superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

superfarmer02    3705

Wie ktoś może jaki tu idzie filtr paliwa. Wydaje mi się że zmienia się sam wkład ale nie jestem pewien. Silnik ad4.236 patrzyłem w internecie ale tam każdy filtr inny 

IMG_20220104_143124.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12508

Podobny jak w Lublinie. Zostaje aluminiowa góra i ten dolny aluminiowy dekielek środek wkładasz nowy. Wykręć ta śrubę z góry co jest centralnie po środku i się to rozleci.

14 minut temu, superfarmer02 napisał:

Wie ktoś może jaki tu idzie filtr paliwa. Wydaje mi się że zmienia się sam wkład ale nie jestem pewien. Silnik ad4.236 patrzyłem w internecie ale tam każdy filtr inny 

IMG_20220104_143124.jpg

 

https://allegro.pl/oferta/filtr-paliwa-daewoo-lublin-i-ii-iii-pm819-2-10932534599

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3705
17 minut temu, Sylwekx25 napisał:

A w czym masz ten silnik ?

W kombajnie 

A tak przy okazji, z jakich stron internetowych zamawianie filtry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5625

Nawet jeśli byś kupił taniej to z przesyłką wyjdzie Ci to samo co kupisz na miejscu 😉

  • Thanks 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4466

Co do tego Zetora,kumpel kupił takiego 2 lata temu za 30tys.Jeszcze ja mu go nagrałem,ale teraz to żałuję bo mi by się przydał 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862

Od wczoraj już jedno ogłoszenie próbuje dodać już chyba z 10razy i ciągle moderator usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4283

Majstry pytanie w sprawie porządków. Powiedzcie no - taka ościeżnica nada się, żeby z suporeksem ja połączyć? Normalnie wpierniczyc kołki, a w szpary nawalić pianki, czy nie będzie to się trzymać? Znalazłem 3takie i gdzies bym je wykorzystał (konkretnie drzwi wejściowe do warsztatu)

Oscieznica_stalowa_Zakpol_FD1-90_pelna_3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4466
2 minuty temu, daron64 napisał:

Majstry pytanie w sprawie porządków. Powiedzcie no - taka ościeżnica nada się, żeby z suporeksem ja połączyć? Normalnie wpierniczyc kołki, a w szpary nawalić pianki, czy nie będzie to się trzymać? Znalazłem 3takie i gdzies bym je wykorzystał (konkretnie drzwi wejściowe do warsztatu)

Oscieznica_stalowa_Zakpol_FD1-90_pelna_3

Ja tak zrobiłem wejście awaryjne do mieszkania

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4283

Ile kołków żeby to się trzymało? W szpary pianka? Drzwi będę rzeźbił, więc będą pewnie profil+blacha+styropian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Baks00 napisał:

Ja tak zrobiłem wejście awaryjne do mieszkania

nada, ale szkoda aż tyle pianki. mozna inaczej zapełnic i dokleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj