Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8077
41 minut temu, slawek74 napisał:

Zarząd federacji doprowadził do straty dotacji ze strony państwa a i utracili przez swoją politykę i nie tylko sporo hodowców .....

Dobrze powiedziane. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13023

Daniel nie samym mlekiem żyją chłopy o Grzesiu nie wspomnę 😉

 

 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1399
grzesiu napisał:

Lub spekulujemy NT mojej osoby panie moderatorze. 

Panu już podziękujemy,zwykły konsument a wie np że w mlekpolu szafa z pobieraniem prób zaplombowana 🤮

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
1 godzinę temu, grzesiu napisał:

Lub spekulujemy NT mojej osoby panie moderatorze. 

Przed kim Ty błazna z siebie robisz 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    947

Ej ale jakby był każdy takim konsumentem poinformowanym jak Grigorij to normalnie szok😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7334

Kto miał z tym panem do czynienia osobiście to wie jaki był. A jak sobie za życia naskrobiesz tak i po śmierci się ciągnie. Daj Bóg niech mu ziemia lekka będzie. Mojego ojca oszukał na dzierżawie, z resztą każdego z wioski kto dzierżawił od niego wydymał... 

Jest tutaj ktoś z polindusa? Jak oni płacą? U nas dwóch oddaje, teraz od nowego roku trzeci, ale od żadnego nie dowiesz się ile wychodzi 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1399

kto w polindusie? wiadomo że wyjdzie mniej jak w mlekpolu...teraz hossa na proszek to pewnie jakiś płacą,nikt tam nie przechodzi dobrowolnie tylko raczej gdy sobie nie radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    535
14 godzin temu, damianzetor9540 napisał:

Przed kim Ty błazna z siebie robisz 😁

Błazna to sobie w domu znajdź. 

 

14 godzin temu, Marcin133 napisał:

Ej ale jakby był każdy takim konsumentem poinformowanym jak Grigorij to normalnie szok😄

No właśnie tak jest. Ale że Wy jesteście ludźmi słabej wiary to niestety tkwicie w tym błędzie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    535
15 godzin temu, DanielFarmer napisał:

Panu już podziękujemy,zwykły konsument a wie np że w mlekpolu szafa z pobieraniem prób zaplombowana 🤮

Wiem też że w tej ukochanej przez @damianzetor9540 grupie kapitałowej próbki pobierane są ręcznie pipeta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1618

To co w tym złego z pipetą biorą . U mnie pobierała karuzela , a od jakiegoś czasu biorą pipetą niewiem dlaczego bo mnie to nie interesuje a ciebie zad boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    535
15 godzin temu, leszek1000 napisał:

Dzięki Grzesiowi mlekpol płaci tak dobrze. 

Niech podziękują pracownikom, zarządowi i sobie że wytrzymali ten okres intensywnych inwestycji które jak widzimy miały sens na pewno ekonomiczny i dziś dostawcy Mlekpolu realizują zyski z poczynionych inwestycji. Dziś to dzięki Mlekpolowi polski skup mleka wskoczył kilka poziomów wyżej w płaconej cenie za surowiec. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7334
12 godzin temu, DanielFarmer napisał:

kto w polindusie? wiadomo że wyjdzie mniej jak w mlekpolu...teraz hossa na proszek to pewnie jakiś płacą,nikt tam nie przechodzi dobrowolnie tylko raczej gdy sobie nie radzi...

Najmniejsi przeszli. No nie chcę rzucać epitetami, ale takie  brudaski 🤭 którzy w mlekpolu kilka razy w roku w pk. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, grzesiu napisał:

Niech podziękują pracownikom, zarządowi i sobie że wytrzymali ten okres intensywnych inwestycji które jak widzimy miały sens na pewno ekonomiczny i dziś dostawcy Mlekpolu realizują zyski z poczynionych inwestycji. Dziś to dzięki Mlekpolowi polski skup mleka wskoczył kilka poziomów wyżej w płaconej cenie za surowiec. 

Mówisz Grzesiu że cennik zostaje na stałe jak w Piątnicy i tylko premię beda dawać ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    535

Ja analizuje tylko to co widzę z zewnatrz organizacji.  Czytając wypowiedzi Prezesa Borawskiego dopełnią wszelkich starań aby maksymalizowac ceny skupu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
3 minuty temu, ramzes10 napisał:

Mówisz Grzesiu że cennik zostaje na stałe jak w Piątnicy i tylko premię beda dawać ? 😄

do marca na bank cena w mlekpolu nie spadnie, informacja z tajnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łącznie z marcem ?czy w marcu już w dol? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213

niby łącznie z marcem a ile w tym prawdy nie wiem, ale zazwyczaj się sprawdzają informacje z tego źródla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Mam nadzieję, że cena utrzyma się jak najdłużej mimo że nie jestem związany z tym podmiotem. Wszyscy na tym skorzystamy.

  • Like 3

Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szy    0

  SM Września 10tyś. 4.1tł. 3,6bi. brutto 1.40 ryczałt za styczeń

czy ktoś też  ma takie rozbieżności w parametrach między mleczarnią a federacją   białko się pokrywa a tłuszcz np za styczeń 0,9% w federacji więcej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj