kierowiec

Members
 • Ilość treści

  631
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

112 Excellent

2 obserwujących

O kierowiec

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

4109 wyświetleń profilu
 1. Orientuje się ktokolwiek jak sytuacja w AgroComplex Morszków? Przetwórstwo kazeiny, z tego co kojarzę budują zakład produkcyjny w Sokołowie.
 2. Osm Kosów Lacki obniżka 5 gr od marca masakra, jakby jeszcze mieli z czego.
 3. Do mnie też dzwonili dlaczego nie ma oświadczeń, oznajmiłem że potwierdzenie znajdą w zdjęciach i wielkie zdziwienie, bo praktycznie nikt nie wysyłał.
 4. Działa 22% z upraw, z hodowlą 6,5 % wschodnie mazowsze, śmieszne.
 5. OSM Kosów Lacki, powyżej 10 tyś l 4,24 tł, 3,39 białko, 1,95 zł brutto, za grudzień Marne +5 gr.
 6. Szukam odmiany QQ na ziarno, które zostanie zjedzone przez bydło. Skłaniać się ku flintowi (skrobia szklista) dedykowana bardziej dla bydła czy dentowi który radzi sobie dużo lepiej w okresach suszy i można liczyć na godziwy plon. Ktoś może przedstawić porównanie jak bardzo te 2 rodzaje ziarna mają wpływ na bydło i czy siew flintów zrekompensuje niższy plon oraz droższy koszt suszenia ?
 7. Miałem mas 306p wilgotność około 28% gdzie inne denty z trochę niższym fao 25%, ale za to 306P 2 tony więcej od innych. Cięte pół października wschodnie mazowsze.
 8. Orientuje się ktoś czy wystarczy zrobienie zdjęcia np 5 sztukom na raz czy każde zwierzę musi mieć zdjęcie indywidualne z widocznym nr kolczyka ?
 9. Jest jeszcze ktoś kto nie dostał dopłaty do wypasu ?
 10. Kupię prasę Br6090/ Case ih Rb 344, posiada ktoś sprawdzony taki model na sprzedaż ?
 11. Czy wyjaśniona jest już sprawa utrzymywania bydła mlecznego na ściółce w oborze uwięziowej ? Czy ta płatność kwalifikuje się tylko do obór wolnostanowiskowych? I jak wygląda czas utrzymywania sztuki, wystarczy miesiąc od złożenia płatności czy taką sztukę trzeba trzymać do 15 marca 2024 ?
 12. Właśnie mnie to dziwi, w E-wniosku można zaznaczyć możliwość ubiegania się w przypadku krów utrzymywanych na uwięzi a następnie - Wypas, ściółka. Odnośnie Opasów 4-18 miesięcy doczytałem się że warunkiem musi być utrzymywanie na luzie. Więc czekamy na rozporządzenie, dzięki.
 13. Odnośnie dobrostanu zwierząt. Krowy mleczne utrzymywane na uwięzi o legowiskach standardowych dyskwalifikują dopłatę do utrzymywania na ściółce? Potwierdzenie tej praktyki realizowane jest przez aplikację i trzeba zrobić zdjęcie każdej sztuki czy wystarczy grupowo ?
 14. Dzięki za pomysł. Wysiew do 1 października więc w przypadku kukurydzy kiszonkowej powinienem się wyrobić. 2 gatunki roślin czyli wystarczy mix owsa i jęczmienia jarego ?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj