superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf362    1121
6 godzin temu, jasiuhonda napisał:

Kto ma blisko jechać wyrwac poniżej 20 a później się martwić. Straty nie będzie. Chodzi o to renie

Sprzedający pisze w ogłoszeniu że poniżej 21 tys nie ma co dzwonić ani się pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

Pany, ile może kosztować Fendt 1162? Nie, nie wygrałem w żadnej loterii. Widziałem na lawecie i na szybko nic nie znalazłem, tylko dane techniczne. Ponad 1.5banki netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Pany, ile może kosztować Fendt 1162? Nie, nie wygrałem w żadnej loterii. Widziałem na lawecie i na szybko nic nie znalazłem, tylko dane techniczne. Ponad 1.5banki netto?

Co siomsiad kupił ? I gul skoczył 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2488
slawek74 napisał:

wojtal24 napisał:

zna ktos tego handlarza https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-new-holland-tx34-CID757-IDN55jH.html

danielhaker pytaj

dzieki kolego zaraz napisze do Daniela.


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Pany, ile może kosztować Fendt 1162? Nie, nie wygrałem w żadnej loterii. Widziałem na lawecie i na szybko nic nie znalazłem, tylko dane techniczne. Ponad 1.5banki netto?

Bliżej 2. Netto oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25813

I się wydało. Zastąpi 311 

Cena na priv, bo wstyd się oficjalnie przyznać🤭

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące pilarek. Echo czy Shindaiwa? Wyglądają właściwie identycznie, cena taka sama. Nie ma tu żadnej różnicy w jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

Agrest jak agrest, ale Romanowscy zdaje się mają tam gospodarstwo.

Kurde ciekawe na takim sprzęcie jakie są różnice cenowe miedzy dealerami. Ciekawe ilu w ogóle dealerów ma taki sprzęt w ofercie i ile się na niego czeka. 

Niedaleko mam casea, to quadtracki stoją tam od kiedy pamiętam

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
5 minut temu, daron64 napisał:

Agrest jak agrest, ale Romanowscy zdaje się mają tam gospodarstwo.

Kurde ciekawe na takim sprzęcie jakie są różnice cenowe miedzy dealerami. Ciekawe ilu w ogóle dealerów ma taki sprzęt w ofercie i ile się na niego czeka. 

Niedaleko mam casea, to quadtracki stoją tam od kiedy pamiętam

A Romanowski jeszcze jest? Bo chodziły słuchy że musiał uciekać z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

A nie wiem. Kiedyś rozmawialiśmy z jego pracownikiem, to mówił że mają duże gospodarstwo w obwodzie. Ale to już parę lat temu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2369
stempos1980 napisał:

5 minut temu, daron64 napisał:

Agrest jak agrest, ale Romanowscy zdaje się mają tam gospodarstwo.

Kurde ciekawe na takim sprzęcie jakie są różnice cenowe miedzy dealerami. Ciekawe ilu w ogóle dealerów ma taki sprzęt w ofercie i ile się na niego czeka. 

Niedaleko mam casea, to quadtracki stoją tam od kiedy pamiętam

A Romanowski jeszcze jest? Bo chodziły słuchy że musiał uciekać z Polski

jest jest sa tu na forum nawet jego pracownicy

  • Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
1 godzinę temu, KaMel napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące pilarek. Echo czy Shindaiwa? Wyglądają właściwie identycznie, cena taka sama. Nie ma tu żadnej różnicy w jakości?

To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3682
daron64 napisał:

Niedaleko mam casea, to quadtracki stoją tam od kiedy pamiętam

stać to se mogą. musi się znaleźć jakiś Papas z odpowiednią zdolnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    522
1 godzinę temu, KaMel napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące pilarek. Echo czy Shindaiwa? Wyglądają właściwie identycznie, cena taka sama. Nie ma tu żadnej różnicy w jakości?

Bo to są pilarki z jednej fabryki 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30
32 minuty temu, Marecki2922 napisał:

Bo to są pilarki z jednej fabryki 

W jednym ze sklepów, gdzie są dealerem zarówno shindaiwy jak i echo, powiedzieli mi ze Echo jest robione w Tokio, natomiast Shindaiwa w Hiroszimie i przez to echo lepsze. Ja tego nie sprawdzałem, a dealer nie miał ani jednej ani drugiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
21 godzin temu, KaMel napisał:

Jeśli wysyła to prosiłbym o kontakt, chyba ze jesteś z lubelskiego. Ogólnie jest problem z dostępnością tych pił teraz.

W Żółkiewce sie tym zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2369

"fortschritt zt 323 Urszulin - Sprzedajemy.pl" https://sprzedajemy.pl/fortschritt-zt-323-urszulin-2-e30984-nr65393549 kto chętny na knura stoi prawie przez miedze


"fortschritt zt 323 Urszulin - Sprzedajemy.pl" https://sprzedajemy.pl/fortschritt-zt-323-urszulin-2-e30984-nr65393549


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2220

 Za zetora z tego rocznika by kupił 5 takich .to tańsze od belarusa  ,kużwa  kabinę zdjąć i bez żalu do paszowozu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj