Gość

Pogoda rolnicza i nie tylko 2021

Polecane posty

jacus    3061
1 godzinę temu, pafnucy napisał:

no z jakiegoś powodu te elektryczne parniki ludzie polikwidowali.

z powodu kosztow pradu.. gdy mi sie licznik zepsul to od szwagra przywiozlem i parowalem , gdy dali nowy to tylko raz,zobaczylem jak koleczko sie kreci i na zlom..

a tera zal-panele se zalozylem i pracuja jak szalone,gdybym dzisiaj nie spawal i mielil zboza to by mi produkcja przekroczyla zuzycie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, kopernik123456789 napisał:

I chciałbym przed śmiercią pocałować jakos dziewczynę.

a to bardzo łatwe do spełnienia. są takie różne ogłoszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 6465 napisał:

To  do psychologa idź. My tu ci nie pomożemy.

Mi psycholog nie potrzebny. Jestem zdrowypsychicznie 100 procent z matmy na maturze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, jacus napisał:

gdy mi sie licznik zepsul to od szwagra przywiozlem i parowalem

tak łatwo licznik przewieźć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Po 12 tysięcy za sztukę?

Nie wiem jak duże uchowa, a cena zależna od kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Nie wiem jak duże uchowa, a cena zależna od kg 

A nie wiem ile taki kucyk może ważyć. Ja tam z końmi wiele styczności w życiu nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
2 minuty temu, kopernik123456789 napisał:

Musze stypendium jeszcze dostac w grudniu bede mial info. Niestety mam zakrzepy i musze brac leki po szczepionce.  A po ile taki kucyk i czy to sie wogole oplaci

Z 1500 kucyk. A duży koń z 10tys albo lepiej 

3 minuty temu, pafnucy napisał:

a to bardzo łatwe do spełnienia. są takie różne ogłoszenia....

Kobiety z całowaniem się ogłaszają? Dziadek opowiadał jak kiedyś na jarmark jeździli to na moście żydówka stała i musieli ja całować żeby puściła ich dalej. A teraz trzeba za całowanie płacić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28796
5 minut temu, sadownik12 napisał:

Pewnie, że warto. Jedź i oglądaj, jak spasuje to bierz. Najwyżej sprzedasz, teraz na moto jest ssanie ;).

No właśnie widzę 

W Piasecznie piękna wiśniowa eSVałka była, mówię jutro się wybiorę, już nie ma po co😐 

Kumpel ma Sv650s z pełnymi owiewkami,laleczka, wszystko porobione, 2008 czy 9 rok, ale nie dość że taka szara, co mi się nie za bardzo podobuje, to jeszcze drogo chce 

W sumie mam jeszcze z 5 miesięcy na kupno, nie ma pośpiechu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

A nie wiem ile taki kucyk może ważyć. Ja tam z końmi wiele styczności w życiu nie miałem.

Koniki polskie mieliśmy, sprzedane to chyba ze dwa lata temu. Miałem dwa szczęścia. Jak kupiliśmy i jak sprzedaliśmy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
3 minuty temu, kopernik123456789 napisał:

zajęta

Kiedyś to mawiali, że "chłop nie ściana, można przestawić"... Ale takiego jak Ty to nie wiem czy by zechciała, co Gregor sądzisz🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9279
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Koniki polskie mieliśmy, sprzedane to chyba ze dwa lata temu. Miałem dwa szczęścia. Jak kupiliśmy i jak sprzedaliśmy 

Sąsiad miał takiego konika, właściwie kobyłkę - wredne i uparte jak osioł, do pracy się nie nadaje, na grzbiecie też ciężko jeździć, bo potrafi człowieka przyziemić jak jej się coś umami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13009
3 minuty temu, kopernik123456789 napisał:

Ma koleznke taka pulchna nawet w miare ładna. Biust ma chyba E. Podoba mi się nawet. I jedna jest z Podlasia fajna ale zajęta takq chudziutka troche.

Ty naprawdę poproś o pomoc lekarza, do psychiatry wbrew pozorom głupi ludzie nie chodzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4925
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Koniki polskie mieliśmy, sprzedane to chyba ze dwa lata temu. Miałem dwa szczęścia. Jak kupiliśmy i jak sprzedaliśmy 

A miał jeden kiedyś jakieś kucyki u nas, jeden skurczybyk to potrafił przez pastuch przeleźć. Dalej po wsi krąży plotka a czy to prawda to nie wiem- że ogonem sprawdzał czy prąd płynie... Ale faktem jest, że uciekał a oni za nim pędem. Ale teraz gość już nie ma ani kucyków, ani traktora ani pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

No właśnie widzę 

W Piasecznie piękna wiśniowa eSVałka była, mówię jutro się wybiorę, już nie ma po co😐 

Kumpel ma Sv650s z pełnymi owiewkami,laleczka, wszystko porobione, 2008 czy 9 rok, ale nie dość że taka szara, co mi się nie za bardzo podobuje, to jeszcze drogo chce 

W sumie mam jeszcze z 5 miesięcy na kupno, nie ma pośpiechu 

Im bliżej większego miasta tym łatwiej sprzedać. A jak coś jest wystawione w miarę rozsądnej cenie dla kupującego i sprzedającego, a nie jest złomem na kółkach to idziesz w przeciągu dnia, max kilku dni. Pomijam fakt, że większość wśród rodziny czy znajomych zostaje. Znajomy robił prawko na A w Krakowie to 8 tygodni oczekiwania na egzamin 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28796

Jestem z ogłoszeniami na bieżąco

Jak jutro pogoda będzie w miarę to skoczę się suzuką przejechać, albo i dwoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

Jestem z ogłoszeniami na bieżąco

Jak jutro pogoda będzie w miarę to skoczę się suzuką przejechać, albo i dwoma

Nie wiem w sumie czego szukasz, ale wśród 600 w typie naked jest spory wybór. GSRa brałeś pod uwagę? A ponad to przyspieszenie to lepiej przyjrzeć się prostej ramie wśród używek ;) .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1563
8 minut temu, gregor1284 napisał:

Kobiety z całowaniem się ogłaszają? Dziadek opowiadał jak kiedyś na jarmark jeździli to na moście żydówka stała i musieli ja całować żeby puściła ich dalej. A teraz trzeba za całowanie płacić? 

To chyba Twoj dziadek na jarmark do Tyszowiec jezdzil. Bo tam baba tez stala na moście i trzeba bylo calować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
9 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Kiedyś to mawiali, że "chłop nie ściana, można przestawić"... Ale takiego jak Ty to nie wiem czy by zechciała, co Gregor sądzisz🤔

Każda potwora bla bla bla 🤔 a później wykluwa się elektorat taki jak teraz 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Każda potwora bla bla bla 🤔 a później wykluwa się elektorat taki jak teraz 😂

A to sie opłaca chować. Duzo paszy potrzeba i siana zeby to wyrosło. Dwa lata wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1799
3 godziny temu, marcin19071980 napisał:

Ja mam sasexy. Świetne kury i jajka znoszą naprawdę fajnie. 

Kapusta wycięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14225
9 minut temu, jahooo napisał:

Sąsiad miał takiego konika, właściwie kobyłkę - wredne i uparte jak osioł, do pracy się nie nadaje, na grzbiecie też ciężko jeździć, bo potrafi człowieka przyziemić jak jej się coś umami

Co to ma rozumu 🤦‍♂️ u nas kobyla jak nie chciało jej się iść jak kogoś miała na grzbiecie to się kładła na bok i tylko zerkała co się będzie działo. Pierwszy drugi raz to mi jej szkoda było, później grzecznie pytałem czy w kiełbe chce iść 😂 znajomy miał Ogierka to nie raz było tak że z chlewków bydło po wypuszczał. Skobel odsuwał i wszystko wyłaziło 

8 minut temu, Belaruss820 napisał:

To chyba Twoj dziadek na jarmark do Tyszowiec jezdzil. Bo tam baba tez stala na moście i trzeba bylo calować. 

Nie, do Chorzel chyba. A chleb od zająca jadłes? 

5 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

A to chyba taki przesąd tylko i działa w jedną stronę.

Nie nie, to prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj