superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

astrahxenon    137
12 minut temu, kubamako66 napisał:

przy tej cenie stali nie, mam 2 wywrotki i starczy 2 sztywne będą i będzie git

Właśnie teraz stal ma dobrą cenę a może się to. Długo nie utrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1812

Jugosławiańska przetrząsarko zgrabiarka pasowa jak nasze polskie jarmety promary i inne hvje muje , ktoś ma lub kojarzy jak wygląda ? można prosić jakieś linki do zdjęć i ogłoszeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    567
28 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

no widziałem ale tak zakładki dorobić pomalować i jakoś to wyczyścić wypiaskować i ładna suma już się robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795
12 godzin temu, Janeczko napisał:

Panowie robię kapitalke rcw szukam dosłownie wszystkiego od mocowań rolek, pas po talerz. Ktoś ma jakieś namiary na sklep zaopatrzony dobrze ? 

601 347 009

Zadzwoń do tego gościa, ma wszystko do rcw albo wszystko potrafi załatwić i wysyła również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186
8 godzin temu, astrahxenon napisał:

Właśnie teraz stal ma dobrą cenę a może się to. Długo nie utrzymać 

Po ostatnich zakupach (duperele, nie chce mi się szukać paragonu) śmiem twierdzić że na składach sprzedają jeszcze po cenach sprzed obniżek...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137

To zmień skład 

8 godzin temu, kubamako66 napisał:

no widziałem ale tak zakładki dorobić pomalować i jakoś to wyczyścić wypiaskować i ładna suma już się robi 

A ta za 5500 nie bierzesz jednak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67
2 godziny temu, KlimekPL napisał:

601 347 009

Zadzwoń do tego gościa, ma wszystko do rcw albo wszystko potrafi załatwić i wysyła również.

Dzięki zapisze nr, żadnej strony www nie prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    567
astrahxenon napisał:

To zmień skład 

8 godzin temu, kubamako66 napisał:

no widziałem ale tak zakładki dorobić pomalować i jakoś to wyczyścić wypiaskować i ładna suma już się robi 

A ta za 5500 nie bierzesz jednak? 

biorę z 4 się dołoży zakładki, piaskowanie, malowanie i duperele i będzie cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414
wlamaj1 napisał:

8 godzin temu, astrahxenon napisał:

Właśnie teraz stal ma dobrą cenę a może się to. Długo nie utrzymać 

Po ostatnich zakupach (duperele, nie chce mi się szukać paragonu) śmiem twierdzić że na składach sprzedają jeszcze po cenach sprzed obniżek...

Ostatnio za 2m profilu 60x40x4 zapłaciłem 80 zł 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28796
1 godzinę temu, wlamaj1 napisał:

Po ostatnich zakupach (duperele, nie chce mi się szukać paragonu) śmiem twierdzić że na składach sprzedają jeszcze po cenach sprzed obniżek...

potaniało, z moich wyliczeń wychodzi że o jakieś 25-30%

jakby ktoś był ciekawy co i jak to mam zdjęcia cenników po każdej zmianie z ostatnich 5 lat, można sobie porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137
29 minut temu, kubamako66 napisał:

biorę z 4 się dołoży zakładki, piaskowanie, malowanie i duperele i będzie cacy

Do tych co podsyłali za 10 tys tez by pewnie dołożyć trzeba. 

Teraz się pewnie musisz zwijać z tą laweta żeby ktoś nie podkupił 

Edytowano przez astrahxenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
bratrolnika napisał:

potaniało, z moich wyliczeń wychodzi że o jakieś 25-30% jakby ktoś był ciekawy co i jak to mam zdjęcia cenników po każdej zmianie z ostatnich 5 lat, można sobie porównać

To trza się wybrać na zakupy🤔 to jaka jest różnica między teraz a 5 lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28796

jak w 2017r. robiłem pierwszą wywrotkę to ceownik hutniczy 120 był po 39zł, teraz po 107zł, w najwyższym szczycie był ok 150zł, ale musiałbym poszukać w zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

To jak mówicie że potaniało to się zastanawiam czy samemu nie wydłubać jakiegoś walu posiewnego. Ramy i 3 odcinki plastikowej rury zabetonować po 2,5m. Koła jakieś do tego i może by to drogo nie wyszło.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

stal staniała ostatnio kupowalem drut zbrojeniowy to byl po 5.5 a byly momenty ze byl po 8zl albo nawet i 10 na niektorych składach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186
2 godziny temu, Andpol napisał:

Cena dobra czy za drogo i czy 82 kuni da rade to ciągać? Który lepszy?

Agro-Masz AP26 Agregat ścierniskowy (podorywkowy) 2.6m Oszczów • OLX.pl

Hrubieszów - Ogłoszenia OLX.pl

Mam 2,6 m i 100KM i szału nie ma z prędkością, a jest ona potrzebna żeby zrobić robotę, także do 80 KM polecam rozmiar mniejszy. Musisz zdecydować czy potrzebny Ci na zabezpieczeniach non-stop czy kołkowych. Nie mam tego na tych zębach sprężystych - ślimakowych ale z tego co czytałem to lubią się odkształcać czyli doopa. Ten niebieski to chyba Rolmako czyli polska wyższa półka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj