danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

jarecki    3274

na początku szczepień ilość dawek była ograniczona ,teraz  byc może jest wiecej dawek szczepionki to bardziej już powszechnie szczepią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1294

 

 

Robert Kropiwnicki  / autor: fratria

https://wpolityce.pl/polityka/547892-tak-kropiwnicki-dorobil-sie-w-samorzadowej-spolce

przebija obajtka ładnie musiał kraść żeby kupić tyle mieszkań 

 

 

Inwestor Kropiwnicki tłumaczy skąd wziął kasę na 9 mieszkań. „Pracowałem, żeby rozwijać region”

https://niezalezna.pl/391571-inwestor-kropiwnicki-tlumaczy-skad-wzial-kase-na-9-mieszkan-pracowalem-zeby-rozwijac-region

pasowało by sobie na nim po używać tak jak po obajtku 

 

 

Edytowano przez Mariusz2903
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Komu ukradł?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

chyba obajtkowi 🤣.

przeciez to odgrzewany kotlet-podobnie jak sprawa okradania wujkow. od wielu lat jego oswiadczenia majatkowe sa jawne.

maja poczucie humoru

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/piotrowicz-stronniczy-przez-czlonkostwo-w-pzpr-tak-uwaza-kpp/dx5lpkj,79cfc278

  jakiej parti ta pani byla dzialaczka i czemu od razu zgadujecie ze pis-u ???

 

https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/zakopane-ruszyl-proces-wlascicielki-willi-tatarzanka-pobila-swoich-gosci/fgtvt3r,79cfc278

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1953

Jeden gościu to ma umowę na szczepienia chyba Topmed się to nazywa tylko mu zrobili psikusa z tymi szczepionkami to sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Pani prezes Przyłebska oprócz tego że działała w socjalistycznym zwiazku studentów to jeszcze na dodatek tatusia komucha miała. Dziwne ze to PISiakom nie przeszkadzaO.o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

A najfajniejsze jest to ze dokładnie takie same rzeczy wytykają drugiej stronie i określają mianem dyskwalifikującego.  Niestety lud jest na tyle ciemny ze TVPis musi im mówić co maja mysleć bo jak widzą taką Przyłebska to sami mają zbyt mało sił intelektualnych by samemu ocenić że coś jest nie teges.

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Ulman napisał:

Niestety lud jest na tyle ciemny

tak się zastanawiam. czy Ty nie jesteś tym ludem? za kogo właściwie się uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@jacus zapisałeś się na szczepienie?

Edytowano przez pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
45 minut temu, Ulman napisał:

Pani prezes Przyłebska oprócz tego że działała w socjalistycznym zwiazku studentów to jeszcze na dodatek tatusia komucha miała. Dziwne ze to PISiakom nie przeszkadzaO.o

Większa  radość  z  jednego  nawróconego  niż  z 99  sprawiedliwych 

175471447_2851290345123799_2117476511596

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Tiaaaaa, PISowiec usprawiedliwi najgorszego szmaciarza pod warunkiem ze będzie on nalezeć do PISowskiej sekty


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3163
5 godzin temu, dsbh napisał:

@Ywa utrzymuje w tajemnicy produkcje ziemniaków, także nie licz na to, że Ci zdradzi co wielcy tego świata zamierzają :P.

babka mówiła - "sadzą dużo kartofli, wojna będzie"
no ale nad miarę bylo tego nasadzone w ub r  tak że w tym ci co powywożą na kompost nadprodukcję raczej "przedwojennych ilości" już nie powtórzą.

no chyba że jeszcze działa ... bo tych ub rocznych sezon się nie zakończył, jeszcze tak do czerwca
no kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy_siac    0
1 godzinę temu, Ulman napisał:

 Dziwne ze to PISiakom nie przeszkadzaO.o

PiSiakom nie przeszkadza, bo to ich prawdziwa natura. Dziś to już widać jak na dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6441
1 godzinę temu, Ulman napisał:

Pani prezes Przyłebska oprócz tego że działała w socjalistycznym zwiazku studentów to jeszcze na dodatek tatusia komucha miała. Dziwne ze to PISiakom nie przeszkadzaO.o

Czy aby nie powinna wstydzić się za tatusia?😂 

11 minut temu, dysydent napisał:

babka mówiła - "sadzą dużo kartofli, wojna będzie"

Sąsiad ostatnio zdradził mi że on też w tym roku dużo ziemniaków sadzi i dodał. "Nie wiem po co sadzę ale dużo sadzę".😂 Czyli pewnie wojna.

28 minut temu, Denwer napisał:

176076405_2878997275651355_6389179314924

Ciekawe czy Trump porozliczał się już z Polakami których zatrudniał, bo ponoć opinii "ludzkiego pana" to on nie miał.🤣

42 minuty temu, Denwer napisał:

Większa  radość  z  jednego  nawróconego  niż  z 99  sprawiedliwych 

Jakie nawrócenie? Jakby komuna się nie skończyła to pewnie już byłaby szychą w PZPR.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
49 minut temu, dysydent napisał:

babka mówiła - "sadzą dużo kartofli, wojna będzie"
no ale nad miarę bylo tego nasadzone w ub r  tak że w tym ci co powywożą na kompost nadprodukcję raczej "przedwojennych ilości" już nie powtórzą.

spokojnie , jeszcze młodych kartofli  nie ma a putin też ostatniego słowanie powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurczę dopinałam program. A, że był taki popyt, że ledwie workować nadążałam na bieżąco to wiesz; a propaganda faktycznie robi swoje.

Tak naprawdę  kilka lat temu zastanawiałam się nad maryśką; rodzina byłaby dumna, ludzie szczęśliwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj