danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dsbh    1275

Nie krytykuje Kościoła ale Rydzyk chyba już osiągnął wiek emerytalny i dziwne że nie chce przejść na emeryturę. Poza tym kościół mógłby sam utrzymać radio i telewizję z ofiar darczyńców, tacy ale widocznie obecna sytuacja mu odpowiada.

Dnia 8.05.2021 o 21:01, dysydent napisał:

ale cała pojemność czy tylko coś ponad 2TB? też nie pamiętam ile dokładnie ale i u mnie xpek widział i cztero i ośmioterabajtowy dysk ale tylko te 2TB.
A no rzeczywiście są dyski które własnym kontrolerem udostępniają całą swoją przestrzeń i ponad ten limit ale to zależy od dysku a które to to już tyle się nie zagłębialem
sam czasem używam xpeka bo są stare aplikacje o funkcjach dawno w nowszych wersjach win poblokowanych lub niedostępnych lub dla xp freeware a dalej juz komercyjne i bez dalszych szczegółów  ale umiejętne wykorzystanie starych systemow bliższych niższym poziomom programistyki może być zabójczo niebezpieczne dla przekombinowanych nowocześniejszych systemów.
Oczywiście tu prym wiodą systemy uniksowe i niekoniecznie tylko Linux ale tyko spod xpeka jestem w stanie zrootować nawet najnowsze androidy bo na nowsze win jeśli są aplikacje to albo płatne albo zasyfione czort wie czym.  Pewnie i uniksy na to pozwalają ale tych aż tak nie znam  zatem czy to XP czy nawet starszy win98 bywają przydatne i to nader często ;)

to nieprawda że istnieją bezpieczne i pewne aplikacje lub systemy bo programista najczęściej cieszy się że mu w ogóle zadziala i się nie wywali po kilkuminutowym użytkowaniu a już najciekawsze gdy uda się pod xpekiem wgrać sterowniki do intel managment engine w nowszych chipsetach  (2008+ czyli chyba od drugiej gen proc. intel core czyli C2Duo)... ale to już grubo po za tematem informatycznych porad a bliżej polityki szpiegowskiej.
Kiedyś Daniela Rakowieckiego linkowalem i gdzieś w ktorymś odcinku gdzieś sprzed ok pół roku... ale nie chce mi się szukać bo On akurat tylko o teoretycznych możliwościach mówił jako elektronik. Programistyczne są o wiele ciekawsze
 

Cała pojemność jest widoczna w XP. Podłączyłem inny dysk z XP do obecnej 7 i tylko uruchamia XP-ka. Instalowałem przy odpiętym dysku z 7. Czyli muszę spróbować jeszcze odnowa zainstalować chyba XP i później 7 razem jednym ciągiem ale to już w przyszłości jak posprzątam bałagan na 7-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
14 minut temu, dsbh napisał:

Nie krytykuje Kościoła ale Rydzyk chyba już osiągnął wiek emerytalny i dziwne że nie chce przejść na emeryturę.

czy to źle ma,żeby iść na emeryturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

patrzac na numer strony to raczej o szatanie nalezaloby pisac 🤣.

akurat dzisiaj widzialem mlodego ksiedza z naszej parafii, zamiast go ogonem pogonic to mu powiedzialem "pochwalony " chyba lucyfer mi wybaczy...on ma w szkole podstawowej przesrane-na lekcjach religii w 8b prawie wszyscy maja blyskawice w awatarze. ale probosz wlasnie przyslal wiadomosc ze wszyscy  chetni moga przystapic do sakramentu pozegnania z kosciolem -w czerwcu ma byc..

1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

 

ZDU4YmQydSU0Vi9efgJ4MHcOewQ4W3ZmIBZjT35KanQtBWFdfh8zKDBGPB0-Vz02IEQ4GiFXKih6VSkEfg9razFdKh09GCNrMFk7CDVWbHBlATxZMk93dGwDOEBlTWgmeFY_XjRUPiZjBz1YaRs-djYAexA

https://parenting.pl/prezenty-komunijne-od-o-rydzyka-za-kilkaset-zlotych

WP wyśmiewa prezenty komunijne od o.rydzyka codzienne ataki na redemptoryste mają obrzydzić kościół katolicki polakom

 

 

 

 

 

 

przypomnial mi sie taki jeden ciesla z izraela co przekupniow przeganial ale to bylo prawie 2000 lat temu , 

1 godzinę temu, akooo napisał:

Ale się uczepiliście tego o Rydzyka. Co on wam złego zrobił przecież media które stworzył utrzymywane są z DOBROWOLNYCH datków.

zartujesz ?? czy nie wiesz ile milionow dostaje od panstwa... pare dni temu bylo zestawienie ile poplynelo z rzadu za ostatnie lata

56 minut temu, akooo napisał:

@Mariusz2903  Ja nie miałem ciebie na myśli. Szczują najwięcej ci co z KK mają najmniej wspólnego i z przykazaniami.

a kosciol ile ma wspolnego z przykazaniami ??????? oczywiscie nie caly ale oprocz ciemnego ludu wszyscy widza jak wyglada teoria a jak praktyka koscielna.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588
7 godzin temu, mikad napisał:

Nie za długi czas bo Pańskie i Żydowskie nie przepadnie Reforma Rolna Komunistyczna była nie legalna i nie dokończona nie uzyskała mocy Prawa .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

wedlug planow kolektywizacja unijna zacznie se za 2 lata- kazdy kto pracuje a mam male gospodarstwo nie dostanie doplat.. i wtedy nagle gospodarstwa urosna niespotykanie ,moje ze 2 razy..

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

taa  w holandi gospodarstwa 50 ha ai rolnicy pracuja na etatach lub dodatkowa działalność to i im zabiorą dopłaty , bez paniki .

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

tak właśnie słucham Panoramy i tak sobie myślę że szczęśliwcem jestem że mieszkam tu i teraz. znaczy w Polsce.

wiecie że Polacy jadą specjalnie z Niemiec żeby u nas szczepionkę przyjąć? no i w ogóle świetnie się dzieje.   

jeszcze tylko byki mogły by zdrożeć i normalnie raj na ziemi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7588
4 minuty temu, jacus napisał:

wedlug planow kolektywizacja unijna zacznie se za 2 lata- kazdy kto pracuje a mam male gospodarstwo nie dostanie doplat.. i wtedy nagle gospodarstwa urosna niespotykanie ,moje ze 2 razy..

Uważaj bo obrabiasz ziemię Pana jakiegoś Dziedzica a potomkowie mają Akta prawne na ta ziemie  żeby gospodarstwo nie pomniejszyło się 2 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

HISTORIA HISTERII, HISTERIA HISTORII. ZACHÓD JUŻ NIE KOCHA UCHODŹCÓW?

Udostępnij

Po sześciu latach ubliżania od faszystów, ksenofobów i "exitowców" nagle okazuje się, że rację mieli ci, którzy twierdzili, iż przyjmowanie przez Europę imigrantów bez ładu i składu nie służy ani nam, ani im. Ale nie liczcie na to, że ktoś zrezygnuje albo powie "sorry". Politycy przecież wiedzą, że ludzie pod wpływem emocji mają pamięć komara. Tylko z reguły żyją trochę dłużej, więc częściej zapominają.

Uchodźcy na Lesbos /AFP
Uchodźcy na Lesbos /AFP

 

Nienawiść, fascynacja, strach, pożądanie - co jest najbardziej chodliwą emocją, której używają macherzy dzisiejszej światowej polityki, by pozyskać głosy mas, które uprawniają do wszechwładzy? Moim zdaniem jednym z najsilniejszych żywiołów jest histeria. Wywołanie solidnej histerii to jak dziesiątka na strzelnicy w lunaparku, kto trafi, zgarnia największego pluszowego misia. 

 

Pamiętacie lata 2014-2015? Posła Michała Szczerbę z plakatem "uchodźcy zapraszamy!". I Donalda Tuska, świeżo upieczonego "prezydenta Europy" mówiącego, że jak nie przyjmiemy owych "uchodźców" to poniesiemy surowe konsekwencje? I niemiecką kanclerz stroskaną brakiem solidarności, przestrzegania zasad europejskiego solidaryzmu, subsydialności, czy czego tam jeszcze, przez nowe kraje UE, które nie chciały dzielić się ze starymi krajami UE, nowym wyzwaniem w postaci przyjmowania kwotowo przyznawanych przyjezdnych z nie do końca określonych części świata? Przecież od tego zaczęła się nasza europejska niegrzeczność.

To był moment dramatyczny, to co w sztukach nazywa się momentem kulminacyjnym lub zwrotem akcji w filmach, w których zamieniliśmy się z pojętnego uczniaka w rozbrykanego, niepokornego ulicznika. To był ten przełom, kiedy zaczęto mówić o ukaraniu Polski i innych krajów Europy Środkowej za niedotrzymywanie, szczeniackie niezrozumienie wręcz, warunków traktatowych, które mówią, że mamy robić to, co nasi starsi bracia, bo oni wiedzą lepiej. I co? Po kilku latach zaczęło się od kanclerz Merkel, która po prostu przyznała, że popełniła błąd, a potem została po raz kolejny panią kanclerz.

Teraz, w tym tygodniu, Michel Barnier, główny negocjator w sprawie brexitu - tego brexitu, w wyniku którego nierozumiejący wspólnych zasad europejskich dzicy wyspiarze opuścili naszą wspólną Europę - stwierdził, że należy zawiesić imigrację na kilka lat. Nie dość tego, uznał, że należy przedyskutować dalsze funkcjonowanie strefy Schengen w jej obecnej formie, czyli powiedział coś, za co kiedyś z miejsca lądowało się w worku z faszystami, ksenofobami, a w najlepszym razie populistami, w przypadku których nawet posiadanie działającego konta na Facebooku jest sprawą budzącą poważne wątpliwości z perspektywy łady prawno-demokratycznego na świecie. 

Cóż więc się działo przed kilku laty? Mieliśmy do czynienia z przelotną histerią, tak jak wiosną mamy często do czynienia z przelotnymi deszczami i burzami? Zachodnich partnerów i ich krajowych wykonawców nie przekonywały fakty, że Polska jest krajem przyjmującym setki tysięcy Ukraińców, kształcącym ambitną młodzież z Białorusi, ale pozbawionym i nie chcącym napięć  rasowych. W ramach ówczesnego trendu, bezrefleksyjnie powtarzanych sloganów mieliśmy koniecznie przyjąć ludzi, którzy ani nie chcieli u nas mieszkać, ani nie byli często tym za kogo się podawali, ani często nawet nie pochodzili z krajów, z których mieli być, bo weryfikacja była zerowa. Wbrew temu, co nam wciskano.

A co pozostało po kilku latach, kiedy okazało się, że to my mieliśmy rację? Płaszcz się znalazł, ale niesmak pozostał, szczególnie że teraz już uchodźcy zachodnim mediom się znudzili, teraz mamy tematykę dżender, a jak ona się znudzi, zajmiemy się kwestią zwierząt i będziemy wprowadzać powszechny weganizm, a potem będziemy walczyć o nienaruszalność ekosfery Marsa, zapominając każdy z tematów, gdy tylko pojawi się kolejny. Pomogą nam artyści, seriale na platformach streamingowych i prasa. W końcu stan histerii potrafi uzależniać. Szczególnie że i druga strona - na miarę swoich skromnych środków - potrafi skutecznie go zapew

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1287
1 godzinę temu, jacus napisał:

patrzac na numer strony to raczej o szatanie nalezaloby pisac 🤣.

akurat dzisiaj widzialem mlodego ksiedza z naszej parafii, zamiast go ogonem pogonic to mu powiedzialem "pochwalony " chyba lucyfer mi wybaczy...on ma w szkole podstawowej przesrane-na lekcjach religii w 8b prawie wszyscy maja blyskawice w awatarze. ale probosz wlasnie przyslal wiadomosc ze wszyscy  chetni moga przystapic do sakramentu pozegnania z kosciolem -w czerwcu ma byc..

przypomnial mi sie taki jeden ciesla z izraela co przekupniow przeganial ale to bylo prawie 2000 lat temu , 

zartujesz ?? czy nie wiesz ile milionow dostaje od panstwa... pare dni temu bylo zestawienie ile poplynelo z rzadu za ostatnie lata

a kosciol ile ma wspolnego z przykazaniami ??????? oczywiscie nie caly ale oprocz ciemnego ludu wszyscy widza jak wyglada teoria a jak praktyka koscielna.

to przecież ja wiem co wyprawiają księża mogę wymienić 10 złych rzeczy od ręki ale tu chodzi o wiarę nasi dziadowie z krzyżem w ręku walczyli o niepodległość nie raz kościół pomagał przetrwać zabory okupację no a teraz w czasie pokoju się rozpasa nie chodzę do kościoła dla księdza tylko dla wiary w boga dla odnowy duchowej dla mnie niedziela bez mszy św . to jak zwykły dzień tylko wolny od pracy 

Zdjęcie

 

16208167141d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d54a5afb743e8075cb2eea30be69fe4c.jpg

https://niezalezna.pl/394803-bedziesz-ko-pisowska-wisial-minister-pokazal-otrzymane-wiadomosci-po-wystepie-w-tvn24

to są prawdziwi polacy jakby kaczyński nie miał ochrony to by już dawno z nienawiści go zabili brawo tvn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Dobrze że fanatyków katolickich nie ma w takiej ilości jak islamskich bo mogliby reaktywować inkwizycję a wtedy stos płonął by gęsto.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
16 minut temu, Mariusz2903 napisał:

nie raz kościół pomagał przetrwać zabory

A nawet chwalił zaborców za rozbiory. I to ustami papieża. No i ta Targowica. 😂

21 minut temu, Mariusz2903 napisał:

jakby kaczyński nie miał ochrony to by już dawno z nienawiści go zabili

Oczywiście nie miałoby to nic wspólnego z całokształtem dokonań Pana Kaczyńskiego.🤣 Taka zwykła niczym nie spowodowana, czysta w swej naturze nienawiść. 😂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3139
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, dsbh napisał:

Nie krytykuje Kościoła ale Rydzyk chyba już osiągnął wiek emerytalny i dziwne że nie chce przejść na emeryturę. Poza tym kościół mógłby sam utrzymać radio i telewizję z ofiar darczyńców, tacy ale widocznie obecna sytuacja mu odpowiada.

Cała pojemność jest widoczna w XP. Podłączyłem inny dysk z XP do obecnej 7 i tylko uruchamia XP-ka. Instalowałem przy odpiętym dysku z 7. Czyli muszę spróbować jeszcze odnowa zainstalować chyba XP i później 7 razem jednym ciągiem ale to już w przyszłości jak posprzątam bałagan na 7-ce.

o Rydzyku już pisałem i bedzie ze mnie na ten temat a chcesz uruchamianie obu systemów np z pendrive-a to sobie zrób pena przy pomocy ... albo masz linka
https://docs.google.com/document/d/1ma76omHLxEK8yXd_2VKkB2xrLof-EfGnXAbywNndXOU/edit

to co prawda instrukcja jak windowsa z pena zainstalować ale można i llinuksa odpalić
pobierz jakiś Puppy linux np Xenial numeru nie pamiętam i tam jest w menu głównym grub 4 dos lub coś podobnego. Jest to automat do robienia boota na dysku i np na tym dysku z xp umieść grub a jak to  bardzo łatwo przy pomocy tej apki bo okienkowa tylko trzweba z tym podłączonym dyskiem z siódemką aby wykryło wszystkie systemy i odpowiednie wyprowadzenia w menu.lst porobiło. przy odpalaniu kompa powinno być menu wyboru systemów.
gdzieś miałem instrukcję jak i to zrobić ale - zabij mnie -  nie pamiętam gdzie.
jeśli nie pilne to filmik instruktażowy komu innemu obiecałem to i Tobie podlinkuję ale pierwej muszę go zrobić obs-em ale - sądzę że dojdziesz samodzielnie co i jak.
Ta apka ... no i popisałem
wszywają bo znów coś nie działa i ew później.... no chyba że wystarczy to

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
33 minuty temu, Mariusz2903 napisał:

to są prawdziwi polacy jakby kaczyński nie miał ochrony to by już dawno z nienawiści go zabili brawo tvn 

Ochrona Jarka to przedstawienie pod ciemną publikę które buduje syndrom oblężenia. W kazdej sekcie główny guru jest specjalnie chroniony.  Myślisz ze byłby jakikolwiek problem żeby ktoś mógł odwołać prezesa z tego swiata przed terminem? Raptem kilku chłopa blisko niego a z dalszej odległosci zupełnie nie chroniony.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1287

Zdjęcie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16208388571d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372ad16859811b15e9c11a309caf6972784.jpg

 

     https://niezalezna.pl/394922-upadek-borysa-budki-platforma-obywatelska-poszuka-nowego-sternika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16208167141d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d54a5afb743e8075cb2eea30be69fe4c.jpg

https://niezalezna.pl/394803-bedziesz-ko-pisowska-wisial-minister-pokazal-otrzymane-wiadomosci-po-wystepie-w-tvn24

to są prawdziwi polacy jakby kaczyński nie miał ochrony to by już dawno z nienawiści go zabili brawo tvn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409

Nienawiść trzeba pielęgnować aby wydała piękny owoc.😂 Ale "wyrwanie chwasta " już nie musi być wcale okraszone nienawiścią. Ot zrobił co musiał.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A w7 nie jest czasem na tyle uprzejmy aby sobie boota systemowym narzędziem wyedytować? Pamiętam że łatwiej było się dogadać z w7 o wybór systemu przed startem niż z linuksem... Szukalimy i szukalim i niz nie znaleźli. Chłopcy raczej w drodze do Międzyzdrojów i każdy wolałby aby pociągiem. Niestety psy te prawdziwe i te od hwdp wskazują wersję inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

nie ogladaj mariuszku tyle kurwizji bo to naprawde szkodzi- oprocz post-komunistycznej,post-esbeckiej i wsi-owej grupy grom za drobne 2 miliony najwyzszego prezesa ochrania codziennie 40 funkcjonariuszy policji-wszystko to sa dane publiczne wymuszone przez przepisy.......

czego ten dziadek tak sie boi ????? ilu budke ochrania czy adriana nie wspominajac o" krulu europy"

jesli tylko wkrzesza austo-wegry to zglosze sie na marynarza jak moj pradziadek- majtek we flocie adriatyckiej.. nawet niemcy za okupacji mu emeryture wojskowa wyplacali.innych walczacych  przodkow nie znam, do tego brat dziadka byl oficerem w armii krakow w 39 a szwagier babki partyzantem gwardii a potem armii ludowej i walczyl z hitlerowcami-ale teraz ich trud i krew uniewaznili debile z ipn....................

moja prababka byla z czworakow, potem tam zrobili pgr a teraz zglosili projekty na tereny po pgr-erowskie 🤣,a bylo tego cale 45 ha do tego uprawial je ohz spod oswiecimia😂.

odkad w 1532 r nasza wies od szydlowieckich[wlascicieli szydlowca,moze ktos jest stamtad] kupil krol zygmunt stary siedzielismy na panstwowym a w 1882 r moj pra-pra  dziadek  kupil swoja ziemi z folwarku wiec galanku mozesz mnie cmoknac nie powiem w co bo byc moze bylaby to dla ciebie za duza przyjemnosc ...🤣

zetorki -specjalnie dla ciebie

1 godzinę temu, pafnucy napisał:

tak właśnie słucham Panoramy i tak sobie myślę że szczęśliwcem jestem że mieszkam tu i teraz. znaczy w Polsce.

wiecie że Polacy jadą specjalnie z Niemiec żeby u nas szczepionkę przyjąć? no i w ogóle świetnie się dzieje.   

jeszcze tylko byki mogły by zdrożeć i normalnie raj na ziemi......

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
2 minuty temu, jacus napisał:

czego ten dziadek tak sie boi ?????

A poszedłby rano , bez ochrony, do "Żabki" po bułeczki sobie  i mleczko dla kotka. Pogadałby z ludźmi, posłuchał czym żyje miasto. Zdrowszy by był i może demony by go tak nie straszyły.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Wrażenia zagrożenia by nie mógł wtedy stworzyć a wiadomo że takowe musi być bo jak lud sie czegoś boi to posłuszny jest 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
8 minut temu, jacus napisał:

a szwagier babki partyzantem gwardii a potem armii ludowej i walczyl z hitlerowcami-ale teraz ich trud i krew uniewaznili debile z ipn....................

O i to właśnie jest wzorcowy przykład debilizmu IPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Bo o tym kto jest dobry a kto zły nie czyny swiadczą a polityczne potrzeby i narracja stworzona na potrzeby obecnej propagandy


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
2 minuty temu, Ulman napisał:

Wrażenia zagrożenia by nie mógł wtedy stworzyć

A to ja się deklaruję, w czynie społecznym oczywiście , zadbać o odpowiednią atmosferę.😂

3 minuty temu, Ulman napisał:

i narracja stworzona na potrzeby obecnej propagandy

Mam jednego IPN owca na "dzielnicy", gość niby historię kończył ale baniak ma tak wyprany że strach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

2 lata temu gmina dostala nakaz zburzenia pomnika w miejscu gdzie gwardzisci zostali zaskoczeni przez niemcow i stoczyli boj,dwoje zginelo ,zabili dwoch niemcow i uciekli by potem walczyc z bandami nsz w kieleckiem, ukrywali sie w lesniczowce wiec lesniczy i jego syn pojechali do auschwitz- mlodszego wykupila rodzina a starszy zginal zameczony...... u nas bieda byla galicyjska wiec i ruch komunistyczny-ten  prawdziwy co prowadzil do smierci lub wiezienia- byl mocny wiec ludzie do dzisaj pamietaja wiec pomnik udalo sie zakamuflowac do lepszych czasow .

gminna strona podala ze w ubieglym roku odeszlo 5 zbowidowcow ,zostalo jeszcze 3 . 

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj