superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Belaruss820    1558
8 godzin temu, daron64 napisał:

Już było tu to ogłoszenie. Nie wiem co ludźmi kieruje, kiedy rzucają taką cenę. Nie wierzę, że liczą że ktoś da choćby zbliżone do tej kwoty pieniadze

A to nie widzialem. No ale zony kuzyn za 1234 ponad 80 tys dal a przebieg niecale 2tys no i duzo lepszy stan niz ta 12 i rocznik młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

A tak w ogóle to coś się dzieje z ciągnikami.do 50tys ciężko coś znależć sensownego. Nie wiem na pniu to schodzi czy z zachodu nie ma co wziąśc

Edytowano przez jacek3773

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65

Wybór jest gorszy jak jeszcze rok temu. Szwagier chce kupić do tej kwoty i ciężko. Ja jeszcze w tym roku kupiłem dwa ciągniki właśnie w tych pieniądzach ale miałem trochę szczęścia bo od znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
5 minut temu, jasiuhonda napisał:

Wybór jest gorszy jak jeszcze rok temu. Szwagier chce kupić do tej kwoty i ciężko. Ja jeszcze w tym roku kupiłem dwa ciągniki właśnie w tych pieniądzach ale miałem trochę szczęścia bo od znajomych

 Miałeś chyba szczęście że znajomi cen nie znali ,lub nikt na olx o sprzedaży nie wiedział  . Po komisach stoją ,ale chcąc sobie dobrać to już nie tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
9 godzin temu, Belaruss820 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-ursus-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDN56sv.html

Ktos zaszalał,chyba jeszcze trzyma po sylwestrze chociaz cena dlugo z przed

był już tu, za 4 lata sprzeda, kiedy chleb po 20 zł będzie 

9 minut temu, jasiuhonda napisał:

Wybór jest gorszy jak jeszcze rok temu. Szwagier chce kupić do tej kwoty i ciężko. Ja jeszcze w tym roku kupiłem dwa ciągniki właśnie w tych pieniądzach ale miałem trochę szczęścia bo od znajomych

no właśnie też obserwuje rynek i straszny posusz jest ogólnie 

https://www.facebook.com/marketplace/item/419232596610822/ 

ten też się ceni, mimo że 611 i ogólnie ssaki nie są w cenie 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

rzeczywiście, walnąłem się, mam takiego do wyrwania za ok 50 z turem, tuzem i womem, ale na razie nie mam gotówki żeby zrobić tą wymiankę za mojego ihc


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9915
46 minut temu, jacek3773 napisał:

A tak w ogóle to coś się dzieje z ciągnikami.do 50tys ciężko coś znależć sensownego. Nie wiem na pniu to schodzi czy z zachodu nie ma co wziąśc

To samo ostatnio stwierdziłem, latem czy jesienią było więcej. Teraz albo nie sprzedają albo cena ogłoszeń odstrasza i mniej ludzi wystawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2200
2 minuty temu, szymon09875 napisał:

To samo ostatnio stwierdziłem, latem czy jesienią było więcej. Teraz albo nie sprzedają albo cena ogłoszeń odstrasza i mniej ludzi wystawia...

 Wiosną kupowałem ,to już była tragedia ,a teraz i te rempy zakatowane  co stały ,poginęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
jacek3773 napisał:

A tak w ogóle to coś się dzieje z ciągnikami.do 50tys ciężko coś znależć sensownego. Nie wiem na pniu to schodzi czy z zachodu nie ma co wziąśc

obie opcjie znajomy kupił 306 do poprawy hamulce i półbieg szukał już jakiś czas nie ma nic sensownego w takim budżecie


kizak napisał:

5 minut temu, jasiuhonda napisał:

Wybór jest gorszy jak jeszcze rok temu. Szwagier chce kupić do tej kwoty i ciężko. Ja jeszcze w tym roku kupiłem dwa ciągniki właśnie w tych pieniądzach ale miałem trochę szczęścia bo od znajomych

 Miałeś chyba szczęście że znajomi cen nie znali ,lub nikt na olx o sprzedaży nie wiedział  . Po komisach stoją ,ale chcąc sobie dobrać to już nie tego .

te co stoją to już korzenie po puszczały...


igor10246 napisał:

rzeczywiście, walnąłem się, mam takiego do wyrwania za ok 50 z turem, tuzem i womem, ale na razie nie mam gotówki żeby zrobić tą wymiankę za mojego ihc

to narpierw wyrwij a za tą 311 to cena bardzo rozsądna jak sprawny bez niespodzianek


szymon09875 napisał:

To samo ostatnio stwierdziłem, latem czy jesienią było więcej. Teraz albo nie sprzedają albo cena ogłoszeń odstrasza i mniej ludzi wystawia...

nikt nie wystawia bo nie ma na co wymienić a i czasy nie pewne bo można umoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
jasiuhonda napisał:

Wybór jest gorszy jak jeszcze rok temu. Szwagier chce kupić do tej kwoty i ciężko. Ja jeszcze w tym roku kupiłem dwa ciągniki właśnie w tych pieniądzach ale miałem trochę szczęścia bo od znajomych

dopiero 3 styczeń a ten juz dwa ciagniki kupil 😱.


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
1 godzinę temu, igor10246 napisał:

rzeczywiście, walnąłem się, mam takiego do wyrwania za ok 50 z turem, tuzem i womem, ale na razie nie mam gotówki żeby zrobić tą wymiankę za mojego ihc

Jakie masz to ihc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, slawek74 napisał:

to narpierw wyrwij a za tą 311 to cena bardzo rozsądna jak sprawny bez niespodzianek

 

 

 

nie mam tyle gotówki a w banki nie chcę się bawić, jeszcze mam ojca co stoi na demną i nie pozwala za dużo kupować bo jak on to mówi kupił bym sprzęt na 100 ha, a ogarniam 25-30 

1 godzinę temu, migacz napisał:

Jakie masz to ihc.

955, ciągnik bardzo fajny, istny dzik, ale jak mam mu z przodu dołożyć tuz i wom ( ok 10tys) i jeszcze dołożyć tura ( 10-15tys) to i z przodu opony by się przydało zmienić ( 5-6tys) to wolę sprzedać i dołożyć podobną kwotę i mieć to wszystko w pakiecie fabrycznie, a może bym jeszcze tą kosiarkę przednią z którą robił wyrwał w dobrej kasie ( krone 2,8) 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiuhonda    65
1 godzinę temu, robi57362 napisał:

dopiero 3 styczeń a ten juz dwa ciagniki kupil 😱.

Nie no w zeszłym roku😀 jeszcze nie doszedłem do siebie po sylwestrze 🍸

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
14 minut temu, jahooo napisał:

 

obraz.png

Cena może i atrakcyjna, ale to stary model, z nieudanym silnikiem. Raczej ciężko będzie znaleźć kupca


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mecha napisał:

Panowie warto bardzo cały komplet jak potrzebna sama tarcza i nigdzie nie idzie kupić bez? Komplet 1500-1700 https://polagriparts.pl/pl/uklad-hamulcowy/80211-tarcza-hamulcowa-zetor-forterra-16225059.html

Na allegro zamiennik sama tarcza 620.

A dzwoniłeś do Kalisza do zetora lub agrozeto lub tzm Kalisz mogą mieć taniej  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
29 minut temu, migacz napisał:

@igor10246 a ile ty za tego statka chcesz wziąć

jak by był super to bym chciał 35, jak wyżej opony z przodu już końcówka, i kabina w stanie średnim ( fotel do remontu, tapicerka ( dół jest zrobiony, góry nie ma kiedy zrobić) i tzw car detailing) mechanicznie wszystko ciągnie jak trza, chciałbym 30 do lekkiej negocjacji, skrzynia 30 ( google pokazuje 34/35)  na dzień dobry wymieniłem wszystkie filtry, oleje, zrobiłem płukankę silnika, i cieknie z pokrywy zaworów ale to będę w  najbliższym czasie robił 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230
49 minut temu, mariuszd93 napisał:

Cena może i atrakcyjna, ale to stary model, z nieudanym silnikiem. Raczej ciężko będzie znaleźć kupca

Nie udany silnik a ze 40 lat w polu robił ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj