farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28761
Przed chwilą, daron64 napisał:

Ośki mam nawet dwie

Myślałeś o przyczepce, to ośkę zostaw, po co szukać po świecie za nie wiadomo ile, jak masz, i juz na tym kilkaset zł zaoszczędzisz jeśli byś chciał żeby robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
4 minuty temu, Ursus932 napisał:

A skąd 🤷‍♂️ 

Dziś @bratrolnika ładnego ft wstawił może byś tak otworzył oczy szeroko i zobaczył to a nie tylko  te fetort i łursusy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
Przed chwilą, daron64 napisał:

 

Ciekaw jestem, czy jak te wszystkie konne sprzęty ppwystawiam, czy będzie na to chętny jakis

Braciak ma sieczkarnie do słomy, K10 model, stan idealny, od zawsze w stosole stała, drewno zdrowe, wystawiłem mu to za 350zł, i pies z kulawą nogą nie zadzwonił. Może za wcześnie, będzie wiosna to może ktoś się odezwie.... a może i nie...

1 minutę temu, stempos1980 napisał:

Dziś @bratrolnika ładnego ft wstawił może byś tak otworzył oczy szeroko i zobaczył to a nie tylko  te fetort i łursusy

A tu drugi, niewiele droższy, a mocniejszy

Też w Łowiczu

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-farmtrac-690-dt-rok-prod-2012-krajowy-stan-bdb-ursus-CID757-IDIH2bi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
2 minuty temu, Bartek933 napisał:

Ja za 4 z pocałowaniem ręki oddam, tylko najpierw coś sensownego kupie 

 

Ja w sumie nie używam od x lat. Nie żebym miał jakiś super sprzęt, ale w sumie robi się tylko sianokiszonkę, to zgrabiarka przetrzasne i starcza

 

1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Myślałeś o przyczepce, to ośkę zostaw, po co szukać po świecie za nie wiadomo ile, jak masz, i juz na tym kilkaset zł zaoszczędzisz jeśli byś chciał żeby robić

Ośki pewnie zostawię. Na złom szkoda jednak. Tak gadam o tym sprzedawaniu, ale jak przebieram, to - a tam kawałek rury jeszcze całkiem dobry - ciach kątówka, a tam z 30cm grubego płaskownika prostego - ciach go :) takze z naturą sie nie wygra. Przyda się i już.

 

4 minuty temu, stempos1980 napisał:

Dziś @bratrolnika ładnego ft wstawił może byś tak otworzył oczy szeroko i zobaczył to a nie tylko  te fetort i łursusy

Uczepiliscie się chłopaka. Siedzi sobie cicho, nikogo nie zaczepia, a tu co jakiś czas znajdzie się ktoś, kto od nowa zaczyna temat :)

3 minuty temu, bratrolnika napisał:

Braciak ma sieczkarnie do słomy, K10 model, stan idealny, od zawsze w stosole stała, drewno zdrowe, wystawiłem mu to za 350zł, i pies z kulawą nogą nie zadzwonił. Może za wcześnie, będzie wiosna to może ktoś się odezwie.... a może i nie...

 

Ja to bardziej jakieś pługi, kultywatory, brony, jakieś małe koła metalowe. Liczę, że jakiś amator się trafi. Jak nie to do skansenu oddam, albo dalej niech stoją pod płotem. Może ktoś, kto po mnie przyjdzie będzie większym fanem takich rzeczy i sobie w ogródku postawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanin1222    117
6465 napisał:

@soltys48 warto tego zasiać? Lepszy od żółtego? https://m.olx.pl/oferta/owies-czarny-okolo-1000kg-CID757-IDIFGB6.html

2 minuty temu, stempos1980 napisał:

Jakie blisko?Ty masz najbliżej bo to niedaleko Puszczy Mariańskiej

Dla mnie czarna magia,  

W tym roku w mieszance z jęczmieniem i pszenicą bardzo ładnie sypnął a i świnie nie narzekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
daron64 napisał:

                   

Jakiś czas temu takiego lejka tylko w gorszym stanie sprzedałem za 2stówki, osa też powinna pójść. A sam jakbym wszedł do tej Twojej dziupli to pewnie całą przyczepkę przydasi bym wziął🤔😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395
20 minut temu, daron64 napisał:

Ja w sumie nie używam od x lat. Nie żebym miał jakiś super sprzęt, ale w sumie robi się tylko sianokiszonkę, to zgrabiarka przetrzasne i starcza

Mi do pełni szczęścia właśnie przetrząsacza brakuję. Złom albo cena bardzo wysoka 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
27 minut temu, stempos1980 napisał:

Dziś @bratrolnika ładnego ft wstawił może byś tak otworzył oczy szeroko i zobaczył to a nie tylko  te fetort i łursusy

Nie chcę od handlarzy , wymytch i plakowanych laleczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
10 minut temu, Grzechooo napisał:

Jakiś czas temu takiego lejka tylko w gorszym stanie sprzedałem za 2stówki, osa też powinna pójść. A sam jakbym wszedł do tej Twojej dziupli to pewnie całą przyczepkę przydasi bym wziął🤔😉

Owe ojciec kiedyś uruchomił, bo uznał że będzie nią kosił gdzie rotacyjnej żal. Chyba raz nią wyjechał w pole. Lejek w sumie nie pamiętam czemu wylądował w krzakach. Przekładnia chodzi, może dziury na dnie skrzyni.

 

5 minut temu, Bartek933 napisał:

Mi do pełni szczęścia właśnie przetrząsacza brakuję. Złom albo cena bardzo wysoka 

U nas bydło jeszcze parę lat, póki matce chce się przy krowach chodzić. Potem dam pastwiska sąsiadowi w dzierżawę, bo przez nieszczęsna nature2000 nic nie mogę z tuzem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28761
30 minut temu, daron64 napisał:

Uczepiliscie się chłopaka. Siedzi sobie cicho, nikogo nie zaczepia, a tu co jakiś czas znajdzie się ktoś, kto od nowa zaczyna

Nie złośliwie pytam, przynajmniej ja

Sam zapowiadał ze do wiosny kupi, a jakby nie patrzyl-wiosna tuż tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9946

W ostatecznosci mialo być 912 jak nie kupi nic konkretnego :D

@daron64 facet co wziął rame ode mnie wziął i przekładnie, jak była ogloszona przez 3 miesiące cisza.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
8 minut temu, Bartek933 napisał:

Mi do pełni szczęścia właśnie przetrząsacza brakuję. Złom albo cena bardzo wysoka 

https://www.olx.pl/d/oferta/przewracarka-do-siana-kuhn-przetrzasacz-przegrabiarka-CID757-IDIH5Y2.html#8963d5469d

 szukaj starej kuhenki a się nie zawiedziesz, bardzo dobre maszyny i części dostępne 

  • Like 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

Koledzy! wiem ,że nie w temacie ,ale może któryś ostatnio miał coś wspólnego z budową wodociągu? Chodzi mi o zakup rur PEHD 110mm z atestami do wody pitnej .Znacie może jakąś niedrogą firmę ,która to sprzedaje? Potrzebuję ok 250 m,może więcej . Ogłoszenia internetowe przeglądałem,ale często ceny ok 40 zł/m.A te tańsze poniżej 20 zł są bez atestów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9946

Tak, jakiś czas temu na agrofoto :D

4 minuty temu, Pablo9812 napisał:

Panowie widział ktoś kiedyś coś takiego ? :D

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19779
11 godzin temu, 6465 napisał:

@soltys48 warto tego zasiać? Lepszy od żółtego? https://m.olx.pl/oferta/owies-czarny-okolo-1000kg-CID757-IDIFGB6.html

Dla mnie czarna magia,  

Dla siebie na futer lepszy od żółtego,sieje od kilku lat

1 godzinę temu, sumek666 napisał:

@Ursus932 znalazłeś już coś?

Co ognistego chcesz mu pchnąć?

1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

A kromki byś nie chciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
szymon09875    9946

Claas jest do sprzedania z uszkodzoną przekladnia u sąsiadów.

@soltys48 a propo owsa. Miałbyś z 2 worki na sprzedaz ? Małe oczywiście nie bagi :D Bo trochę za mocna pasza idzie dla jałówek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
7 minut temu, soltys48 napisał:

Co ognistego chcesz mu pchnąć?

Niegodny jest 😂

1 minutę temu, szymon09875 napisał:

Claas jest do sprzedania z uszkodzoną przekladnia u sąsiadów.

@soltys48 a propo owsa. Miałbyś z 2 worki na sprzedaz ? Małe oczywiście nie bagi :D Bo trochę za mocna pasza idzie dla jałówek. 

Ja mam na sprzedaż trochę owsa. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, bratrolnika napisał:

Nie złośliwie pytam, przynajmniej ja

Sam zapowiadał ze do wiosny kupi, a jakby nie patrzyl-wiosna tuż tuż

Tak miało być ,ale kto by przewidział że taka ujnia się zrobi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj