superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek74    12092
igor10246 napisał:

zależy jaka sztuka

żadnej nie chciał bym ręcznie doić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16686

To piszę. Ja jestem bardzo zadowolony z mojego legenda 115. Fakt, ze może 100h nim rocznie nie zrobię, ale mnie nie zawiódł. Po 20 latach wymiana sprzęgła, było to pierwsze jego rozpołowienie. No i z awarii to wszystko. Dwa razy zakleszczony rewers, ale naprawa to koszt 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878
4 minuty temu, Bananek napisał:

To piszę. Ja jestem bardzo zadowolony z mojego legenda 115. Fakt, ze może 100h nim rocznie nie zrobię, ale mnie nie zawiódł. Po 20 latach wymiana sprzęgła, było to pierwsze jego rozpołowienie. No i z awarii to wszystko. Dwa razy zakleszczony rewers, ale naprawa to koszt 5 zł.

A każdy model mocowo nie różnił się skrzynia biegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16686

a nie wiem. wiem tylko, że 105 ma ciut inny plecak. To pewnie i skrzynia inna. A od 115 do 165 ten sam katalog jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    23

Kolego Bananek w tym Landini co podałem w linku tam jest rewers mechaniczny? (przedostatnie zdjęcie) skrzynia tam jest z  jednym czy czterema półbiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444
wojtal24 napisał:

zna ktos tego sprzedawce lub maszyne https://www.olx.pl/d/oferta/claas-dominator-78s-CID757-IDNd4Lq.html

ktos cos wie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
Dnia 1.01.2022 o 07:42, superfarmer02 napisał:

Rozmawiamy o ciekawych ofertach używanego sprzętu rolniczego na allegro, ale również i na innych serwisach typu olx czy sprzedajemy.

 

Wymieniamy się opiniami na temat ofert, jak i sprzedających.

 

Kontynuujemy temat:

 

To nie będzie takich telenoweli jak w starym temacie...?

  • Haha 1

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
31 minut temu, mariuszd93 napisał:

To nie będzie takich telenoweli jak w starym temacie...?

na razie nie znamy planów @Ursus932, ale nigdy nic nie wiadomo, zawsze może być większy as przestworzy, zobaczymy jak z moimi planami będzie szło, bo to samo w sobie też może być ciekawe 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

https://www.olx.pl/d/oferta/ciagnik-renault-110-54-CID757-IDM0YKT.html ktoś szuka jelenia stoi juz dluzszy czas byl wystawiony za 59.5 tys teraz podwyżka


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

ta petka bez opon za 20tys. to też niezła okazja xD

nie zbiera kurzu komuś taka lampa, może być nawet sama przednia część, czyli klosz ze szkłem i ramką ?
Z254530.29-PH4-8-of-16.3342086492.jpg

DSC_2284.jpg


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784
10 godzin temu, conny napisał:

Ja posiadam od roku tylko z 6cyl. Też mam ladowacz, najczęściej robię na 4 z reduktorem i jakoś to idzie. Robiłem sprzęgło miałem zatarte lozysko podporowe na walku sprzeglowym. Łożysko było bardziej zużyte niż wałek. Ten traktor jeździ na oparach.

4 jest za wolna do przodu i za szybka do tylu, az dusi przy puszczaniu sprzegla. Ja jeżdżę z turem na polowych i zawsze wbijam 4 do przodu a do tyłu redukuje na 3. Strasznie irytujące, do tura ten ciągnik jest beznadziejny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12092
Agrest napisał:

38 minut temu, mickas092 napisał:

@Agrest https://m.olx.pl/oferty/uzytkownik/BVtf/

Chyba twoje okolice, chyba za grubo poszedł chłopak.

No właśnie też mam takie podejrzenia,  choć nie znam człowieka.

Tylko jeśli tak to jak sprzedać toczny sprzęt na dofinansowanie?

 

nie wszystko na program za duże kwoty nie ma takich dotacji


jacor73 napisał:

A widział tą? https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-proxima-100-2016r-tur-klima-rewers-brutto-CID757-IDN82Hb.html#0d6027064a

to u szmergiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conny    107
41 minut temu, KlimekPL napisał:

4 jest za wolna do przodu i za szybka do tylu, az dusi przy puszczaniu sprzegla. Ja jeżdżę z turem na polowych i zawsze wbijam 4 do przodu a do tyłu redukuje na 3. Strasznie irytujące, do tura ten ciągnik jest beznadziejny. 

Przy oborniku nie ma tragedii, wolna 4 na żółwiu i jedzie nic się nie dusi. Znajomy ma Mf 3095 i Ihc 1056 no to woli Mf za skrzynie, ale spalanie i moc to Mf nie ma polotu . Mówi że w porównaniu z Mf ten silnik w Ihc jest wsciekły.

41 minut temu, KlimekPL napisał:

4 jest za wolna do przodu i za szybka do tylu, az dusi przy puszczaniu sprzegla. Ja jeżdżę z turem na polowych i zawsze wbijam 4 do przodu a do tyłu redukuje na 3. Strasznie irytujące, do tura ten ciągnik jest beznadziejny. 

Przy oborniku nie ma tragedii, wolna 4 na żółwiu i jedzie nic się nie dusi. Znajomy ma Mf 3095 i Ihc 1056 no to woli Mf za skrzynie, ale spalanie i moc to Mf nie ma polotu . Mówi że w porównaniu z Mf ten silnik w Ihc jest wsciekły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224
15 minut temu, Belaruss820 napisał:

 

Już było tu to ogłoszenie. Nie wiem co ludźmi kieruje, kiedy rzucają taką cenę. Nie wierzę, że liczą że ktoś da choćby zbliżone do tej kwoty pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj