danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Kallina86    2303
Przed chwilą, Tomasz0611 napisał:

Czyli jesteś zwykły kapuś i jeszcze się tym chwalisz

Ej ej bez takich. Sam by tego nie zrobił. @soltys48 go namówił. @Denwer jedyne co teraz może, to bardzo żałować że go posłuchał.

1 minutę temu, Denwer napisał:

słuchanie  rad  soltysa48  tak  się  skończyło

@Tomasz0611 o właśnie xD

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5622
3 minuty temu, Denwer napisał:

 

posłuchałem rady  @soltys48.   tyle  że  on donosił  po weterynariach   jeszcze  a  ja  tylko do  US 

 

 

Ale to ty byłeś kapustą, nikt cię siła do US nie zaciągnął  taki sam kapuś jak @henio2 jesteś ;)

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Kallina86 napisał:

Ej ej bez takich. Sam by tego nie zrobił. @soltys48 go namówił. @Denwer jedyne co teraz może, to bardzo żałować że go posłuchał.

 

Tak bardzo  żałuje  i  poprawę obiecuje

3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Ale to ty byłeś kapustą,

tak jak i  @soltys48 :P.  Tyle  że  on jeszcze  do weterynarii donosił  więc  ile  w nim  nienawiści  musiało  być  ???

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588
12 minut temu, Denwer napisał:

Możesz  to sobie  tak tłumaczyć. Ale suma  sumaru  to  on stracił  dużo  dużo  więcej  :D  :D     ja straciłem w sumie  1500zł  a on  kilkadziesiąt tyś   jak nie więcej  bo potem były  groźby   potem  prośby  płacz  żony  jego  itd.  Ale jak machina US  ruszy  to już  jej nie zatrzymasz  

Nie bądź taki skromny. On z pewnością stracił miliardy  bo był tym zlym wyzyskiwaczem dobrego ludu i zrobiłeś z nim porządek 😂 Tak oto w pojedynkę pokonałeś złego człowieka co czynił ludziom krzywdę a co najgorsze uszczuplał budżet PISowskiego aparatu wyzysku który daje ten wspaniały życiodajny prawicowy socjal.  Pewnie teraz napiszesz ze wyimaginowana broń masz w obawie o swoje zycie na które nastaje ten zły przedsiębiorca🤣

Obiecujesz że nie doniesiesz jak ktoś będzie dymał US i PISowski aparat wyzysku? Brawo! Powoli zaczynasz kumać o co chodzi 👍

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, Ulman napisał:

bo był tym zlym wyzyskiwaczem dobrego ludu i zrobiłeś z nim porządek 

Zrobiłem tak jak  @soltys48 radził   😎

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19824

@Denwer sraczki dostałeś?? Odkąd  jestem na AF nikt nigdy tyle razy mnie nie przywoływał co ty dziś, normalnie czuje sie zaszczuty i zaczynam cię podejrzewać o stalking a to wszystko przez wytknięcie twojej niekompetencji i braku jakiejkolwiek wiedzy ma temat leczenia cieląt. Mało tego twoje rady tylko szkodzą osobom(czy ą?)które się do tego zastosują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Czyli to jego wina?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to ja ci radzę teraz w ramach odkupienia win, zwrócić część kasy którą ten gość stracił przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19824
1 minutę temu, Ulman napisał:

Czyli to jego wina?

tak jak wszystko to wina TUSKA

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Dla Marecka to moze być normalne. Wstydzi się za coś czego nie zrobił a teraz załuje mimo ze to nie jego wina. Logika PISowca jest nieodgadniona.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, pafnucy napisał:

to ja ci radzę teraz w ramach odkupienia win, zwrócić część kasy którą ten gość stracił przez ciebie.

Stracił  przez  to  że  nie wystawił  faktury  Vat   

4 minuty temu, soltys48 napisał:

braku jakiejkolwiek wiedzy ma temat leczenia cieląt. Mało tego twoje rady tylko szkodzą osobom(czy ą?)które się do tego zastosują

wiedzę  ma  większą  jak  ty.   Twoje  rady   no  widać  do  czego  człowieka  mogą doprowadzić  do  zguby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
2 minuty temu, pafnucy napisał:

to ja ci radzę teraz w ramach odkupienia win, zwrócić część kasy którą ten gość stracił przez ciebie.

Ty, no może i ja źle zrozumiał, ale zrozumiał to tak, że jak Ulman pisze, Denwer wydymać się na 1500 dał, a skoro dał, to po prawdzie tamten winien mu był, więc jakim cudem „przez ciebie”? Kogo żałować tak po prawdzie? Wyzyskiwacza, czy „lud ciemny”, jak pisze jeden?

  • Like 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
5 minut temu, Denwer napisał:

Zrobiłem tak jak  @soltys48 radził   😎

Co ty dzieciak jesteś, że rada tak wysłuchujesz....... Kazał by Ci zabić to też bysz poszedł....... Zastanów się trochę nad sobą 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19824
1 minutę temu, Denwer napisał:

 

wiedzę  ma  większą  jak  ty.   Twoje  rady   no  widać  do  czego  człowieka  mogą doprowadzić  do  zguby 

widać moja wiedza a takze  wiedza innych użytkowników jest nic nie warta, za to twoja jest najlepsza.....szkoda,z ejedno drugiemu przeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588

Sekta nigdy nie jest winna. Całą winę trzeba zrzucić na kogoś innego 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, PRZMAS19821982 napisał:

Co ty dzieciak jesteś, że rada tak wysłuchujesz.

Nieraz  tak bywa  że  człowiek posłucha   "złego  anioła" i  zrobi  coś  złego  czego  później  żałuje.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, bezbarwny napisał:

Ty, no może i ja źle zrozumiał, ale zrozumiał to tak, że jak Ulman pisze, Denwer wydymać się na 1500 dał, a skoro dał, to po prawdzie tamten winien mu był, więc jakim cudem „przez ciebie”? Kogo żałować tak po prawdzie? Wyzyskiwacza, czy „lud ciemny”, jak pisze jeden?

no mówi że tylko za brak faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1278
2 godziny temu, ogarek napisał:

Dobrze że są tu tacy ludzie jak on.... Widać przynajmniej co za dno reprezentuja pis-matolki ... 😁😁😁😁

Na podstawie jednej osoby, nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5588
5 minut temu, Denwer napisał:

Nieraz  tak bywa  że  człowiek posłucha   "złego  anioła" i  zrobi  coś  złego  czego  później  żałuje.    

Ty permanentnie sie mylisz i słuchasz nie tych co trzeba😃


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7621

Rosjanie dokręcają śrubę, a świat się przygląda .

Rosja blokuje Cieśninę Kerczeńską, odcinając częściowo ukraińskie porty od świata. To kolejna odsłona nacisków Moskwy na Kijów. Kreml co rusz rozrywa też niezabliźnione jeszcze rany sąsiada po niezakończonej właściwie wojnie w Donbasie. Na wschodzie kraju wystarczy iskra, by konflikt wrócił ze zdwojoną siłą.

Blokując strategiczny obszar pod pretekstem manewrów wojskowych, Rosjanie zamykają dla żeglugi część Morza Czarnego. W obliczu narastających napięć na wschodzie Ukrainy, odcięcie może mieć brzemienne w skutkach znaczenie dla rozwoju sytuacji

Amerykanie kluczą. Mają bowiem więcej zobowiązań, niż są w stanie samodzielnie zrealizować. Koncentrują się głównie na Chinach, Europa zeszła na dalszy plan .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, bezbarwny napisał:

Denwer wydymać się na 1500 dał,

Nie  powiedział bym  że  dał.   Kupujesz  od  kolesia  cielaki  od  bodaj 2 lat  wozi  je  jako  działalność dodatkowa  do pracy  na etacie  wszystko  jest  super. Potem  obrasta  w piórka   rezygnuje  z etatu  idzie na pełen etat  na swoją  działalność. Przywozi  ci  cielaki  myślisz  że  wszystko  będzie  jak  zawsze    a tu  zonk.  Zawsze  jak handlarz  przywoził  cielaki  pierwsze  co   po zakupie  to  ważenie  mierzenie temperatury  i   osłuchiwanie  płuc.  Zawsze  wszystko było  ok  aż  do  wtedy. Bierzesz  cielaka  a tam 40*C  gorączki  i tak  kilka  sztuk   reszta  gorączka  lekko podwyższona   od razu telefon po   wet  pobrane  wymazy  i  do  WIW i  leczenie  no i  oczywiście  telefon do  handlarza że  przywiózł  chore  zwierzęta  który  zapewnia  że  w razie  upadku   bierzemy  stratę 50/50.  Później 2 padają   obiecuje  że  przywiezie  i  tak zwodzi  i  zwodzi  aż  w końcu  padają  z jego ust  magiczne  słowa  "I co  mi zrobisz"  No  i posłuchałem złej rady  no  i  koleś  stracił no ja  też  ale  nie  chodziło  o kasę  głównie bo to tylko 1500zł  ale  oto  " I co mi zrobisz"  

Edytowano przez Denwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

za gdansk nikt nie chcial umierac ,potem trzeba bylo za paryz i londyn.. 

czy ktos wyciagnal wnioski z niedalekiej przeszlosci ??? watpie.....

sa dwie opcje-albo handlarz kupil juz chore cielaki albo ktorys z was doprowadzil je do choroby,  na poczatku przydaloby sie ustalic kto zawinil..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3159

https://www.money.pl/gospodarka/uwazaj-na-suplementy-diety-colon-gis-informuje-ze-moga-zawierac-salmonelle-6630309776780000a.html

nifuroksazyd raczej nie pomoże gdy kto już się tego naćpał
bym może nie wspominał ale tutaj gdzieś o antybiotykach coś było i może być potrzebna porada ;)

 @Ursus932 czym Ty cielaki karmisz? suplementy diety są dla idiotów, cielaków szkoda ;)

a tak poważnie to daj kiedy znać co z tym cialątkiem bo mi się szkoda zrobiło

 @galan99 a pisałem gdzieś wcześniej o eskalacji incydentów Rosja kontra reszta świata i nawet chciałem podlinkować, tylko weź to znajdź

to moje przeszło nawet niezauważone tak że trzeba dużo więcej aby zwróciło to uwagę.
jak pisałem - wiosna i wszystkie szumowiny wyłażą z politycznych i wojskowych jam aby podkreślić swoje znaczenie. Jeszcze nie takie czasy aby zwykli ludzie te szumowiny wytłukli w zarodku zanim do jakiego dramatu kolejnego nie doprowadzą.
Kazdemu zbyt rządnemu dominacji życia bym nie odbierał; zbyt humanitarne, usuwał bym ośrodek agresji z mózgu a że to jeszcze medycznie do końca nie opanowane to kilku szczęściarzy może by i tego "humanitaryzmu" dostąpiło zanim kolejni przy pewnej wprawie medycyny to po takim zabiegu nawet by mogli sobie żyć na pewno jako większy postrach niż...

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj