danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Gość   
Gość

Co ty chłopie pier**lisz, posłuchaj co było na taśmach, które miały zniknąć, co Klich mówił o tym śledztwie, wysłali go bez pieniędzy i bez tłumacza, rejestratory pojechały do Moskwy najpierw, Oparli się na wywodach MAKu i tyle było śledztwa, gdzie to śledztwo prowadzili jak tam prawie nikogo nie było, z premierem i rządem nie mógł się nawet skontaktować, to jest śledztwo! tobie PO to już mózg wypaliło całkiem.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5577

Posłuchaj tego co działo sie w samolocie bo tam jest przyczyna. Zgineli na własne zyczenie a reszta nie ma znaczenia. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co łon będzie słuchał toć to ruskie zmanipulowały.. 😁😁😁

Cyrk.. Sledctwa nie było.. 🤔😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

11 minut temu, Ulman napisał:

Posłuchaj tego co działo sie w samolocie bo tam jest przyczyna. Zgineli na własne zyczenie a reszta nie ma znaczenia. 

 k**wa, reszta nie ma znaczenia, ja pier**lę co za naród, rząd nie zrobił nic , a ten mowi że to nie ma znaczenia.    xD

Inny naród niech sprawę wyjaśnia.     xD Nie jestem zwolennikiem PiSu, ale  was trzeba trzymać jak najdalej od władzy jak jeszcze Polska nie zginęła.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co niby miał zrobić rząd.? . Zakazać samobójczego  ladowania Kaczyńskiemu ?.. Toć to był lot prezydencki i to on i jego kancelaria to organizowała wbrew zasadom i przepisom... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674
27 minut temu, deSilva napisał:

Co ty chłopie pier**lisz, posłuchaj co było na taśmach, które miały zniknąć, co Klich mówił o tym śledztwie, wysłali go bez pieniędzy i bez tłumacza, rejestratory pojechały do Moskwy najpierw, Oparli się na wywodach MAKu i tyle było śledztwa, gdzie to śledztwo prowadzili jak tam prawie nikogo nie było, z premierem i rządem nie mógł się nawet skontaktować, to jest śledztwo! tobie PO to już mózg wypaliło całkiem.

W twoich mokrych snach wypaliło... Szkoda klawiatury na ciebie, widać że z Antonim nadajecie na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie twierdzę że  ruski coś zmanipulowały, ale tamten rząd nie zrobił nic by mnie w tym uświadomić, bo oddał śledztwo.

3 minuty temu, tomek222 napisał:

W twoich mokrych snach wypaliło... Szkoda klawiatury na ciebie, widać że z Antonim nadajecie na tych samych falach.

Czemu bronisz nieudolności twojego rządu jak tylko o to mi chodzi? Wiem wstyd ci, ale fakty mówią same za siebie.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek222    674

Jaki mój rząd? Gdzieś to stwierdził? Ja nie twierdzę że nie było błędów. Ale bredzenie o wybuchach, zamachu jest co najmniej śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
37 minut temu, ogarek napisał:

Co niby miał zrobić rząd.? . Zakazać samobójczego  ladowania Kaczyńskiemu ?.. Toć to był lot prezydencki i to on i jego kancelaria to organizowała wbrew zasadom i przepisom... 

Zrobić wszystko by zostało rzetelnie wyjaśnione po katastrofie  co było przyczyną, tylko tyle i aż tyle.

 

22 minuty temu, tomek222 napisał:

Jaki mój rząd? Gdzieś to stwierdził? Ja nie twierdzę że nie było błędów. Ale bredzenie o wybuchach, zamachu jest co najmniej śmieszne.

Napisałem gdzieś o wybuchach czy zamachu? napisałem że taka postawa rządu budzi moje wątpliwości teraz. Był zamach nie był zamach tego nie wiem, ale rozumiem  ruskich, nie mogli inaczej napisać jak napisali, nawet jakby faktycznie był,  choćby nie przyłożyli do tego ręki zostaliby natychmiast o to oskarżeni i to przez wszystkich i akurat do nich nie można mieć za dużo pretensji w takim obrocie sprawy, tylko do naszego ówczesnego rządu.

Edytowano przez deSilva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
5 godzin temu, deSilva napisał:

Zrobić wszystko by zostało rzetelnie wyjaśnione po katastrofie  co było przyczyną, tylko tyle i aż tyle.

Przyczyny katastrofy ustala KBWL zaś ewentualnych winnych ustali prokuratura, o ile będzie widziała potrzebę albo interes w tym. Potem byłoby tak z 10 lat procesu, o ile jeszcze jakiś by żył.

Przyjmij do wiadomości że w przypadku posiadania mocy wydawania poleceń, rozkazów to drugą częścią jest ponoszenie odpowiedzialności za nie. 

Zauważ iż dla środowiska lotniczego nie ma tu nic nie jasnego. Nie ma żadnej tajemnicy. Czyli albo ocenili to już dawno i wyciągnęli wnioski , albo współpracują z Tuskiem i ukrywają dowody, przemilczają prawdę.

I taka uwaga do wywodu nt. serii samobójstw. A co ci ludzie mieli do powiedzenia, jeśli mieli tak dużo do powiedzenia? 

Przecież ich przesłuchiwano. Zapisy rozmów Jak- TU też są, czyli co jeszcze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
8 godzin temu, deSilva napisał:

Na tym że rząd jest od tego żeby wszystko zrobić by naród poznał prawdę, jaka by ona nie była, a poznał niby prawdę według jednej strony, bo nasza świadomie, bądź nieświadomie olała sprawę, jak zaczniemy tak podchodzić , że w sumie to nic się nie stało, tamten rząd już nie rządzi, no to słabiutkim jesteśmy narodem, można z nami robić wszystko.

chcesz poznać prawdę? ale całą prawdę po za oczywiście przyczyną katastrofy bo tego trzy rządy zgodnie nie ustaliły - dwa polskie i jeden rosyjski.

Prawda jest taka że jeden kacyk robi koło pióra drugiemu kacykowi w Gruzji kiedy to Kaczyński na pewno ma jakiś tam wpływ na inwazję ruskich na Osetię bo jednak te wszystkie jakieś tam sankcje wobec Rosji do dziś się ciągną na czym co najwyżej Ukraina skorzystała bo jednak ruski się liczą że na zachodzie może być więcej takich którzy zdecydowanie przeciwstawią się ruskiemu imperializmowi no i właśnie kolejny raz sondują teraz ale to temat poboczny i o tyle co najwyżej ciekawy że sankcje katalizują bardziej siłę i rozwój Rosji niż jej szkodzą ...

Otóż po takich eskapadach ruski nie życzyli sobie na swoim terytorium takich gości którzy jawnie i czynnie starali się blokować rosyjskie interesy a tu nieuchronnie nadchodzi rocznica Katynia na co Putin i tak toleruje kraj który przeciwstawia się jawnie rosyjskiej ekspansji i zaprasza z tego kraju niewiele mniej ważnego kacyka ze wskazaniem że tego od Gruzji sobie nie życzy na własnym terytorium.
Ale nie. ten nieproszony i tak na własną rękę.... itd... przy okazji pociągając innych głupków.
Kończy się to jak się kończy a wielu by chciało aby najazd wrogi na terytorium obcego kraju bez wsparcia militarnej siły kończył się samowolą na nie swoim terytorium ?
Chcieli byście sobie w dowolnym miejscu planety robić co wam się podoba nawet gdy gospodarzom to się nie ma prawa podobać? Nawet USA nie wspierało za bardzo śledztwa bo przecież i Oni by sobie nie życzyli aby im nieproszony choćby i czyjś prezydent się po ich podwórku szwendał.
Nie wiem na jakich zasadach i dlaczego oficjalnie Rosja wpuściła tupolewa nad własne terytorium ale efekt jest taki że gospodarz postawił na swoim zyskując na pewno wiele w oczach swoich podwładnych bo drugi raz jeśli kto sobie ubzdura aby "się pomodlić" na obcym podwórku bez asysty siły dobrze się zastanowi czy taki bohater nie równa się głupek samobójca?
No i co dalej?
załóżmy że "wielki i potężny" PiS udowadnia celowe doprowadzenie do katastrofy lotniczej i co? co może zrobić? bo powinien ukarać winowajcę a w realnej rzeczywistości to nie prawda wypowiedziana a siła militarna decyduje o tym kto komu jakie kary wymierza a jedyne co może zrobić słabeusz militarny wobec nuklearnej potęgi to krzyczeć i nawet udowodnienie że Rosja jest winna świadomego doprowadzenia do katastrofy tylko tę bezsilność obnaży i im glośniejszy krzyk słabeusza tym większa żenada otoczenia.
Powiem więcej. Nawet jeśli była to tylko katastrofa lotnicza to i tak w związku z powyższym Rosja do niej doprowadziła pośrednio i można to uznać za Rosji sukces a porażkę Polski no to jeszcze udowodniając że zrobiła to czynnie wypadał by odwet tylko nikt wojen nie zaczyna jeśli nie ma w tym interesu a obecna prawda jest taka że nawet odwieczny wróg Rosji - Niemcy wspólnie kończą nordstream i jakoś ruskom nie przeszkadza że miliony ich szwaby wydusili na polach bitew czy w obozach jak robactwo i gdy się okazja i sens nadarzy zrobią to jeszcze raz i kolejny aż do skutku o ile ich .... no i tutaj już bym wykroczył po za dopuszczalne granice publicznwgo pisania prawdy tak jak wykraczało by udowodnienie bezsprzeczne że to był zamach.

Na pewno niejeden przywódca czy rząd solidaryzuje się tu z Rosją bo nikt sobie nie życzy aby inny mu wbrew okazywanej niechęci samowolnie wyczyniał choćby modły a tym bardziej rozdrapywał niewygodną Historię którą każdy jakąś tam ma swoją.

Czy jeszcze więcej można Prawdy o tym wszystkim? przecież ona jest widoczna jak na dłoni i szkoda złamanego grosza na jakiekolwiek śledztwa bo i tak będą manipulowane i w jedną i drugą stronę. Nawet czysto branżowe dla zdobycia wiedzy jak podobnych katastrof unikać też śledztwo czysto techniczno fachowe traci sens bo to rzeczywiście mógł być zamach.
a wrak? uczeń prześcignął mistrza Bareję "nie oddamy wam samolotu i co nam zrobicie?"
to jest jak najbardziej uzasadniona demonstracja siły a wy nadal nie rozumiecie dlaczego inne kraje nabrały wody w pyski i nie deklarują aię jednoznacznie w tym sporze?
to se przeczytajcie raz jeszcze powyższe może w końcu pojmiecie...

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
51 minut temu, dysydent napisał:

Otóż po takich eskapadach ruski nie życzyli sobie na swoim terytorium takich gości którzy jawnie i czynnie starali się blokować rosyjskie interesy a tu nieuchronnie nadchodzi rocznica Katynia na co Putin i tak toleruje kraj który przeciwstawia się jawnie rosyjskiej ekspansji i zaprasza z tego kraju niewiele mniej ważnego kacyka ze wskazaniem że tego od Gruzji sobie nie życzy na własnym terytorium.
Ale nie. ten nieproszony i tak na własną rękę.... itd... przy okazji pociągając innych głupków.

Z tego wynika że Kaczyńscy użyli pasażerów zaproszonych na pokład jako żywej tarczy, czego nikt nie nazwał jeszcze po imieniu a trzeba było już dawno to zrobić. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Jest nowy spór, na Ukrainie, i każdy ma gdzieś co było dekadę temu. To jest gumowa kaczuszka made in poland i tak jak matce piersi babrzmiewają na płacz dziecka tak ktoś ją zdusi, zapiszczy i wataha ujada... Śliva - koleżko - samolot leciał choćby mocy traktatu Open skyes gdzie lata tego złomu na pęczki. Były obchody, była wola lecieć i wylądować - nie poszło. Piloci nic o lotnisku nie wiedzieli, szukali świateł rozstawionych na lotnisku na okoliczność mgły. Własne światło lądowania mieli zapewne wyłączone... System lotniska bazował na człowieku a ten kontaktował się z pilotem zamiast z drugim. Nie był precyzyjny. Ruski pilot podszedł tylko raz i temat olał bo znał lotnisko i nawet gdyby wycelował to mógłby uszkodzić samolot twardym lądowaniem. Spróbował, zakonotował "nielzia" i odleciał. Nasi lotniska nie znali a i tak zgrywali twardzieli. Nawet, tu do dysydenta, gdyby ruskie sprowokowali katastrofę to najwięcej pracy wykonał nasz pilot na bazie zależności służbowej z pokładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635
7 godzin temu, deSilva napisał:

Co ty chłopie pier**lisz, posłuchaj co było na taśmach, które miały zniknąć, co Klich mówił o tym śledztwie, wysłali go bez pieniędzy i bez tłumacza, rejestratory pojechały do Moskwy najpierw, Oparli się na wywodach MAKu i tyle było śledztwa, gdzie to śledztwo prowadzili jak tam prawie nikogo nie było, z premierem i rządem nie mógł się nawet skontaktować, to jest śledztwo! tobie PO to już mózg wypaliło całkiem.

Nie ma sensu lemingom tego tłumaczyć TVN już 10 kwietnia 2010 powiedział kto zawinił ,ze genarał pijany ,nawet śledztwo w wypadku samochodowym policja lepiej prowadzi ,Tusk jest pośmiewiskiem całego świata i nikt go nie szanuję oczywiście nieoficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Bogdan675 napisał:

Nie ma sensu lemingom tego tłumaczyć TVN już 10 kwietnia 2010 powiedział kto zawinił ,ze genarał pijany ,nawet śledztwo w wypadku samochodowym policja lepiej prowadzi ,Tusk jest pośmiewiskiem całego świata i nikt go nie szanuję oczywiście nieoficjalnie.

taaa. za to Antka i pisoskie śledztwo wszyscy z powagą traktują. już bardziej ośmieszyć jak Antek chyba nikt nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

He. Miałem napisać o Ukrainie. Właściwie to o TVP. To, że się prztykają to jedno, że używają zabronionej broni to drugie. Odległość jest jaka jest i robią tak ze dwa tygodnie. Nasze głupki rozpoczynają jednak kampanię co widać po takim oto tytule: "Rosjanie zabili żołnierza ukraińskiej armii. Użyli do tego zakazanej broni". To mnie nie cieszy wcale.


mirro - pijanego Pan Bóg strzeże co stwierdziłem na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
9 minut temu, Bogdan675 napisał:

Nie ma sensu lemingom tego tłumaczyć TVN już 10 kwietnia 2010 powiedział kto zawinił ,ze genarał pijany ,nawet śledztwo w wypadku samochodowym policja lepiej prowadzi ,Tusk jest pośmiewiskiem całego świata i nikt go nie szanuję oczywiście nieoficjalnie.

a tak no może "pośmiewiskiem" to nie zbyt precyzyjne określenie ale kimś z kim nie ma sensu się liczyć no ale Kaczyńscy też i to też fakt.
Jedyna różnica to gdy kto nie ma śmiałości Merkelowej o coś zapytać to pyta Tuska z szansą na wiarygodną odpowiedź, podczas gdy kto nie ma śmiałości Bidena... nawet mu Kaczyński i reszta z Jego otoczenia do głowy nie przychodzi tak że nie ma się z czego cieszyć w obydwu przypadkach.

Nawet trudno było by mi wskazać spośród polskich polityków pretendenta o lepszym wizerunku od wymienionych i to jest nasz a nie tych wymienionych bardzo poważny problem

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5577
7 godzin temu, deSilva napisał:

Zrobić wszystko by zostało rzetelnie wyjaśnione po katastrofie  co było przyczyną, tylko tyle i aż tyle

Co by nie zostało zrobione i niezależnie przez kogo to i tak będzie dla Pisowskich oszołomów za mało. Zrobili ruscy- źle, zrobiliby nasi za rządów POPSL - też źle. Zrobiłby PIS też byłoby źle bo prokurator prowadzący śledztwo studiował za czasów komuny a laboratorium pilnował ciec którego kochanka była córka PZPRowskich działaczy. PIS nie potrzebuje prawdy tylko paliwa dla ciemnoty i będzie tak mieszał aż zwolennicy teorii zamach wymrą. 

Niestety prawda jest taka żę zginęli z własnej głupoty ale wokół tego nie da się budować legendy więc muszą tworzyć cuda i karkołomne wymysly

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Bogdan675 napisał:

Nie ma sensu lemingom tego tłumaczyć TVN już 10 kwietnia 2010 powiedział kto zawinił ,ze genarał pijany ,nawet śledztwo w wypadku samochodowym policja lepiej prowadzi ,Tusk jest pośmiewiskiem całego świata i nikt go nie szanuję oczywiście nieoficjalnie.

I to ten chwyt w głównej mierze zaważył na wyrobieniu opinii polaków że pewnie pijane leciały to nie ma nawet co dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Najlepsze, że każdy szanowałby Antoniego za zdobycie dowodów na częściową winę kontrolerów ale to nie jest po linii partii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Ulman napisał:

 

Niestety prawda jest taka żę zginęli z własnej głupoty ale wokół tego nie da się budować legendy więc muszą tworzyć cuda i karkołomne ne wymysly

Ty dalej z tą legendą, mówię cały czas o czymś innym a nie o gloryfikowaniu kogokolwiek. Tworzą być może cuda po takim postępowaniu Tuska, do niego miej pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5577

Taaaa, zawsze jest wina Tuska. Myślisz że takie filmy i eseje dla ludu by powstały gdyby uznać ze prezydent zginął z głupoty własnej i swojego otoczenia?  Muszą wymyślać zamach bo z głupich i nieodpowiedzialnych bohaterów narodowych nie zrobisz 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134

Tuska sam Putin wmanewrował w ten cały układ zapraszając Jego i tylko Jego z opisanych przeze mnie wcześniej powodów a dalej to już poszło samo i nawet o wiele głupszy na miejscu Putina by to podobnie rozegrał bo takiego prezentu jaki Rosji ... no nie chcę tu po imieniu postawy Kaczyńskich nazywać ... taki prezent wizerunkowy to jak "ślepej kurze ziarnko na obcej wiosce" i na przyszłość wniosek - nie róbmy tego więcej bo w podobnych sytuacjach wysyła się albo wojsko albo kasę a nie symbole władzy bezbronne i jeszcze nazbyt namolne aby im współczuć z zewnątrz.
Czy dla tego Niemcy uznają swoją winę w czasie drugiej wojny bo tacy uczciwi? nie.
Uznają bo muszą, bo się boją sk..yny. Tak, jeszcze się boją ale juz nie długo a wtedy to nie Rosji... Ona będzie wtedy jedynym sensownym sprzymierzeńcem przeciw
w polityce liczyć na czyjąkolwiek uczciwość to samobójstwo; strach lub interesowność - jedyne skuteczne argumenty

tak propaganda Polaków kolejny raz ogłupiła że aż trzeba takie truizmy ciągle przypominać.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Czy się boją? Przedwojenne Autounion w konfrontacji z brytyjską motoryzacją było w ogonie. Powojenna historia tak się potoczyła, że jest odwrotnie. Że o Fiacie nie wspomnę. Nic się nie boją Dysydent. To już przeszłość. a truizmy? No GB bez nich by z Unii nie wyszła. Lubieć szatanów nie lubię ale życie nie polega na piciu wódki a na trzeźwo lepiej z nimi się człowiek dogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj