superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

stempos1980    7905
16 minut temu, mf362 napisał:

Mam na oku pług Röwer 3 skibowy jak z częściami do tego wynalazku ? Podobno ładnie kryje

Najlepiej jak byś miał numer chociażby odkładnicy to byś zobaczył

 

Edytowano przez stempos1980
Poprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

https://www.olx.pl/d/oferta/massey-ferguson-698-CID757-IDMx3L0.html ktoś oglądał ten ciagnik ? na co zwracać szczególnie uwage?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Na grupir na Facebooku fani ihc i tak same dobre opinie

Tylko tanio się nie kupi takiego sprawnego sprzętu @migacz

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12191
robi57362 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/massey-ferguson-698-CID757-IDMx3L0.html ktoś oglądał ten ciagnik ? na co zwracać szczególnie uwage?

jest sens zwracać uwagę na taki duży bez 4x4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
slawek74 napisał:

robi57362 napisał:

https://www.olx.pl/d/oferta/massey-ferguson-698-CID757-IDMx3L0.html ktoś oglądał ten ciagnik ? na co zwracać szczególnie uwage?

jest sens zwracać uwagę na taki duży bez 4x4 ?

nie moge sie zdecydować co kupic miał byc case 51xx albo renault xxx.54 ale tak sie zastanawiam czy pchać sie teraz jak tak podrożały a taki ferdek bez przodka do prasy kosiarki i przyczep nie byl by zly i tani i w razie awari mtz by go mógł zastąpić


sens jest taki ze 2 wd nie sa tak wytluczone


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
2 minuty temu, robi57362 napisał:

nie moge sie zdecydować co kupic miał byc case 51xx albo renault xxx.54

O ile znajdziesz cokolwiek zdatnego do kupna 

@PRIMO już z dwa lata szuka i dalej w konia robi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
slawek74 napisał:

niby tak a jednak nie czasem i w prasie czy kosiarce potrzebne 4x4

wiem o tym dosyć dobrze ze mam większość łąk torfowych to mtz zwykle ciagam prase bez napedu bo mocno darn rwie


bratrolnika napisał:

2 minuty temu, robi57362 napisał:

nie moge sie zdecydować co kupic miał byc case 51xx albo renault xxx.54

O ile znajdziesz cokolwiek zdatnego do kupna 

@PRIMO już z dwa lata szuka i dalej w konia robi

do tak chce kupić byl case 5150 za 50 pare tys w nienaruszonym stanie wyglądał zle ale wszystko sprawne gdyby byl to 40 wziol bym go a tak odpuscilem za dzień czasu znikl


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
55 minut temu, mf362 napisał:

Na grupir na Facebooku fani ihc i tak same dobre opinie

Tylko tanio się nie kupi takiego sprawnego sprzętu @migacz

Niby cena na niego 33. To chyba nie za drogo

Na razie ciemno przy turze ale tyle dałem radę zrobić fotek. Resztę w poniedziałek to co przy traktorze jest wrzucę.

IMG_20220101_180522.jpg

IMG_20220101_180541.jpg

IMG_20220101_180459.jpg

Powiem tylko że masywny jak nie wiem. I dźwignie 1800 bo tyle jest wg oznaczenia.

Edytowano przez migacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233
29 minut temu, migacz napisał:

Niby cena na niego 33. To chyba nie za drogo

Na razie ciemno przy turze ale tyle dałem radę zrobić fotek. Resztę w poniedziałek to co przy traktorze jest wrzucę.

IMG_20220101_180522.jpg

IMG_20220101_180541.jpg

IMG_20220101_180459.jpg

Powiem tylko że masywny jak nie wiem. I dźwignie 1800 bo tyle jest wg oznaczenia.

za co to 33 ? bo nie załapałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4256

Pamiętacie mój problem z płytami? Otóż okazało się, że ojciec jednak dokładnie wyliczył ile potrzeba i została tylko jedna. Czyli wygląda na to, że bohatersko pokonałem problem, który sam sobie stworzyłem. Chyba pora pomyśleć o karierze polityka 😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317
11 minut temu, jahooo napisał:

za co to 33 ? bo nie załapałem

Za case którego fotę wrzucałem wcześniej. Na niego chce ta 80tke wymienić lub jemu podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Jak wszystko oki to cena atrakcyjna

Bo potrafią chodzić po dużo drożej . I jeszcze porządny tur.

Pasowało by dobrze sprawdzić działanie pół biegu / żółw zająć.

1 godzinę temu, robi57362 napisał:

nie moge sie zdecydować co kupic miał byc case 51xx albo renault xxx.54 ale tak sie zastanawiam czy pchać sie teraz jak tak podrożały a taki ferdek bez przodka do prasy kosiarki i przyczep nie byl by zly i tani i w razie awari mtz by go mógł zastąpić

 

sens jest taki ze 2 wd nie sa tak wytluczone

A seri 26xx w dobrym stanie można wyrwać za 24/6 tys duże bydle 4x2

Nie myślałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

@jahooo nie wiem ile za takiego tura bez osprzętu. U mnie paru handlarzy jest więc muszę podjechać i popytać.

@mf362 tur nie jest od kompletu. To mój od 80tki i myślę go sprzedać osobno bez traktora i potem traktor osobno. Co do półbiegu chyba nic nie ma bo gość pisał że skrzynia mechaniczna 8/4. W zeszłym roku robił uszczelkę pod głowicą, tuleje i tłoki a w tym pompa wody i oleju silnikowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

O to zwykła skrzynia , pytanie czy biegów wystarczy . Do pracy .

Dobrze musisz go zbadać , po remoncie i wymalowany to zapewne dużo przepracował w swoim życiu że trzeba było remonty robić. Żebyś na minę się nie naciął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

W 80tce tyle samo było. Miałoby to głównie albo z nawozem albo z ciężkimi bronami latać i do tego ciągać opryskiwacz 1500l na kołach. Czasem przyczepa 6t z ziarnem lub 4,5t wywrócić z gnojem. Wszystkie pola w 1 miejscowości.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358
mf362 napisał:

1 godzinę temu, robi57362 napisał: nie moge sie zdecydować co kupic miał byc case 51xx albo renault xxx.54 ale tak sie zastanawiam czy pchać sie teraz jak tak podrożały a taki ferdek bez przodka do prasy kosiarki i przyczep nie byl by zly i tani i w razie awari mtz by go mógł zastąpić   sens jest taki ze 2 wd nie sa tak wytluczone A seri 26xx w dobrym stanie można wyrwać za 24/6 tys duże bydle 4x2 Nie myślałeś ?

a no właśnie duze bydle plan mam taki albo cos trafie cywilizowanego z case albo renault takie jak pisałem wyżej i zostanie na dluzej albo kupię coś taniego bez napędu aby pomóc mtz-towi i w razie czego dokończyć robotę

  • Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj