farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3049

 widac ze prad dziala szkodliwie na organizm- witejus jest tego najlepszym przykladem. 😂, skomplikowana historia ???dywersant, partyzant ?? proszowice czy nowe brzesko chcial odciac od pradu ??? krowy mu sie przestaly doic czy kapusta rosnac ????

pare dni temu pod wadowicami

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/malopolska-zachodnia/wypadek-w-kleczy-dolnej-mezczyzna-zostal-porazony-pradem/


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
36 minut temu, witejus napisał:

a mają czego zazdrościć?🥴

Tak jak brat pisze "teścia" 🤣🤣🤣 życia w dobrobycie i w dodatku nie na kredycie. Sprzęt za gotówkę, tyle co teraz na rmg wzięty(najnowszy na wsi)😀. A tak na serio to w żarcie o tej zazdrości napisałem, hehe😀 każdy jak przejeżdża obok to głowa skierowana w naszą stronę.

19 minut temu, jacek3773 napisał:

To nasadż sobie jakichś tuji czy krzewów  i się odetniesz od zazdrośników.

A i teścia będziesz mógł pogonić bez świadków.

No i świadkowie widzieliby😀 a nasadzić nie bardzo bo krowy tam łażą i wlazilyby w to.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Belaruss820 napisał:

każdy jak przejeżdża obok to głowa skierowana w naszą stronę.

czyli obserwujesz każdego przejeżdżającego. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
7 minut temu, jacus napisał:

widac ze prad dziala szkodliwie na organizm- witejus jest tego najlepszym przykladem. 😂, skomplikowana historia ???dywersant, partyzant ?? proszowice czy nowe brzesko chcial odciac od pradu ??? krowy mu sie przestaly doic czy kapusta rosnac ????

covid na mózg padł?wróć ,musiałby ten mózg być

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28759
1 minutę temu, Belaruss820 napisał:

każdy jak przejeżdża obok to głowa skierowana w naszą stronę

Wytnij sobie z kartonu podobiznę swoją i teścia, a najlepiej po dwie, pierwsza jak gonisz go z łopatą albo widłami, a druga jak razem siedzicie na ławce i pijecie piwo. I najlepiej zmieniaj co pół godziny zeby ludzie mieli zagwostkę co się u was dzieje🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
7 minut temu, witejus napisał:

covid na mózg padł?wróć ,musiałby ten mózg być

covid atakuje najslabszy element ciala-u mnie nogi, u ciebie nietrudno sie domyslic co bolaloby najbardziej 😛

scyzorykiem chciales ten kabel pociac czy co ???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
16 minut temu, bratrolnika napisał:

Wytnij sobie z kartonu podobiznę swoją i teścia, a najlepiej po dwie, pierwsza jak gonisz go z łopatą albo widłami, a druga jak razem siedzicie na ławce i pijecie piwo. I najlepiej zmieniaj co pół godziny zeby ludzie mieli zagwostkę co się u was dzieje🤣

To jest pomysł🤣

18 minut temu, pafnucy napisał:

czyli obserwujesz każdego przejeżdżającego. 🤔

Nie każdego ale każdy obserwuje mnie co robię. Czy to na podwórku czy w stodole czy z obory wywożę obornik,zawsze jest na to widok. Jak coś jedzie drogą to czasami zobaczę kto jedzie,no ale ludzie ciekawi co u mnie się dzieje. Tylko czemu jak przejeżdżają obok sąsiada za płotem to głów nie odwracają?tylko tutaj.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gdybyś zajął się sobą, a nie tym czy cię obserwują, to nie wiedział byś o tych odwróconych głowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
22 minuty temu, jacus napisał:

najslabszy element ciala-u mnie nogi,

nogi w porównaniu do mózgu którego masz szczątkowe ilości są w doskonałym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Co do światłowodu. Przyjechali panowie, na 4auta (covida i nie mogą jeździć razem) z koparką włącznie. Wstawili dwie studzienki, poszło 120m światłowodu (8zylowego czy jak to tam się mówi) - a bo na dwie studzienki to norma jest minimum 60 + coś tam i że tyle musi iść. Protokół spisany. Pracownik, który go spisywał mówił, że ten brak taśmy to niewiele zmieni, bo to stara instalacja, wtedy przepisy tak nie precyzowaly wszystkiego. Raczej panowie nie byli sluzbistami. Także wpisane jest, że przerwana linia podczas prac związanych z odwodnieniem podwórka, przyznanie się do winy ze strony właściciela że wskazaniem w uwagach braku taśmy i podanie numeru polisy. Nie wiem czy lepiej było się nie przyznawać i się z nimi kłócić o te taśmę, czy próbować to polubownie zalatwic. Mam nadzieję, że przejdzie to przez ubezpieczalnie i nie trzeba będzie się z nikim w sądzie kopac. Jakby ubezpieczyciel nie chciał wypłacić, to wtedy będzie się opierać na tym braku taśmy. Tak przynajmniej kminie sobie.

Mają się teraz kontaktować bezpośrednio z ubezpieczycielem, także trzeba czekać czy towarzystwo będzie chciało się wywinąć od odpowiedzialności. Ciężko było im podać jakie mogą być koszty, jeden mówił że ponad 3k, drugi że 5-7. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
3 godziny temu, pafnucy napisał:

gdybyś zajął się sobą, a nie tym czy cię obserwują, to nie wiedział byś o tych odwróconych głowach.

Smutek mnie dopadl po przeczytaniu tego,ale w sumie niech się patrzą. Powiem Wam wszystkim ze pisząc nie ważne w którym temacie na AF, wiele rzeczy ,które doradzacie biorę do siebie i to realizuję powoli.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
2 godziny temu, daron64 napisał:

Jakby ubezpieczyciel nie chciał wypłacić, to wtedy będzie się opierać na tym braku taśmy. Tak przynajmniej kminie sobie.

k**wa na własnym podwórku... Zmierz głębokość zakopania przewodu

 

2 godziny temu, daron64 napisał:

bo to stara instalacja

Co on gada, światłowód z czasów Gierka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

98 rok. Właśnie jeszcze wieczorem zajadę do domu, albo jutro rano i zmierzę na jakiej jest głębokości dokładnie w tym miejscu. Co prawda do protokołu nie dopisze już tego, ale jakaś dokumentacja zdjęciowa będzie w razie w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulj    73

Nie macie tam jakiejś do ursusa c385 talwrzowki na kolach ciaganej w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34

Źle nie wygląda, niby wszystko ok ale sprzedający nie powiedział całej prawdy, lecz ja tam nikogo oczerniać nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj