Polecane posty

pawel885    2279
52 minuty temu, Marekk91 napisał:

Zmiana planów, zostanie gdzieś ok. 100 t do sprzedaży, bielsk podlaski, ile dasz?

Wyślij mi swój numer na priv , znajomy skupuje, ma suszarnię może się dogadacie ... rozumiem że na razie nic się nie dzieje z nią ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek393    20

Patrzył ktoś dzis jaka cena na matifie? A jak chce za pszenice workowana po 110 zł za 100 kg to mowia ze zwariowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

to niech poczekają jeszcze ze dwa tygodnie, MATIF ponad 280 euro

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może jęczmień/pszenżyto na sprzedaż? Chętnie kupię, wycenię priv

 

To jest kolejny rok, gdzie firmy mogą mieć trefne kontrakty i sporo dołożyć, także polecam zastanowić się dwa razy przy sprzedaży zboża i nie zawsze kierować się ceną

parę złotówek mniej ale sprzedać do pewnego odbiorcy

 

4 minuty temu, jahooo napisał:

to niech poczekają jeszcze ze dwa tygodnie, MATIF ponad 280 euro

a co będzie za dwa tygodnie?


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

ja mam 20 ton jęczmienia, ale sprzedawał bede na wiosne

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

przypuszczam, że dopóki zbiory kukurydzy nie powiedzą "sprawdzam", cena pszenicy będzie szła w górę

potem, w zależności od zbiorów ustabilizuje się lub lekko spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość chłopa mimo wszystko jest w polu do miesiąca sprzedaż się ożywi, potem wleci kukurydza ja bym nie opierał się tylko na zwyżce

aczkolwiek nie powiem, że nie może być odwrotnie. Gdybym wszystko potrafił przewidzieć to dziś bym dożynki robił na karaibach 🤣


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Ja nie twierdzę, że jestem nieomylny , to są moje przypuszczenia i prognozy. Ze sprzedażą - masa rzepaku pokryła zapotrzebowanie na jesienne prace polowe i paliwo, więc nie ma cisnienia ze sprzedażą zboża. W praktyce większość wywozi nadwyżki, których nie upchnie w magazynie. Ci mali hektarowcy już swoje powywozili, bo zazwyczaj pokończyli żniwa jako pierwsi.

Ostrożnie prognozuję ustabilizowanie ceny pszenicy na 1200zł netto do końca roku

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bugii    689

Moim skromnym zdaniem jak okaze sie nie bedzie tych rekordow w brazili z qq co zapowiadaja to bedzie co ogladac na gieldzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Zapowiada się bardzo słotna jesień i będą problemy by zebrać kuku i problem będzie rozwiązany ile to będzie tego kuku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio galan narrację zmieniłeś, nie wiem czy przypadkiem żona teraz na Twoim koncie nie siedzi 🤣

  • Haha 2

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25637

Nic nie zmienił. Nadal ma pesymistyczne myśli, tylko że w tym wypadku z optymistycznym finałem dla producentów pszenicy🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal673    6
3 godziny temu, DamianRolnikSkup napisał:

Ktoś ma może jęczmień/pszenżyto na sprzedaż? Chętnie kupię, wycenię priv

 

To jest kolejny rok, gdzie firmy mogą mieć trefne kontrakty i sporo dołożyć, także polecam zastanowić się dwa razy przy sprzedaży zboża i nie zawsze kierować się ceną

parę złotówek mniej ale sprzedać do pewnego odbiorcy

 

a co będzie za dwa tygodnie?

Damian wiadomości nie można do Ciebie wysłać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975

Nikt tu jeszcze na niego nie narzekał więc raczej jest rzetelny. Co do oszustów to ma rację, niektórzy rolnicy dla 5 zł na tonie są w stanie wystawić wieloletniego odbiorcę, a później miesiącami czekają za pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, DamianRolnikSkup napisał:

Ktoś ma może jęczmień/pszenżyto na sprzedaż? Chętnie kupię, wycenię priv

 

To jest kolejny rok, gdzie firmy mogą mieć trefne kontrakty i sporo dołożyć, także polecam zastanowić się dwa razy przy sprzedaży zboża i nie zawsze kierować się ceną

parę złotówek mniej ale sprzedać do pewnego odbiorcy

 

a co będzie za dwa tygodnie?

Jak sobie sam nasypiesz wiaderkami 🤭 to zapraszam , po pszenżyto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może tam gdzie trzeba akurat ręcznie wiaderkiem to jak zięcia będę musiał przeszkolić to go do Ciebie przywiozę😅

32 minuty temu, masa24 napisał:

I to ty jesteś tym pewnym odbiorcom? 

pewnym odbiorcą jestem, ale to nie miało zabrzmieć jak autoreklama. Jak bym nie miał w nicku tego Skupu to by większości tak nie raziło. Pamiętam swoje pierwsze chwile na forum, to mnie z widłami prawie co nie ponieśli. Ale nie dam się pogonić jak staszek 🤣

Sam się pokusiłem na sprzedaż owsa do nowego odbiorcy i czekam teraz 3 miesiąc na kasę


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887
22 minuty temu, JanKrzysztof napisał:

Nikt tu jeszcze na niego nie narzekał więc raczej jest rzetelny. Co do oszustów to ma rację, niektórzy rolnicy dla 5 zł na tonie są w stanie wystawić wieloletniego odbiorcę, a później miesiącami czekają za pieniędzmi.

Jak słynna firma z opolskiego. saletra 10zł na tonie taniej na przedpłatach, a później ani saletry, ani przedpłaty :P


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246

Ja nie mam nic do ciebie, Damian - a że czasem mamy odmienne zdanie w pewnych kwestiach - no cóż, z żoną też się czasem człowiek sprzecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj