drugie , czy mnie przerósł profil zaufany ,może ciutke ale nie sam profil tylko brak czasu żeby chodzić i zakładać jakieś wynalazki ,

 

Profil zaufany to ułatwienie, nie żaden wynalazek. Dzięki niemu w urzędach bywam dużo rzadziej niż wcześniej, mimo zwiększenia ilości papierów, które trzeba przerzucić.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
41 minut temu, mysza103 napisał:

Czegoś tu nie rozumie . Chcesz powiedzieć że w krajach poza unią nie ma podatków?

Proporcjonalnie do liczby urzędników 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25634

Raczej dostępne już lub na dniach. Rsm ma być w tym tygodniu. Polifoska jest, saletra saletrzak, mocznik chyba też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mss    0
13 minut temu, Agrest napisał:

Raczej dostępne już lub na dniach. Rsm ma być w tym tygodniu. Polifoska jest, saletra saletrzak, mocznik chyba też

W jakiej cenie saletra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

ktoś stosował nawóz DAP ? (fosforan amonu)

Edytowano przez Bercik92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
57 minut temu, Agrest napisał:

Raczej dostępne już lub na dniach. Rsm ma być w tym tygodniu. Polifoska jest, saletra saletrzak, mocznik chyba też

Tego rsm co zamawiałeś to ci jeszcze nie dostarczyli ? ja zamawiałem w ubiegły piątek , i na razie cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25634
18 minut temu, mysza103 napisał:

Tego rsm co zamawiałeś to ci jeszcze nie dostarczyli ? ja zamawiałem w ubiegły piątek , i na razie cisza

Nie, ja tylko 5 mauzerów i czekam jak mi naleją. Wczoraj firma wzięła je na plac.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol    34

RSM zamówiony i przywieziony - jeszcze ciepły. Kierowca mówił że na Puławach kolejka. 

Centralna Wlkp

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj