Polecane posty

yacenty    3828

Jakie są aktualnie ceny nawozów i w jakich powiatach?

Zapraszamy do dyskusji.

  • Like 3

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    247

Agrolok dwa dni przed nowym rokiem oferował NPK(S) Piast 8-19-29-3 1413zł brutto przy 14 tonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    305

Ja nie polecam Piasta więcej u mnie nie zawita. Kizeryt 1350 brutto w big powiat Krasnostawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828

u mnie tak samo z Kizerytem


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    247
PanPawel napisał:

Ja nie polecam Piasta więcej u mnie nie zawita. Kizeryt 1350 brutto w big powiat Krasnostawski

Czemu nie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    305

Ja raz się polasilem ze względu na cenę ale jak mi się rozsypalo na ziemię trochę z big baga to z pół roku leżało i się nie chciało rozpuścić. Przed nowym rokiem kizeryt był u mnie po 1250 ale nie było oczywiście jak brałem cały nawóz i niestety trzeba było kupić po 1350. Szkoda że cena pszenicy tak nie skacze w górę tylko po 10 zł jak już zdrożeje. 

Edytowano przez PanPawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2338

 a co myslicie o agrolokowskim  siarczanie magnezu?  elplon profit bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.01.2021 o 17:06, masa24 napisał:

 a co myslicie o agrolokowskim  siarczanie magnezu?  elplon profit bodajze

Poszukaj na forum informacji. Ma mniej magnezu i siarki od oryginalnego kizerytu i ma rozpuszczaność w wodzie 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    149
2 godziny temu, kierowiec napisał:

https://www.phosagro.com/production/fertilizer/7086/ Lokalny dystrybutor posiada taki o to nawóz, teoretycznie odpowiednik ultry 8 też od phosagro lecz z innych złóż i pakowany na Rosję, BB bodajże 800 i 1000 kg, posiadał ktoś taki, jak z rozpuszczalnością? Darować sobie ? 1500 brutto tona.

Teoretycznie to to samo, a złoża rosyjskie które by nie były to są ok.

Jeśli to nie jest jakaś podróba to ja bym śmiało brał(sam bym wziął z 12 ton w tej cenie)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lassie    121

Wczoraj przyjechał gruby mocznik z Puław po prawie półtora miesiąca oczekiwania cena 1200 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19450
1 godzinę temu, hardkor113 napisał:

siarczan magnezu z siarkpolu 635 netto dobra cena?

Na teraz tak,są już ponad 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj