Polecane posty

d4rek    67

3 dzień nie mogę pobrać i sprawdzić czy jest choć 1% ciągle pdf po 10kB i d*pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156
soltys48 napisał:

56 minut temu, krychu napisał:

Saletrosan 3450, saletra 3650, salmag 3300, saletrzak Anwil 3200. Cena za całe auta Północna wlkp

Lechpol?

Agro sieć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    77

U mnie tez caly czas wyskakuje blad generowania pdf i nie mozna pobrać, co to za dziadostwo maja a nie aplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209
12 godzin temu, pedro2 napisał:

Lepiej sprawdź rozpuszczalność bo jeden u mnie to posiał na trawę w kwietniu to jeszcze przy 3 pokosie granulki leżały 🤪

Planowałem to dać w podsiewacz w qq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
12 godzin temu, pedro2 napisał:

Lepiej sprawdź rozpuszczalność bo jeden u mnie to posiał na trawę w kwietniu to jeszcze przy 3 pokosie granulki leżały 🤪

nie dziwne. 

toc w całej Polsce prze okrutną susie w tym roku mieliśmy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    971
4 godziny temu, wojt napisał:

U mnie tez caly czas wyskakuje blad generowania pdf i nie mozna pobrać, co to za dziadostwo maja a nie aplikacje

Dzwoniłem wczoraj do Urzędu wojewódzkiego w Lublinie to jakaś  Pani powiedziała mi  że serwery są przeciążone i blokują się bo w ciągu tygodnia wpłynęło (czy próbowało wpłynąć]   200tyś wniosków i  że zgłosili to do ministerstwa  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3541
1 godzinę temu, jajonasz napisał:

Masz rację, jedno i drugie zrobiłem bez problemu. 

To kup mi ekogroszek , ja 2 miesiące już próbuje, 200 od tony Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
6 minut temu, Zbyszek3939 napisał:

serwery są przeciążone i blokują się bo w ciągu tygodnia wpłynęło (czy próbowało wpłynąć]   200tyś wniosków i  że zgłosili to do ministerstwa  .

Ja pierdzielę, no a ministerstwo zaraz wyczuje kombinacje i zrobi jak z węglowym, tylko jedna wypłata  5 tysi :D  ale na wieś. :P

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25805
7 minut temu, Zbyszek3939 napisał:

Dzwoniłem wczoraj do Urzędu wojewódzkiego w Lublinie to jakaś  Pani powiedziała mi  że serwery są przeciążone i blokują się bo w ciągu tygodnia wpłynęło (czy próbowało wpłynąć]   200tyś wniosków i  że zgłosili to do ministerstwa  .

I to pewnie na sam region lubelski?

Wobec powyższego zmniejszam moje prognozy z 1800 do 1150zł na wniosek😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wojt napisał:

U mnie tez caly czas wyskakuje blad generowania pdf i nie mozna pobrać, co to za dziadostwo maja a nie aplikacje

Mam to samo a 15 listopad coraz blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
1 godzinę temu, Desperado napisał:

Ja pierdzielę, no a ministerstwo zaraz wyczuje kombinacje i zrobi jak z węglowym, tylko jedna wypłata  5 tysi :D  ale na wieś. :P

Przy węglowym właśnie te kombinacje "zalegalizowali". A darli się, że wyłudzenia. Powiedzieć, że debile to nic nie powiedzieć.

Edytowano przez jacek1296

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156
szymon09875 napisał:

17 godzin temu, soltys48 napisał:

Lechpol?

W lechpolu saletra 3500 

Przy jakiej ilości? Ja miałem ofertę od nich 3700 przy całym aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
49 minut temu, jacek1296 napisał:

Przy węglowym właśnie te kombinacje "zalegalizowali". A darli się, że wyłudzenia. Powiedzieć, że debile to nic nie powiedzieć.

Zalegalizowali, czyli faktycznie jest drugie gospodarstwo domowe, wywiadzik środowiskowy ma być, więc gdzie tu debilizm widzisz?

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemik    213

Uja wiesz, a się wypowiadasz 

"z własnym lub współdzielonym"

Edytowano przez lemik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7637
1 godzinę temu, Agrest napisał:

I to pewnie na sam region lubelski?

Wobec powyższego zmniejszam moje prognozy z 1800 do 1150zł na wniosek😉

Trzeba zwiększyć . bo Lubelskie dostanie więcej , pozostali nie lubią PiS , to dostaną tyle co kot na płakał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911
1 godzinę temu, Agrest napisał:

I to pewnie na sam region lubelski?

Wobec powyższego zmniejszam moje prognozy z 1800 do 1150zł na wniosek😉

dupka widzę piecze hahah

próbowało wysłać to może oznaczać że jedno gospodarstwo zrobiło tysiąc prób hahha  ponad 100 logowań to tu połowa robiła

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7637

Cały h*j złożono tych wniosków jak się ocknęli to był , czas kilka dni , teraz coś myślą o przedłużeniu do końca listopada by złożyć w Agencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj