Polecane posty

mysza103    2463
3 godziny temu, zajac1 napisał:

Panowie jak ustawie rozsiewacz do wysiewu Ultry 8 tak samo jak pod Polifoske 6 to będzie dobrze? 

Ustaw tak jak siałeś polifoske , wysiej jakiś kawałek żebyś miał porównanie ile wysiewałeś polifoski . Jak będą jakieś różnice to skoryguj w jedną lub w drugą stronę .

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Jaka cena brutto rsm 32 ? mam możliwość odsprzedania 5t i nie wiem po ile liczyć teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

JaraMila  7 20 28 1660 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293
Zefir napisał:

Jaka cena brutto rsm 32 ? mam możliwość odsprzedania 5t i nie wiem po ile liczyć teraz

zorientuj sie w pobliskich składach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

ostatnio widziałem w nurcie 1050 netto za rsm32


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Ciekawie dzisiaj z czystej ciekawości zadzwoniłem do Agroloku po ile saletra loco dolnyslask pani 1500 zł brutto!!!

W mojej okolicy niektórzy małorolni  nawet azotu nie mają na podwórku. Rolnicy koszący 1-3 ton żyta które sprzedawali w żniwa  po 540 zł brutto. Obstawiam że nawozu już w tym roku u nich nie zobacze 🙊

OSadkowski cebulski rsm 32 1040 netto cena ze wtorku .

Ciekawa sytuacja może być w czerwcu jak każdy będzie chciał kupić tani azot a tam cena 1300 netto za saletre, coś mam takie wrażenie ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

Grupa azoty załapała że płody rolne do góry to się obłowią, co się dziwicie że azot będzie drogi kontrakty na rzepak podpisywane teraz około 1900 netto ! trzeba było brać na dwa lata kto ma kasę chociaż npk bo na jesień arcy pewne będzie polifoska 1700zł


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    171

na dziś w lokalnym składzie

mocznik 1900 brutto

saletra 1350

saletrzak 1150

dap import 2140

polifoska 6 1750

sól 1400

korn kali 1260

Edytowano przez Dream1990
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411

Dzisiaj zamówiona sól potasowa 24t cena 1120 netto dawno w tak niskiej cenie soli nie kupowałem. Zakup mocznika wstrzymuje pójdzie na kukurydzę pogłównie. Mam nadzieję że w czerwcu cena zjedzie do dołu. Najbardziej zaboli zakup 18-46NP bo drogi.

Edytowano przez czareczek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
47 minut temu, czareczek85 napisał:

Dzisiaj zamówiona sól potasowa 24t cena 1120 netto dawno w tak niskiej cenie soli nie kupowałem. Zakup mocznika wstrzymuje pójdzie na kukurydzę pogłównie. Mam nadzieję że w czerwcu cena zjedzie do dołu. Najbardziej zaboli zakup 18-46NP bo drogi.

Totalna głupota, pogłównie to w powietrze pójdzie duża część. Kup saletrzak/superstart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19796
8 godzin temu, mtz55 napisał:

Ciekawie dzisiaj z czystej ciekawości zadzwoniłem do Agroloku po ile saletra loco dolnyslask pani 1500 zł brutto!!!

 🙊

Ta sama firma w województwie warmińsko mazurskim za saletrę wola 1350brutto

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikusss    199

Kupowałem cement paletowo i w jednym składzie ten sam tona 470a w innych po 600i tam też leży sobie saletra amonowa pulan po uwaga 1180tona brutto a wszędzie w okolicy po 1300-1380 pytam czemu taka cena facet mówi wystarczy mi zarobku po 400zł na tonie zapasy zrobił całego placu w lipcu  w sumie zostało tego może z 30ton ale mówi lepiej troszkę mniej i sprzedać nic trzymać na placu i patrzeć

Edytowano przez Dzikusss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Nie wprowadzaj w błąd. Skoro ma 400 zarobku na tonie przy cenie 1180 brutto, to w lipcu saletra musiałaby kosztować 690 netto, a takiej ceny na pewno nie było...

No ale niech każdy wierzy w co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888
45 minut temu, Peron napisał:

Nie wprowadzaj w błąd. Skoro ma 400 zarobku na tonie przy cenie 1180 brutto, to w lipcu saletra musiałaby kosztować 690 netto, a takiej ceny na pewno nie było...

No ale niech każdy wierzy w co chce...

moze nie aż tak, ale coś jest na rzeczy. W czerwcu kupiłem rsm32 po 700zł dziś jest po 1050 netto - 50% :)

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    171
7 minut temu, skywalker89 napisał:

Może 40zl na czysciocha...

Za 40 zł to by palcem nie ruszył. Te moczniki kupione latem po 1200 lub niżej teraz pchają za 1800 i więcej. 600 zł* 24t = 14 tys. 

Tylko co w przyszłym sezonie będzie tego nikt nie wie, jak ze zbożami i rzepakiem :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25719

Zawiozłem dwa mauzery na rsm, bo tyle mi braknie na n2 . Cena już 1140brutto.

Siarczan magnezu siedmiowodny Caldena 30zł/25kg

Mocznik już 1760, nowa dostawa 1880 w workach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Mocznik już 1760, nowa dostawa 1880 w workach.

to jak darmo, u mnie trzy tygodnie temu 1930 zł tona brt w bigach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968

ja zrobiłem interes miesiac temu na lokalnym oszuście hamdlarzu kupilem mocznik po 1300 brutto jescze jaki byl zadowolony ze mu wszystko zabrałem..


"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3888

uważaj żeby oszust nie zrobił ci koło tylka, bo żeby kogoś nazywać oszustem musisz mieć wyrok z sądu

  • Thanks 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    968
u nas byl taki ksiądz i nazywał sie Oszust masz racje dzisiaj udupic mozna każdego widać jak sąsiedzi miedzy siba sie żrą jeden drugiego nagrywa telefonem..

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Peron napisał:

Nie wprowadzaj w błąd. Skoro ma 400 zarobku na tonie przy cenie 1180 brutto, to w lipcu saletra musiałaby kosztować 690 netto, a takiej ceny na pewno nie było...

No ale niech każdy wierzy w co chce...

można było dostać przy całym samochodzie ok 750 neto,a przy większej parti mógł dostać taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73
Przed chwilą, MarekUA napisał:

u nas byl taki ksiądz i nazywał sie Oszust masz racje dzisiaj udupic mozna każdego widać jak sąsiedzi miedzy siba sie żrą jeden drugiego nagrywa telefonem..

Latem siedzi sąsiadka najebana na ławce i mówi o ten z lasu pojechał na co jemu te drzewo drugi gnoj powiózł a ona po co jemu tyle tych byków itd przyszła zima a u niej już Jabłonki za chałupa się kończą.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj