danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

stasek663    1

Mirro  można jakiś kontakt do cb ?

Przeglądam forum i wodze że jesteś obeznany na temat skrzyni w Massey ferguson  ale nie można do cb  napisać na priv ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
8 minut temu, Ulman napisał:

 

image.png

A Ty konfidencie. Jak możesz nam tu donosić o tym, że "kolega" się poskarżył? Nie widzisz różnicy pomiędzy donoszeniem a skarżeniem się?!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jakoś zamilkł.

pewno zaraz memami zaleje AF dla zmylenia tropu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6486
12 minut temu, stasek663 napisał:

Mirro  można jakiś kontakt do cb ?

Przeglądam forum i wodze że jesteś obeznany na temat skrzyni w Massey ferguson  ale nie można do cb  napisać na priv ..

Posprzątałem skrzynkę i odpowiedziałem w temacie który załozyłeś.:gent:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303

@pafnucy Myślisz, że nowe dostawy memów z centrali ma dwa razy dziennie? Mi się wydaje, że tylko rano. Więc na "odpowiedź" trzeba będzie poczekać do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a nie wiem . mi się wydaje że całodobowe dostawy ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5601

Zaraz napisze ze on to nie on a tak w ogóle to jest fotomontaż.  Oni  w pisowskiej sekcie dorobia do wszystkiego historię jak TVPis do rzeczywistości.😁

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6486

Mają dostawę bieżącą ale mają też zapas aby mogli jechać przynajmniej dobę bez kontaktu z centralą. Ot takie odcięcie od połączenia.

Zawsze brało się zapas amunicji na dobę walki albo trzy doby, zależnie od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
42 minuty temu, Denwer napisał:

 

Raz  to zrobiłem  i  to był  błąd  bo posłuchałem rady  takiego  @soltys48

 

 

 

 

1 taka radę dałem tylko jednej osobie na forum był to użytkownik marekfarmer vel MAREK KOZIOŁ ,więc jesteś wierutnym kłamcą

2 posłuchaj po raz drugi i ostatni mojej rady ZMĄDRZEJ. Wiem że tego nigdy nie zrobisz bo za dużo Enrofloksacyny używasz

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3284

Brytyjskie okręty wojenne (za wyjątkiem lotniskowca bo tym tam nie wolno) płyną na Morze Czarne bo Rosja wojska pod Ukrainę podtacza, w Czechach oskarżają rusków że magazyn broni wysadzili a na Białorusi rosyjskie FSB miało rzekomo udowodnić polsko amerykański spisek dla zamachu na Łukaszenkę.
Q..wa z wiosną wszystko robactwo z gnoju wyłazi.
 

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
51 minut temu, Ulman napisał:

 

image.png

Zgłoś  post   to  nie   pisanie  donosów  na PW.

 

23 minuty temu, soltys48 napisał:

taka radę dałem tylko jednej osobie na forum był to użytkownik marekfarmer vel MAREK KOZIOŁ ,więc jesteś wierutnym kłamcą

Osoba  o której  teraz napisałeś   walczy  o  życie  w szpitalu  na Covid19     więc  to nie jestem ja   :D  :D    ani  Mrekfarmer  się  tak  nie  nazywa.  Więc  możesz  śmiało  jutro napisać  donos  do  ARIMR  PIW  WIW  gdzie  jeszcze  chcesz   trafią  do  bogu ducha  winnej  osoby  walczącej  o  życie  w szpitalu   nie  mającej  ani 1 sztuki  zwierząt   poza  kotami i  psami.  :D  :D  :D.  Ale  bądź  pewny  że  jak   pokona  tą  straszną chorobę  to  poinformuje  go  że  na forum  piszesz  że   jest  jakimś  Marekfarmer   :D  :D    i  zapewnię  mu  kompleksową  obsługę  prawą  jeśli  będzie  chciał  cie  pozwać 😎

24 minuty temu, soltys48 napisał:

posłuchaj po raz drugi i ostatni mojej rady ZMĄDRZEJ.

twoje rady  prowadzą  do  zguby  i  na złą drogę  więc  lepiej ich unikać  

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5601

Bbuuuchaaachaaaaaa😅🤣😂 Weź przestań😆 Tłumaczenie rodem z TVPis , tylko że tu takich głuków jak proletariat który w to wierzy nie znajdziesz.

Obsługę prawną zapewnisz? Bbbuuuchaaaachaaaaaaa!!! Ty się nadajesz co najwyżej do obsługi bydlaków 🤣

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, mirro napisał:

A jak to było raz i po pijaku , to faktycznie nie liczy się.😂

Raz  i  na trzeźwo   rady  @soltys48  są złe  i  to było  złe  go  posłuchać  trzeba było  przeboleć  te  1500zł   i tyle.  No  ale  cóż  stało  się  i już  się  nie odstanie   ważne  jest  dostrzegać  błędy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3074

marecek sam najlepiej podsumowal sam siebie- porownywanie kogos  do "markafarmera" jest obrazliwe i jest znieslawieniem, w sumie ma racje "marekfarmer" to pis-owski glupek i jak mozna do niego porownywac bogu ducha winnego normalnego rolnika ??

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5601

Dałeś sie wydymac za 1500 Pln?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze że są tu tacy ludzie jak on.... Widać przynajmniej co za dno reprezentuja pis-matolki ... 😁😁😁😁

Edytowano przez ogarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
1 godzinę temu, Denwer napisał:

Niczemu  nie  zaprzeczam. To ty  nie potrafisz czytać.   Zapomniałem  że  tu  agro  przedszkole  i mogłem doprecyzować  że  marbovet  zeleris  draxxin  jak i flordofen  dawniej też i  tetradór   stosowałem na choroby płuc. Skoro  ty  taki  niedouczony  no  cóż poradzić  🙆‍♂️ 

Ps.  Lekarz  weterynarii  stosował  oczywiście   :P   bo  ja  boję  się  strzykawki   mdleję  :P  

Jak zwykle 😩 odwracanie kota ogonem. 🤨

Dużo masz tego wybielacza jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, Ulman napisał:

Dałeś sie wydymac za 1500 Pln?

Normalne  ryzyko   jeśli kupuje  się  cielęta  od  handlarzy.  Wydymać  mnie  chciał    ale  mu  się  nie  udało    bo  obiecał  1 sztukę  w gratisie  która  miał  przywieść  w ramach rekompensaty  ale  nie dowiózł  bo  czekał  aż  zamówię  kolejną  partię  gdzie wtedy  by  mnie wydymał  bo  sam bym  sobie  za tego  gratisa  zapłacił.

Żałuje  że  posłuchałem tego  co  pisał  @soltys48  publicznie na tym forum. Trzeba było odpuścić  i tyle.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
Przed chwilą, Denwer napisał:

Normalne  ryzyko   jeśli kupuje  się  cielęta  od  handlarzy.  

Bo żaden szanujący się rolnik takiemu typowi nawet truchła nie chce sprzedać. 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5601

Jeśli obiecał w ramach rekompensaty a nie dowiózł to jakim cudem cie nie wydymał? Zresztą gdyby cie nie wydymał to z jakiego powodu miałbys to zgłaszać?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ulman napisał:

Zresztą gdyby cie nie wydymał to z jakiego powodu miałbys to zgłaszać?

Z tego  samego  co  @soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5601

Czyli z jakiego?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kallina86    2303
29 minut temu, Denwer napisał:

Zgłoś  post   to  nie   pisanie  donosów  na PW.

Nie no tak, masz rację. To posty normalnie na legalu można zgłaszać i wtedy to nie jest uznawane jako bycie konfidentem tak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj