superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Gość   
Gość

Sławek vel @Agrest  takie coś na FB chce 110 tyś 👇  śmieją się że to z gówno litu 🤔

Screenshot_2022-02-12-12-29-27-16_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

28 minut temu, bartek1992 napisał:

Czym się różni od ursus 1034 oprócz naklejki ?

1034 jest ciut słabszy od 11 , i różnice są delikatne , gdzieś czytałem że nie posiada chłodnicy oleju , ogólnie 1134 był na export a 10 na rynek krajowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26136

Nie dla mnie i to jest szeroki, pewnie ma że 150cm minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916
44 minuty temu, Ursus932 napisał:

Sławek vel @Agrest  takie coś na FB chce 110 tyś 👇  śmieją się że to z gówno litu 🤔

Screenshot_2022-02-12-12-29-27-16_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

1034 jest ciut słabszy od 11 , i różnice są delikatne , gdzieś czytałem że nie posiada chłodnicy oleju , ogólnie 1134 był na export a 10 na rynek krajowy 

Kolega ma ten model tym od 13r to sobie chwali

Zastaapil 60 na 15ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4310

Pany, Piła ręczna elektryczna (bączek) - ile trzeba najmniej wydać (jaka wypadałoby żeby miała moc) żeby taki zakup miał sens? Do sporadycznego cięcia wzdłużnego i poprzecznego - ot czasem jakaś deche trzeba dociac - ręczna się nie chce machać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Kolega ma ten model tym od 13r to sobie chwali

Zastaapil 60 na 15ha 

Ten jest chyba 14 r . Adam dla Ciebie byłby lux 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10239
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Sławek vel @Agrest  takie coś na FB chce 110 tyś 👇  śmieją się że to z gówno litu 🤔

Screenshot_2022-02-12-12-29-27-16_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

1034 jest ciut słabszy od 11 , i różnice są delikatne , gdzieś czytałem że nie posiada chłodnicy oleju , ogólnie 1134 był na export a 10 na rynek krajowy 

"TYM się nie da jeździć" słowa jednego operatora jak się znajomy zapytał jak to się sprawuje...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916
22 minuty temu, Ursus932 napisał:

Ten jest chyba 14 r . Adam dla Ciebie byłby lux 🙂

Jak się nie ma miedzi to się na d*pie siedzi😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
10 minut temu, jahooo napisał:

 

obraz.png

jak nie euro to przekręt, ale raczej przekręt, właśnie w krakowie najczęściej się pojawiają

  • Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    321

Byłem kiedyś w zapolu jak ściągali takie wynalazki z lawety nówki. Silnik to tam tak chodził jak od jakiegoś super samochodu cichutko była zima a w ogóle go nie było słychać. Chciałem coś takiego co ma 70 koni ale akurat wtedy nic takiego nie było i padło na Ursusa. Ale tym jako traktor koreański mówią że dobry. Pod Sieradzem w pyrkach dużo tego jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26136

Raczej dobry bo sprzedało się tego sporo a na rynku wtórnym praktycznie nie istnieje. Więc użytkownicy raczej zadowoleni. 

Podobnie kioti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
17 minut temu, stempos1980 napisał:

Jak się nie ma miedzi to się na d*pie siedzi😁

chłopaki z grudziondza mają d*py z mosiądza 

  • Haha 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916
10 minut temu, igor10246 napisał:

chłopaki z grudziondza mają d*py z mosiądza 

Ale ja nie z Grudziądza😁 

11 minut temu, Agrest napisał:

Raczej dobry bo sprzedało się tego sporo a na rynku wtórnym praktycznie nie istnieje. Więc użytkownicy raczej zadowoleni. 

Podobnie kioti

Kioti to chiba mało się sprzedaje u nas.

Niewiele osób na forum chiba go posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12292
stempos1980 napisał:

22 minuty temu, Ursus932 napisał:

Ten jest chyba 14 r . Adam dla Ciebie byłby lux 🙂

Jak się nie ma miedzi to się na d*pie siedzi😁

taaa badylaż be grosza 🤣🤣🤣🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7916
1 minutę temu, slawek74 napisał:

taaa badylaż be grosza 🤣🤣🤣🤪

Śmiej się niech ci na zdrowie będzie😂🤣😂🤣😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    422
daron64 napisał:

Pany, Piła ręczna elektryczna (bączek) - ile trzeba najmniej wydać (jaka wypadałoby żeby miała moc) żeby taki zakup miał sens? Do sporadycznego cięcia wzdłużnego i poprzecznego - ot czasem jakaś deche trzeba dociac - ręczna się nie chce machać.

Jeżeli chodzi o piłę tarczową, ja wybrałem większą wersję macalistera z Castoramy, na Max grubości cięcia szło bez problemu, na sporadyczne użycia spokojnie daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    436

Panowie pompka od smarowania w tego typu pompach to jest jakos naprawiana?nowa prawie 1 tys zł.

Screenshot_2022-02-12-17-20-01-442_com.opera.browser.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, mirro napisał:

oba fabrycznie z adblue wychodziły, jak sprowadzone z niemec i nie grzebane to tak, jeśli były w polsce grzebane to pewnie już wycięte

1 godzinę temu, Agrest napisał:

fajne są, fajnie się siedzi ale ergonomia w nich dalej kuleje, jeszcze bym przebolał te dźwignie hydrauliki ale joystick od jazdy to jest skonstruowany na kilku kilometrowe pola albo jak raz wbijesz bieg na polu to już go nie zmieniasz, jak by dali ten joystick w podkłokietnik i hydraulikę na elektro zaworach to by już wielki przeskok był na+, z resztą zazwyczaj właściciel tym nie jeździ a pracownik musi więc tak czy tak bez większej różnicy     

1 godzinę temu, stempos1980 napisał:

Bez przyczyny młode Fendt nie są pchane dalej

z tymi przebiegami to doliczcie jedynkę z przodu, albo betoniaczki, to są na prawdę trwałe maszyny, chyba że ktoś jedzie 3/4 przebiegu na 100% albo operator był cymbał i np z 40ma tonami na kuli hamował silnikiem z 65km/h, ( znam takiego który tak jeździł, to remont vario co 6tys godzin i raz albo 2 razy z beczką w rowie leżał, ale ciągnik jeździ, silnika na szczęście nie zarżnął

a propo takich przypadków, to znajomy usługowo wozi gnojowice w sęsie pracownik jeździ,  i wziął takiego rok młodszego niż ja i dał mu JD 6920 S, na PQ, debil ruszał bez sprzęgła z rewersu na D4 a na haku pełna beczka 16m3, w 600 godzin tak zarżnął skrzynie że korpus stracił osiowość od przeciążeń i się cała skrzynia wysypała, po kolejnych 400h wał korbowy pękł, cyrk na kółkach. a ja w 6820 z fliglem z kiszonką ruszałem z b1 żeby skrzyni nie ro***bać 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6517
8 minut temu, igor10246 napisał:

oba fabrycznie z adblue wychodziły, jak sprowadzone z niemec i nie grzebane to tak, jeśli były w polsce grzebane to pewnie już wycięte

Nie no pytanie było, bo mam jeszcze jednego na oku i bez AdBlue.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj