Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galan99    7594

Tym razem  Ukrainy ukroją ze 200 kilometrów w  głąb kraju a może i więcej nam dadzą Lwów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

Tak dadzą ci 😂. Na co ci ten lwów ?

  • Haha 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594

Toś ty nie Polak skoro tak powiadasz ja zadania nie zmienię Polskie miasto i inne miejscowości są nie będę tu wymieniał ale te hektary jak by wróciły oj mega by ziemie były pod pszenicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

i co uważasz ze by ci ją sprzedali czy dostał byś jak kiedyś za komuny każdy dostawał po 5 ha ? prędzej by ci tą pszenice ukraincy spalili niż byś ją zebral . marzenia masz człowieku ale zupełnie nierealne i wiecej było by z tego problemów niż korzyści.

  • Like 2
  • Thanks 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463

I kto by ci te ziemie uprawiał . Chyba żebyś z powrotem przerzucił ludzi z zachodu  do swoich korzeni , 

31 minut temu, galan99 napisał:

Toś ty nie Polak skoro tak powiadasz ja zadania nie zmienię Polskie miasto i inne miejscowości są nie będę tu wymieniał ale te hektary jak by wróciły oj mega by ziemie były pod pszenicę .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2258

Galan to choćby na czarnoziemie bez nawozow po 10 ton zbierał z hektara i tak by narzekał więc u niego to nic nie zmienia taka mentalność 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
19 godzin temu, galan99 napisał:

nam dadzą Lwów .

a tobie parę kijów, na grzbiet

Edytowano przez witejus
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4083
24 minuty temu, Agrest napisał:

Był dziś jakiś raport? Czy pogoda wpływa na matif?

Na Matif wpływa sytuacja na Ukrainie ,ja z Jarosławia do granicy  z Ukrainą mam 35 km ,robi się gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594
36 minut temu, witejus napisał:

a tobie parę kijów, na grzbiet

Zawsze będę powiadał że Lwów to Polska tylko za***ali Sowieci a Ukrainiec to Bandera .

Pszenicę można zasiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594
33 minuty temu, Wicherek napisał:

Na Matif wpływa sytuacja na Ukrainie ,ja z Jarosławia do granicy  z Ukrainą mam 35 km ,robi się gorąco

Będzie mniejsza Ukraina w czym problem to już dawno zaplanowane dana sytuacja ceny będą rosły na pszenicę i ropę bo grozi Wojna .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj