farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

jahooo    9310
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Panowie oddam w dobre ręce za dobrą flaszkie 

Rozdzielacz jak i sterownik sprawny do końca pracował

 

IMG_20211213_134325.jpg

IMG_20211213_135038.jpg

zaklep dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28816
1 godzinę temu, izydor6280 napisał:

Darek o takie pytał, w sumie jak byś miał dwie wolne połówki w niedużej kwocie to sam bym wziął i złożył sobie zapas

@daron64 jak dobrze widzę to powinieneś mieć tam Mieć felgi połówkowe 15,3 na nową piastę (te z ostatnich zdjęć ciągiem wklejanych), to cztery połówki prawdopodobnie bym zaklepal, niech tylko @szymon09875potwierdzi mi że te jego ośki mają taki rozstaw, no i niech mi je pomierzy, co miał zrobić już parę dni temu...

Te o które @izydor6280 pyta chyba nie będą mi potrzebne, przepuszczam go w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
25 minut temu, Turok napisał:

aktualne ?

 

aktualne ?

 

Jeśli nie weźmie kolega to muszę to przekazać @jahooo

22 minuty temu, jahooo napisał:

zaklep dla mnie

Jak wyżej

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1567
25 minut temu, MF675ursus napisał:

Ładnie muszą ważyć. Zamknąć taką w pojedynkę, to musi być wyzwanie :D

U ojca w d55 burty byly wzmocnione blachą jak w piecach stosowali. Jakas mocno gruba,chyba z 5mm miala. To we dwóch z bratem stekalismy jak buraki woziliśmy. Teraz mam takie to we dwoch tez jest co dziwgac,ale tu juz normalna blacha tyle ze.jednolita burta

received_307354613288142.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jahooo napisał:

zmień mechanika, bo to du.... nie mechanik, skoro żółw/zając na nowych częściach nie działa

tam w sumie nie ma nic szczególnego, ale jakoś wszyscy "spawaj, spawaj, nie baw się"

a to bardzo fajna rzecz w transporcie czy orce

wystarczy, żeby pompka była sprawna, zawór i wszystko poskładane z głową

jak są ubytki ciśnienia, bo gdzies wyciek albo słaba pompka, to nie działa, tylko że tam w sumie niewiele rzeczy może nie działać - hamulec bębna i ściskanie tarczek, z tego co się orientuję

w tych, co przyjeżdżają z zachodu jako reeksport, wzmacniacz działa nie rozbierany po 30 lat, a u nas mechanicy nie potrafią tego złożyć z nowych części, żeby działało.

Ja od początku nie byłem za spawaniem , ale pytanie Dorona było jasne- spawać czy walki wkładać . Za pierwszym razem jak pytał to radziłem mu żeby zrobic ten wzmacniacz . Dokładnie tak jak napisałeś ludzie wolą sprowadzone maszyny - w nich Wzmacniacz prawie zawsze sprawny . A nasze na  zawsze już w pgrach zaspawane.

2 godziny temu, soltys48 napisał:

Panowie oddam w dobre ręce za dobrą flaszkie 

Rozdzielacz jak i sterownik sprawny do końca pracował

 

IMG_20211213_134325.jpg

IMG_20211213_135038.jpg

Jakby się nie zdecydował żaden  , to jestem chętny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13054

Czy ktoś będzie w pobliżu żeby na to spojrzeć  tą albo identyczną bo ma dwie 

Screenshot_20211213_141736_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8092
9 minut temu, Łolek napisał:

Czy ktoś będzie w pobliżu żeby na to spojrzeć  tą albo identyczną bo ma dwie 

Screenshot_20211213_141736_com.android.chrome.jpg

Parę kilometrów ode mnie. 

Ogólnie sprzęt ma dosyć ciekawy. 

Sam mam od niego zgrabiarkę i przetrząsacz Kuhna i parę drobniejszych sprzętów. 

 

7 minut temu, Agrest napisał:

To handlarz obok @PRIMO

No jakieś 10 km ode mnie. 

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

@daron64 jak dobrze widzę to powinieneś mieć tam Mieć felgi połówkowe 15,3 na nową piastę (te z ostatnich zdjęć ciągiem wklejanych), to cztery połówki prawdopodobnie bym zaklepal, niech tylko @szymon09875potwierdzi mi że te jego ośki mają taki rozstaw, no i niech mi je pomierzy, co miał zrobić już parę dni temu...

Te o które @izydor6280 pyta chyba nie będą mi potrzebne, przepuszczam go w kolejce

Jeszcze zobaczę jakie mam w przyczepie felgi, to sobie coś też zostawię. 

Najważniejsza kwestia - ile coś takiego jest mniej więcej warte, żeby komuś opłacało się kupić, a mi chciało wysyłać?

1 godzinę temu, zycietoniejebajka1 napisał:

Ja od początku nie byłem za spawaniem , ale pytanie Dorona było jasne- spawać czy walki wkładać . Za pierwszym razem jak pytał to radziłem mu żeby zrobic ten wzmacniacz . Dokładnie tak jak napisałeś ludzie wolą sprowadzone maszyny - w nich Wzmacniacz prawie zawsze sprawny . A nasze na  zawsze już w pgrach zaspawane.

No bo się zastanawiałem czy nie zrobić, ale jak ma być pomocniczym, to myślę że chyba szkoda kasy wykładać na coś, czego i tak później używał nie będę, a to jakby nie było dodatkowa rzecz, która może się zepsuć. No i liczyłem, że różnica w cenie między tymi walkami a kompletnym żółwiem będzie mniejsza. Do tej pory jakoś bez żółwia/zająca dawałem sobie radę, to i rok jeszcze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13054
10 minut temu, PRIMO napisał:

Parę kilometrów ode mnie. 

Ogólnie sprzęt ma dosyć ciekawy. 

Sam mam od niego zgrabiarkę i przetrząsacz Kuhna i parę drobniejszych sprzętów. 

 

No jakieś 10 km ode mnie. 

Jak byś przypadkiem był w okolicy to czy możesz rzucić okiem bo ode mnie kawałek i żeby próżno nie gonić 

Będę wdzięczny jak pojadę flachę biorę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8092
4 minuty temu, Łolek napisał:

Jak byś przypadkiem był w okolicy to czy możesz rzucić okiem bo ode mnie kawałek i żeby próżno nie gonić 

Będę wdzięczny jak pojadę flachę biorę 

Pilna sprawa czy może poczekać kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
3 godziny temu, izydor6280 napisał:

Darek o takie pytał, w sumie jak byś miał dwie wolne połówki w niedużej kwocie to sam bym wziął i złożył sobie zapas
IMG_20211213_110251674_copy_1156x650.jpg

Mam coś podobne dwie połówki ale jutro zmierzę. Chyba że pilne to pójdę poszukać i zmarznąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13054
7 minut temu, PRIMO napisał:

Pilna sprawa czy może poczekać kilka dni?

Jest zima to nie pali się ale jak godziwe to może bym  zakupił o coś dobrego znaleźć nie spawane nie kręcone ciężko jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8092
Przed chwilą, Łolek napisał:

Jest zima to nie pali się ale jak godziwe to może bym  zakupił o coś dobrego znaleźć nie spawane nie kręcone ciężko jest 

Jak się uda to w tym tygodniu podjadę i oblukam co to warte i cyknę parę fotek. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13054
13 minut temu, PRIMO napisał:

Jak się uda to w tym tygodniu podjadę i oblukam co to warte i cyknę parę fotek. 

Jak co to dawaj na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28816
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Trzyma cenę

 

obraz.png

Ale lokomotywa, skrzyżowanie diabła i motopompy

1 godzinę temu, daron64 napisał:

Najważniejsza kwestia - ile coś takiego jest mniej więcej warte, żeby komuś opłacało się kupić, a mi chciało wysyłać?

Felgę starego typu (na dużą piastę) Przemek wysyłał mi kiedyś za stówkę, te nowego typu są trochę tańsze

Mowa oczywiście o kompletnej feldze, tj dwie połówki

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    522
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Trzyma cenę

 

obraz.png

Jak do tego się wsiada 🤔?


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280
48 minut temu, bratrolnika napisał:

 

Felgę starego typu (na dużą piastę) Przemek wysyłał mi kiedyś za stówkę, te nowego typu są trochę tańsze

Mowa oczywiście o kompletnej feldze, tj dwie połówki

Kurde teraz popatrzyłem po internetach, to faktycznie grosze to kosztuje. Szczerze to nie wiem, czy że tyle chce mi się bawić w wysyłanie..a jak to w ogóle pakować 🤔

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj